Autor Wątek: Komedia & parodia SF - śmieszne czy żałosne?  (Przeczytany 19197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bosak

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 21, 2005, 03:11:27 pm »
JAka jest waszym zdaniem najlepsza parodia filmu ?? mowie tu o wszystkich parodiach jakie widzieliście :) jak dla mnie nikt nie przebija mela brooksa i KOSMICZNYCH JAJ LUB FACETÓW W RAJTUZACH.
ight with honor and die with honor !!

Offline Gashu

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 21, 2005, 05:28:55 pm »
Hehe, "Kosmiczne jaja" rozwalają.
Na myśl przyszedł mi od razu także film - "Dracula - wampiry bez zębów" -  również Mela Brooksa.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline papiesz

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 22, 2005, 11:57:07 am »
Dla mnie rządzi "Hot Shots" i jeszcze seria "Naga broń" jako parodia wielu różnych filmowych wątków.
Aha i jeszcze "Strzelając śmiechem" jako parodia "Zabójczej broni" też niezłe.
nothing positive only negative

Offline Sukul Ankhadu

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 22, 2005, 12:52:36 pm »
Ogólnie komedie z Leslie Nielsenem są czadowe. Ze starszych parodii podobał mi się "Czy leci z nami pilot?", a z nowszych "Straszny film 3"

Offline Nocturno_Culto

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 22, 2005, 12:55:03 pm »
Moim absolutnym faworytem jest Ściągany  :lol: potem oryginał ogląda się z wysokości podłogi  :lol: pobodają mi się tysz na ten przykład parodie Stanisława Mąderka a reszta już została wymieniona...

Pzdr.

Offline śmigło

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 22, 2005, 01:20:24 pm »
matrix 1,2,3 to fajne parodie cyberpunku.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Baldwin

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 22, 2005, 01:25:31 pm »
Cytat: "śmigło"
matrix 1,2,3 to fajne parodie cyberpunku.


 :badgrin:

Przygotuj się śmigło - zaraz zbierzesz baty

Offline śmigło

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 22, 2005, 01:27:27 pm »
Cytuj
Przygotuj się śmigło - zaraz zbierzesz baty

;)
czekam, czekam  :lol:
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Clayman_

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 22, 2005, 02:24:31 pm »
filmow z nielsenem juz nie moge ogladac,poza serialem i pierwsza naga bronia,kolejne czesci jak i reszta jego filmow za bardzo przypominala hot shots,wole pastisz konkretnuch gatunkow niz konkretnych scen(wyjatek to bardzo dobry pierwszy scary movie)

not another teen movie-durnowata parodia debilnych filmow:cos w sam raz dla mnie

"podoba mi sie twoj plecak"
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Dereq

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 22, 2005, 02:56:49 pm »
"Żywot Briana" Pythonow jako doskonala parodia wszystkiego.

i pamietna scena podczas ktorej grupa ukrzyzowanych nieszczesnikow spiewa : "Always look at the bright sight of life". 8)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Bosak

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 23, 2005, 12:45:53 am »
Leslie Nielsen zawsze gra totalnego idiote... i tępaka :/ a to mnie nei śmieszy....choć filmy z nim są ciekawie sparodiowane.... za to lubie go (za gre aktorką) za film ZAKAZANA PLANETA gdzie grał poważnie i co wazniejsze !! NIE BYŁ SIWY @@@!!!!!!!!!!!!
ight with honor and die with honor !!

Offline bagienny

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 23, 2005, 08:46:49 am »
Straszny Film 1, 2 i Galaxy Quest.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline Sukul Ankhadu

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 23, 2005, 09:21:10 am »
Cytat: "Bosak"
Leslie Nielsen zawsze gra totalnego idiote... i tępaka :/ a to mnie nei śmieszy....choć filmy z nim są ciekawie sparodiowane.... za to lubie go (za gre aktorką) za film ZAKAZANA PLANETA gdzie grał poważnie i co wazniejsze !! NIE BYŁ SIWY @@@!!!!!!!!!!!!


A ja go lubię za to że jest siwy  :? Pomyśl trochę, zanim coś napiszesz. Dzięki że mi uświadomiłeś, że Nielsen zawsze gra totalnego idiotę - naprawdę nie wiedziałam. To aktor - taka jego praca.

Offline Bosak

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 23, 2005, 02:35:29 pm »
to jest nudne ... i nie świadczy i jakimś wielkim kunszcie .... każdy może grac idiote :/ nie potrafi on za to dobrze zagrać powaznego człowieka... wiec jest dobry tyllko w byciu idiotą.... wiec dla mnie nie jest jakimś mega aktorem.... jak dla mnie jest atkorem z niższej półki.... a z tym siwym to był taki żarcik.... bo on chyba tylko w 1 filmie nie jest biały :/
i wlasnie za ZAKAZANĄ planete ze zagrał poważnie a nie skończonego kretyna urusł w moich oczach,.... choć jego gra była sztywna i prędzej moglby grać 3po niż dobrego dowódce statku kosmixcznego :p ale luiczą się chęci.....
ight with honor and die with honor !!

Offline Jimmy

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 23, 2005, 04:58:23 pm »
Cytat: "Bosak"
to jest nudne ... i nie świadczy i jakimś wielkim kunszcie .... każdy może grac idiote :/

Serio? Ty też?
Cytat: "Bosak"
nie potrafi on za to dobrze zagrać powaznego człowieka... wiec jest dobry tyllko w byciu idiotą....

Skąd wiesz, że nie potrafi? Przecież w roli niekomediowej widziałeś go tylko w "Zakazanej planecie"?
Cytat: "Bosak"
wiec dla mnie nie jest jakimś mega aktorem.... jak dla mnie jest atkorem z niższej półki....

Jasne, ale trzeba przyznać, że w robieniu z siebie idioty jest znakomity - nie każdy to potrafi i za to go właśnie lubimy!

btw: pisz proszę normalne zdania a nie wielokropki - ciężko się czyta