Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 336592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Demence

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwiec 23, 2005, 10:40:01 am »
hehehehe :D

przepraszam.. ale po tym jak zobaczyłam elfa misia... zestawienie zielonego z żółtym będzie mnie bawiło do końca moich dni ;) :D
dlatego powiem Kamilu, że nie bardzo mi się ta zieleń podoba, ale to jak dla mnie wygląda zdecydowanie lepiej jak wcześniej zaprezentowana... jak dla mnei bardziej pasuje do elfa, przynajmniej wiosna łatwiej się ukryje wśród listowi ;]
Jak dla mnie misiowy elf wygląda jak członek bandy CoC :D w lesie się chłopak nie ukryje... hmm.. nigdzie się nie ukryje ;]

Kamila banda całkiem całkiem wygląda :) Kamilu.. może jakbyś tak nie poganiał chłopaka by Ci to ciut lepiej wyglądało ;]

i Kamilu.. co do cytatu... to komentarz był: "dzisiejszą bitwę sponsoruje importer cytryn!" :D
)

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwiec 23, 2005, 11:01:44 am »
Cytuj
Masz WYSWIGA? Morning stara nie widac.

Zastanawia mnie owlosienie i brak helmu pieszego rycerza... gdzie wasy, zadbana broda...? I gdzie helm?! Najlepiej prostokatny  Rycerz powinien miec helm. Giermek ma (i to "kawaleryjski") a rycerz nie...

Czy robin hood ma na bialym podkladzie niebieska kropke jako oko?


A skąd wiesz że morneng sterna mam wystawiać?
Wersja z Korbaczem jest narazie w przygotowaniu.

Ten czerwony rycerz to stary zachartowany wyga! cos ala Questing (oni w dużej wiekszości nie używają hełmów!) I nigdzie nie było powiedzane że rycerze musieli mieć zadbane brody! Na takie rarytasy stać było tych bogatszych! A giermek nie ma chełmu kawaleryjskiego!- skąd to wziołeś?
To jest zwykłu piechotni "garnek"!
A co do robin hooda? to co to za pytanie? Coś jakby szukania dziury w całym! Nie nie ma niebieskiego oka!
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 23, 2005, 01:28:37 pm »
cóż - z tych modeli podobają mi się trzy: Konny rycerz - super wypasiony klimat, bardzo pasuje mu ta głowa...musze jeszcze w realu zobaczyć, bo np: konwersja middenheimdzkiego bossa jest garbata i ma źle przekręcona gowe - a tu nie jestem pewien... ale fakt, ze gośc pomalował konnego w lilijki mi imponuje... bardzo łądny model na focie...

drugi extra model (najłądniejszy moim zdaniem) to piechotny rycerz...wygląda jak krzyżowiec... moze w świecie warhammera i na filmach oni mają zadbane brody, ale widac, ze ten od miesięcy przedziera się przez brudne ulice tłukąc arabusów... pięknie to wygląda...super, ze tarcza jest po prostu srebrna... nabiera klimatu

trzeci model to elf... walić "kolory bandy"... walić "jasny zielony"... tutaj te kolory są na swoim miejscu i tyle...

za to reszta modeli jest zbyt ZIELONA i nie pasuje do sposobu malowania konnego i piechurnego rycerza...jak modele z dwóch różnych band:)... co nie znaczy, zę brzydka... po prostu inna...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Gorim

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 23, 2005, 01:38:01 pm »
Arghh... dlatego nie lubie oceniania malowania przez innych.. takie lilijki są wrzucone do każdego bretońskiego pudełka jako kalkomanie, więc nie wiadomo czy połowa nie jest przyklejona i "ulepszona".. Przez takie "niespodzianki" figurka ładnie pomalowana może mieć gorsze noty od kiepsko pomalowanej, na której jest pare ładnych naklejek...
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 23, 2005, 01:47:54 pm »
Gorim - jestem raczej weteranem malowania... dlatego prosze bez takich:P...to prawie jak obraza... ja zdaję sobie sprawę z tego co napisałeś... "kalkomania" to się nazywa... ale lilijki wyglądaja jak prawdziwe... ponadto model pod werniksem.. na pewno jelonki na tarczach są naklejone... napisałem, ze "musze zobaczyć w realu"...bo na fotce to mpowoduje złudzenia - ostatnio jak na żywo zobaczyłem kilka modeli to sie przyczepiłęm do "kresek" jakie ten malarz stosuje zamiast cieniowania - na fotach extra...w rzeczywistośći extra z 50 cm... z bliższej odległości kreski dziabią w oczęta...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 23, 2005, 02:22:06 pm »
Wprawne oko Naza się nie pomyliło!
Wszystkie lilijki są malowane ręcznie! Lecz jest to robota nie michała tylko znacznie wyższej klasy persony! CZARNEGO (Marcin Czarnowicz)!
Zresztą maćku ja Ci ten model już pokazywałem!
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 23, 2005, 02:28:51 pm »
eee - ten?... nie pomalowany... (owszem widziałem... nażekałem na za wielki miecz:P)... racja, racja
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 23, 2005, 04:54:38 pm »
Widziałem lepiej pomalowane modele Czarnego (choc Czarny swoja bretonnie malowal "na szybko" aby na WM2004 sie wyrobic) chociaz konny jest w pomalowany bardzo fajnie. Musze go z bliska zobaczyc... . Ale emblematy sa bardzo zacne... harcerskie lilijki :D Nie wiem skad porownanie do kalkomanii... od razu widac reczna robote.

Cytuj
A co do robin hooda? to co to za pytanie? Coś jakby szukania dziury w całym! Nie nie ma niebieskiego oka!


Pytanie bylo proste... to temat o malowaniu, nie? Kiedys kolega tak robil oczy i troche wygladaly jak wzrok pijany dlatego pytam.  :D

Zreszta zobacz swoja reakcje a potem przeczytaj co sam napisales wyzej o mnie... hi hi hi... no nie moge. JAk pisze demencja starcza "będzie mnie bawiło do końca moich dni".


Cytuj
A skąd wiesz że morneng sterna mam wystawiać?


Tyle o nim opowiadales w dziale rozpiski, ze wydawalo mi sie sensownym, ze chwalisz jakosc czegos co uzywasz.

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 23, 2005, 08:03:38 pm »
Cytuj

Pytanie bylo proste... to temat o malowaniu, nie? Kiedys kolega tak robil oczy i troche wygladaly jak wzrok pijany dlatego pytam.


No to sie chyba nieco głupio pytasz?
Przyglądam sie od dłuższego czasu tej fotce i nie moge zabardzo dojżeć tego niebieskiego koloru! Chyba masz sokoli wzrok!
Dlatego uważam że jest to czepianie sie jakiś nieistotnych i nieprawdzwiwych szczegółów.
Kamil. (miszczu)

Offline RafiK

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 24, 2005, 05:01:09 am »
Ja się wsztrzymam z wyrażaniem opinii do czasu zobaczenia "live" tej Bretonnii, a to już niebawem ;)

Macie tymczasem na pożarcie:
http://www.coolminiornot.com/92063

Zdjęcie jest chyba przyzwoite, ale jakby co to proszę na jego temat również się wypowiadać - chętnie przyjmę rady dot. fotografowania bo dopiero się uczę zabaw z opcjami typu "makro" itp.

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 24, 2005, 08:44:19 am »
ogladalem ostatnio... flaile paskudne... wygjadaja jak ze skreconej chusteczki chigienicznej :D

Za to zwoje naprawde ladne sa.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 24, 2005, 10:27:41 am »
O flagasach opinię mam taką, jak MiSiO - flaile są dziwne, za to zwoje ekstra... Jak tyś je wymalował!?  :D  Kolory też bardzo fajnie dobrane.

Co do Bretonii - "rycerz pan" - ten kapelutek mi się nie podoba. On był robiony na bazie Freelancera? Dobry patent z tym sokołem.
Czerwony Errant jest świetny! To chyba Grail Pilgrim z głową Middenheimera o ile się nie mylę? Z chęcią postawiłbym takiego na półce. Naprawdę świetny.
Drugi Errant już mniej mi się podoba - chudzina z niego.
Giermkowie wyglądają na co najmniej wystraszonych :D. Nie podobają mi się te pogięte włócznie.
Elf Ranger jest ekstra. Ma fajnie pomalowany płaszcz - bez kombinownia, prosto i ładnie. [wprawdzie nie to co psychodeliczny elf Miśka, ale...  ;) ].
Jeśli chodzi o Elven Rangerów, to jak dla mnie rządzi Elf Maćka - ten Shadow Warrior z rozpuszczonymi włosami. Myślałem nad przemalowaniem swoich SW, ale po tym co zobaczyłem, to wolę się za to nie brać w najbliższym czasie, bo bym tylko tęsknie wzdychał.

Offline Viruk

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 24, 2005, 10:43:32 am »
Flagsy imo bardzo fajne, fotka nienajlepsza ale i tak widac ze poziom malowania bardzo wysoki. Ładnie wyszły te manuskrypty.
Bretka też niezła, też najbardziej podoba mi się czerwony errant. Baron też ciekawie się prezentuje - ten sokół to może z Konfrontacji? Ogólnie banda jest ok, tylko te podstawki biedne...
Mitril nadchodzi

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 24, 2005, 10:54:14 am »
Na temat brettoni juz pisałem, ale poprawię tu chłopaków:
Sokół jest zwykłą częścią od nowoedycyjnej - plastikowej brettonii (od jazdy)
Pieszy - czerwony - najładniejszy rycerz jest zrobionyu z ciała dowódcy piechoty (nowo ed. bretka) ma dłoń z mieczem od grail pilgrima, oraz głowę middenheimczyka...

CO do flagellantów Rafika... to samo co poprzednicy - kolory ładne, zwoje super, flaile dziowbią w czoło ... z papieru je robiłeś, czy ze sznurka?
Natomiast mi sie nie podobają podstawki, takie nasypane kaszą... to nie wygląda fajnie - lepiej zmieszać piasek z kaszą, albo po naożeniu kaszy zasypac delikatnie piaskiem (tak robiłem SoS podstawki dla swojej Anki)...

tyle:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwiec 24, 2005, 12:11:32 pm »
Cytuj
Na temat brettoni juz pisałem, ale poprawię tu chłopaków:
Sokół jest zwykłą częścią od nowoedycyjnej - plastikowej brettonii (od jazdy)
Pieszy - czerwony - najładniejszy rycerz jest zrobionyu z ciała dowódcy piechoty (nowo ed. bretka) ma dłoń z mieczem od grail pilgrima, oraz głowę middenheimczyka...


Skoro rozkładamy te model na częsicipierwsze to podam dokładny przepis!

Baronn- 6 ed bretończyk z głową freelancera! - jes to jednak tymczasowy model! Michałowi by brakło czasu na wymalowanie mich zachcianek dlatego wziołem już prwaie gotowy model (malowany przez Czarnego!)

Erant (czerwony) Korpus dowócy do  met-at-arms 6 ed głowa mideheim-czyka,miecz i dłon pilgrima, tarcza z 5 ed bodajże bretoni!

Drugi erant (zielony!) to orginalny dowódca do met at arms z 5ed!
Kamil. (miszczu)

 

anything