trawa

Autor Wątek: jak wybrac miecz??  (Przeczytany 16780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leriond

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 16, 2006, 02:37:58 pm »
Jestem z Warszawy i nie wiem dokąd sięudać żeby rozpocząć swą przygodę z rycerstwem. Interesuję się tym od dawna ale nigdy nie miałem okazji żeby się sprawdzić. Kijem potrafię machać dość dobrze bo cwiczę w domu.

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 16, 2006, 04:23:44 pm »
Cytat: "Leriond"
Jestem z Warszawy i nie wiem dokąd sięudać żeby rozpocząć swą przygodę z rycerstwem. Interesuję się tym od dawna ale nigdy nie miałem okazji żeby się sprawdzić. Kijem potrafię machać dość dobrze bo cwiczę w domu.


http://www.bagrit.pl/

Wejdź do spisu bractw, wyszukaj warszawskie - wyskoczy Ci ze 20 ekip - i wybierz...

P.S. Co masz na myśli pisząc, że potrafisz dość dobrze machać kijem? Tzn. w jakim sensie... machasz na czas, do celu, czy jakoś inaczej?  ;)  sorry za złośliwość, ale nie mów ludziom, do których się zgłosisz, takich rzeczy, bo się wystraszą  ;)  w domu, to można się nauczyć szydełkowania, ale nie walki... i pozdrawiam :D

Oi!

Offline Roland

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 17, 2006, 06:47:10 pm »
buehehehe  :lol:
pamietam mój pierwszy raz z kijkiem w łapce
2 wybite palce ^^
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Easy

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 07, 2006, 02:36:08 pm »
Jakim mieczem będzie Ci się najlepiej walczyć zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Twoich umiejętności, siły, zręczności, zwinności i wielu innych.
Roland pamiętaj że walka z kimś a walka w której masz doświadczenie się bardzo różni... ;]
Pozdrawiam Easy
o masz zrobić dziś zrób po jutrze będziesz miał dwa dni wolnego ^_^

Offline Roland

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 10, 2006, 09:01:04 pm »
prawda :)
najgorsza jest zawsze pierwsza walka w blachach, bo nie wiesz czego możesz się spodziewać  :) po przeciwniku i nie masz wyrobionych ruchów  :)
póżniej jest już naprawde fajnie  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline AvatarOfHonor

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 30, 2007, 03:15:55 pm »
W przyszłym roku mam zamiar zgłosić się do najbliższego bractwa rycerskiego i trochę się potrenować... swego czasu trochę się robiło mieczem ( dopuki się nie złamał - ps: nie pytajcie na czym :(.) ale może do tego wrócę. Nie byłem najgorszy - przynajmniej w moim mniemaniu, ale ćwiczyłem niezależnie z kuzynem, który do bractwa rycerskiego ( musze się go spytać właśnie do jakie ) uczęszcza już pięć lat. Podejrzewam, że moje drobne umiejętności to nic w porównaniu z prawdziwym treningiem czekającym mnie za rok - mam nadzieję, że za rok - choć rocznikowo mam  16 lat !!! niestety musiałem urodzić się w grudniu :(
eśli twym celom nie przyświeca Honor , to nie jesteś godzien dotrzeć do nich , nie zasłógujesz na życie i możliwe , że już jesteś... martwy.

Offline Roland

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:09:03 am »
a czemu dopiero za rok  :)
Ja do bractwa wstąpiłem jak miałem 13 lat  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline AvatarOfHonor

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2007, 03:48:47 pm »
Niestety to nie mój wymysł, lecz zdanie moich rodziców... nie jest z nimi lekko, ale nie zamieniłbym ich na żadnych innych. Po prosu uważają, że muszę jeszcze poczekać... narazie wystarczą mi treningi z moim kuzynem.
eśli twym celom nie przyświeca Honor , to nie jesteś godzien dotrzeć do nich , nie zasłógujesz na życie i możliwe , że już jesteś... martwy.

Offline Sir Pieczar

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 16, 2007, 08:38:29 pm »
Słyszałem iż wiekszość ludzi ze słomianym zapałem jak wstępuje do Bractwa to po pierwszej walce w blachach kończy już swoją działalność w Bractwie....ja swoją pierwszą walkę miałem 2 lata temu na Turnieju w Łagowie Lubuskim....moim przeciwnikiem był Templariusz...ah te zakony Krzyzowców co zaprawiają się w bohurtach.... ta walka zmotywowała mnei do cieżkich trenigów i poczułem że to jest właśnie to:)
loria In Victis

Offline Roland

jak wybrac miecz??
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 18, 2007, 06:12:50 am »
jak wiesz że raz dostałeś w ciry, to wiesz że musisz jeszcze trenować żeby nastepnym razem móc spuścić komus lanie
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie