trawa

Autor Wątek: Zombie Pirates  (Przeczytany 10246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drwal

Zombie Pirates
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 31, 2005, 03:54:48 pm »
sory że rozwijam kilkumiesięczny temat ale mam pytanko. Słyszałem że mozna używać tych zombie pirates jako najemników. Jak ktoś wie jakie jednostki można uzywać za tych najemników to niech napisze :D
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline Bizmut

Zombie Pirates
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 31, 2005, 08:52:05 pm »
Mówiłem ci nie jako najemników, bo najemnicy zajmują slot rear i na wielu turniejach jest nie akceptowany (tak jak dog of war) ztosowani są w wielu armiach i zajmują slot specjal w Army Builderze masz napisane może to być oddział zwykłej piechoty zombe...

_______________
Wierny Chaosowi

Offline Drwal

Zombie Pirates
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 02, 2005, 04:47:02 pm »
ktoś mówił że w tej armii nie ma magii. Owszem jest ale w przedmiocie slann gold co daje 1 lev. z lore of death. Mimo że armia słaba ale przedmioty full wypas.
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline dragon_king

Zombie Pirates
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 02, 2005, 05:31:55 pm »
mozę jest ktoś kto mógłby mi wsłać zasady do zaombie pirates, bo na wsi gdańsk nie było w empikach nigdzie:/
Każda kucharka powinna nauczyć się rządzić państwem" towarzysz Włodimir Lenin.

Offline Bizmut

Zombie Pirates
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 02, 2005, 05:54:41 pm »
Zasady są w White Dwarfie numer 306 z czerwca 2005r. znajdziesz tam spis figurek, statsy oraz zasady...

Jestem wstanie skserować te kilka stron dla zainteresowanych gdyż posiadam ten numer WD

Mam małe kłopoty ze skanerem, musze to naprawic na razie moge najwyżej przekazać to osobiście na jakimś turnieju...
_______________
Wierny Chaosowi

Offline wymiatacz

Zombie Pirates
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 04, 2005, 10:25:25 am »
ja mam pytanko

ta heroska eteralna rzuca doom of darknes  

powiedzmy ze mam 2 takie  i jak na jeden oddzial rzuce jedna a potem druga w tej samej turze to czy ten oddzial ma -6 do ld ??
ewy

Offline dragon_king

Zombie Pirates
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 04, 2005, 02:45:44 pm »
mam skrót lore of death na kompie i nic tam nie jest napisane że "doom and darkness" można uzywać na oddziale tylko raz... wiec chyba można kilka :evil:
Każda kucharka powinna nauczyć się rządzić państwem" towarzysz Włodimir Lenin.

Offline wymiatacz

Zombie Pirates
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 04, 2005, 05:36:28 pm »
to dobrze

czicie jak np dwie takie babki obniza oddzialowi o 6 ld to z generalem ma jakies 3-4LD szarzujesz zombiakami z brace of pistols i przez twojego outnambera uciekaja,a jak nie to zadasz pare ran a oni na 6 trafiaja hehehehhe
ewy

Offline Bizmut

Zombie Pirates
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 04, 2005, 09:14:11 pm »
Zakładając, że oba ci wyjdą to w teori tak, nie mam pojęcia jak w praktyce...

_______________
Wierny Chaosowi