trawa

Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 26, 2005, 09:03:57 pm »
Fotki Maćka widziałem już na Gildii. Powiem tak: twoje Undeady są naprawdę zgniłe! Dobór kolorów jest świetny (nie standardowy, z dominującą czernią) - taki.... niezdrowy :D. Pierwsza i ostatnia fotka mi się nie wyświetlają (z tego co mi się wyswietla, to banda Skavenów, którą już widziałem - przypadkiem natrafiłem na aukcję na Allegro :) i Strigoi, z którym nie miałem przyjemności). Chciałbym zobaczyć twoich Witch Hunterów, tylko z mniejszej odległości niż na stronie TH.
Aenur ma świetny płaszcz, tylko - no właśnie, gdzie takie efekty występują w rzeczywistości? :D Poza tym, to robi naprawdę duże wrażenie (wykończenie świetnie wygląda przy kapturze - chętnie zobaczyłbym go z przodu). Z resztą - sama figurka mi się bardzo podoba. I fajnie wygląda to rozjaśnienie na mieczu.
Highborn Dark Elfów - jakiej figurki użyłeś do zrobienia? Na pierszy rzut oka kojarzy mi się black guard... I smoczek jest sympatyczny :D. Chociaż jestem przyzwyczajony do zupełnie innego doboru kolorów przy DE.

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 26, 2005, 09:16:00 pm »
dzięki, dzięki:) zdjęcia moich WH się ukażą... w przyszły weekend Misio ma wpaść - w końcu zrobimy kilka dobrych fotek... mam nadzieję utrwalić moje SOS (nie takie extra... wręcz przeciętne, ale konwersje niezłe), undead, WH, najemników ze trzy kilo: halfas x2, elf ranger x2, ogr x3, pit fighter x2, imp.assassin, warlok, kupiec, tileańczyk:) do każdej bandy miły komplet. No i jeszcze jak dobrze pujdzie to poządnie zfoce swoje DE, na użytek własny... SMOKa do mordheim, drewniane golemy i taki epierdoł, bambekle do scenariuszy... a i jeszcze moje KRASNALE:)... tam to sa konwersje:P... chciałbym, aby to wszystko miało dobre zdjęcia...

Aenura z przodu nie mam, ani aparatu - ztąd brak fotki, ale tez się zrobi w weekend, jak Bóbr da...

mi tutaj ani skavóv, ani strigoja teznie wyświetla, mam nadzieję, ze misio je wbije na site, bo zalinkowałem poprawnie...

A! i zapomniał bym:P... te DE to była taka... hmm nietypowa zabawa z kolorami - ja takiego zestawienia i takich metod na codzień nie używam:)... pozostałe DE (Drowy) wyglądają już mniej zimno i bardziej bajkowo... jak już mówiłem - to był eksperyment, maluję wszystkimi metodami - jednymi biegle innymi mniej biegle... a do tego lubię eksperymentować - odbiło się to na tych elfach... W chwili obecnej chyba osiągnąłem kwintesensję swoich umiejętności i na tym poprzestanę malując juz tylko od konkretnego schematu (to co robi większośc malarzy figurek) po prostu mam takie zestawienia i gammy, że nie ma co dalej szukać:)... starego konia nie nauczy się już nowych sztuczek:P...

ten highborn jest żeczywiście z black guardów - champion z konwersja rąk... miałem już dośc stereotypu highborna z championa executonersów...:P
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 26, 2005, 09:37:42 pm »
Cytuj
A! i zapomniał bym:P... te DE to była taka... hmm nietypowa zabawa z kolorami - ja takiego zestawienia i takich metod na codzień nie używam:)... pozostałe DE (Drowy) wyglądają już mniej zimno i bardziej bajkowo... jak już mówiłem - to był eksperyment, maluję wszystkimi metodami - jednymi biegle innymi mniej biegle... a do tego lubię eksperymentować - odbiło się to na tych elfach... W chwili obecnej chyba osiągnąłem kwintesensję swoich umiejętności i na tym poprzestanę malując juz tylko od konkretnego schematu (to co robi większośc malarzy figurek) po prostu mam takie zestawienia i gammy, że nie ma co dalej szukać... starego konia nie nauczy się już nowych sztuczek:P...


A szkoda Maćku! Bo włeśnie technicznie te Elfy mi się najbardziej podobały kiedy przyglądałem się twoim figsom! Jeli bedę malował De to napewno zapłaciwszy Ci sumiennie bede chcciał podobnej kopi!
A wruciwszy do cen to cenisz się na tak zwaną średnią krajową. A poniewaz malujesz naprawde dobrze to masz jak największe prawo do takich stawek! Tak samo jak ja do podjecia wybou iż wole mieć wymalowana całą bandę w cenie Twoich dwuch modeli! I to nie jest tak że Michał się tak żle cenni tylko ja mam niepowtarzalnego farta że znalazłem go jako pierwszy :D

Ps. jak bys chciał to ja moge wpaść z aparatem do Ciebie i cyknąc kilka zdjęć.. Bo warto zeby Twoje dzieła ujżały światło dzienne! Ale mi się udał ten temat! 9takiego ruchu na Mordheimie juz dawno nie było!- i nawet niespwcjanie spawmujemy!)
Kamil. (miszczu)

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 26, 2005, 10:33:32 pm »
Przepraszem że tak wtronce ale uważam że powinniście to zobaczyć

http://gamesday.us.games-workshop.com/GamesDay2005/Baltimore_2005/Coverage/Golden_Demon/winners.htm
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 26, 2005, 10:41:25 pm »
Moim faworytem jest dreadnought khorne'a... wogóle świetne malowanie - ale jeśłi przypatrzycie sie miesjcom trzecim... bądź kategorii duel... to sie pod wami nogi załamią:P... nie wszystko złoto co się świeci:P...

http://gamesday.us.games-workshop.com/GamesDay2005/Baltimore_2005/Coverage/Golden_Demon/images/cat2/3rd_c.gif

brązowy golden demon za cos takiego?!... bez jaj:P... ale to sa GD z jakiegoś zadupia:) więc spoko:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 26, 2005, 10:53:11 pm »
Powiedział bym że nawet pierwsze miejsca sa w niektórych kategoriach niespecjane (np .w duelach)
Kamil. (miszczu)

Offline MiszkA

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 26, 2005, 11:46:29 pm »
Mhm, żadko tutaj wpadam, ale skoro jestem, to kilka spraw należałoby sprostować:
Cytuj

Na przłamanie "pierwszych lodów" moi flagelanci wymalowani przez Michała Winkiewicza


Nazywam się Michał Szpetnar  :lol:   Twój błąd jest jednak o tyle zrozumiały, że, z tego co pamiętam, maile które do Ciebie wysyłałem były sygnowane nazwiskiem mojej matki.
Cytuj


Ale niebieski pasuje jak elf do dwarfa...


Mhm, jest w tym trochę racji, panowie wyglądają, jakby wskoczyli w nieswoje ciuchy... Efekt mnie jednak osobiście zadowala, odrobina  orginalności, swoistego kontrastu w kontekście wyglądu wymuszonego 'rysem historycznym' bandy  żadnemu modelowi jeszcze nie zaszkodziła.

Cytuj

A podstawki serio DNO DNO i jeszcze raz DNO!! strasznei smętnie ten chopok robi ino podstawecki! zresztą moje zdanie ni ejest tajemnicą... do kisleviskich też się przyczepiłem...bo śnieg wygląda jak sól...


Eee, oponował nie będę, bo rzeczywiście podstawki mojego autorstwa nie prezentują się najlepiej...:Wink:

Co do śniegu - istotnie, miast wymieszać sodę z wikolem nałożyłem jedno na drugie i po prostu zostawiłem do wyschnięcia  :roll: Mhm, jestem jednak usprawiedliwiony, robiłem to wszak pierwszy raz w życiu, nie zasięgając wcześniej żadnych porad u bardziej doświadczonego malarza.

Cytuj

-niekiedy zbyt ostre przejscia kolorow (posac wyglada jak w pasiaku), jezeli preferujesz kontrastowe malowanie (tzn ostre przejscia kolorow) proponuje konczyc wszystko highlightem przez co uzyskuje sie lepszy wizualny efekt


Tutaj się nie zgadzam, wg. mnie jeśli na koniec pociągnąłbym szatę highlightem to wystarczyłoby wymienić głowę, i mielibyśmy ślicznego, high elfickiego lorda. Nie dziękuję  ;)

Mhm, tyle na dzisiaj.
G: 3248856

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 27, 2005, 08:32:31 am »
Cytuj
Tutaj się nie zgadzam, wg. mnie jeśli na koniec pociągnąłbym szatę highlightem to wystarczyłoby wymienić głowę, i mielibyśmy ślicznego, high elfickiego lorda. Nie dziękuję


A bywają śliczni high elficcy lordowie? LOL


3 miesjce, o ktorym mowi naz jest fatalne... nawet Naz czy moa osobą byłaby w stanie coś takiego zrobić...  czasmi mnie dziwią ci goście z GW.

Offline James Dark

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 27, 2005, 09:39:49 am »
Cytat: "MiszkA"

mielibyśmy ślicznego, high elfickiego lorda


Poprawka slicznego brodatego elfickiego lorda :wink: ale to raczej nie byłoby spowodowane highlightami a doborem kolorow
pozatym teraz wygladaja troche ja w pasiaku :)

Offline nahar

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 27, 2005, 08:48:36 pm »
http://republika.pl/zelazo_miniatures/older%20stuff/index.html

To jak ktoś chce sie obejrzeć prace gościa który rzeźbi figurki.
Kiedys fantasy, a w innych działach nowsze prace (GRUNWALD).
paweł

Offline Possessed

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 27, 2005, 10:39:03 pm »
ciekawe figurki, bardzo ciekawe a zwłaszcza ta manticora  :)
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 28, 2005, 10:47:26 pm »
Dla mnie (bez obrazy!) zupełnie przeciętne i nie zabardo widzę mozliwośc uzycia ich w jakiejkolwiek grze! Ładne na połke w zaciszu domowym!
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 29, 2005, 10:26:05 am »
mi podoba się krasnal - reszta się wcale nie podoba, a mantikora straszna, ale to pewnie wina jej przepysznego malowanka...ala IV EDYCJA BATTLA!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 29, 2005, 11:33:33 pm »

Znalazłem takiego Aenura. Ciekawy motyw na płaszczu, tylko... trochę czuć tureckim bazarem :D.

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 30, 2005, 07:18:01 am »
to nic... jak ktos widział aenura z diablem na plaszczu to wie juz wszystko.


 

anything