Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Galeria figurek do Mordheim!

<< < (325/326) > >>

Inquisitor_Matematicus:
Halfaski super :)

Czysto i ładnie.

MiSiO:Więcej TUTAJ.

Drachu:
Siemka.

To w sumie kolejna edycja tego posta. Powisiał, potem poleciał, bo nie byłem zadowolony ze zdjęć, a nie mam czasu robić nowych. Ale co tam. Najwyżej zedytuję jak będę je miał.

Zawsze marzyła mi się taka stricte wojskowa banda. Nie zbieranina obdartusów, ale prawdziwy oddział, gdzie tylko młodzicy nie są umundurowani. Nigdy nie grałem w WFB (gdybym grał, to właśnie wybrałbym Imperium) i nigdy nie miałem takiej bandy. Postanowiłem zatem zrobić sobie taką.

Chciałem, żeby była całkiem plastikowa. Metal jest piękny, stare metalowe kraśki biją nowe plastikowe na głowę. O tym, jak podobały mi się figurki najemników do Mordki (Freelance Knight to dla mnie figs wszechczasów), czy czwartoedycyjni Xbowmen (jak się pojawiają na Allegro to skupuję) nie warto nawet wspominać. Ale szlag mnie trafia, jak moje figurki się obijają. Normalnie krew zalewa. A to miała być banda ewidentnie do śmigania po stole. 100% plastik. Dlatego wybór padł na Reikland. Teraz robię sobie plasticzanego pit fightera, elf rangera i freelance knighta.

Do budowy użyłem imperialnej milicji, nowych state troopsów (fajna dynamika, ale ryje paskudne) i starych empire soldiers (płacz i zgrzytanie zębów, że już nie do kupienia w sklepie). Dawno nie malowałem i to widać niestety.
Co do podstawek - to postanowiłem zrobić coś w rodzaju ruin - gruz, porozrzucane cegły i belki, sucha trawka. Nienajgorzej to wygląda podczas biegania po stole.
Zdjęcia też są takie sobie, gdzieś zgubiłem ostrość.
Ale za to poznałem GIMPa... fajny jest.
Dobra, bez dalszego trucia - zdjęcia.

Herosi:


Miecznicy:


Strzelcy:


Młodziki:


Banda w walce daje radę, chociaż ostatnio dwie paskudne klęski z kraśkami mi się przydarzyły. Paskudne kurduple z ich HtK i T4

Inquisitor_Matematicus:
Sądzę że udało ci się zrobić fajną bandę w stylu żołnierskim.

Całość cieszy. Bardzo podobają mi się czempioni i miecznicy. 8)

lemland89:
Szalom
Dawno nie malowałem. NIGDY nie malowałem figurek do starego świata. Dopiero się rozgrzewam i wprawiam, poznaję nową kolorystykę i takie tam. Jakieś rady jak dalej malować ?
Armia nie będzie moja. Maluje to dla kumpla. Całość jest zrobiona z części od poganiaczy Ratogrów chyba i pudełka Nightrunnerów.

http://angelskiller.deviantart.com/art/nightrunnesr-127782736

http://angelskiller.deviantart.com/art/plague-monks-127783111

http://angelskiller.deviantart.com/art/grey-seer-127784188

Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej