Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Galeria figurek do Mordheim!

<< < (2/326) > >>

Nazroth:
"averland musi mieć takie kolorki" - jasne...ale można nałożyć je na 50 różnych sposobów... wiesz, ąe podoba mi się ten averland...ale wiesz też, że na niektóre kolory zawsze tam nażekałem... :)

Skolo - szkoda, że tak puźno zauwazyłem... haha - Sebastian mnie ubiegł:P

A podstawki serio DNO DNO i jeszcze raz DNO!! strasznei smętnie ten chopok robi ino podstawecki! zresztą moje zdanie ni ejest tajemnicą... do kisleviskich też się przyczepiłem...bo śnieg wygląda jak sól...

James Dark:
o mi sie podoba w tych figÓrkach:
-ogolne dobre wrazenie estetyczne
-ładnie pomalowana skora
co mi sie nie podoba/srednio podoba:
-niekiedy zbyt ostre przejscia kolorow (posac wyglada jak w pasiaku), jezeli preferujesz kontrastowe malowanie (tzn ostre przejscia kolorow) proponuje konczyc wszystko highlightem przez co uzyskuje sie lepszy wizualny efekt
-lakier (nienawidze swiecacych sie figÓrek) ale to moje bardzo subiektywne odczucie
-i na koniec PODSTAWKI, moze to nie do konca dno (widziałem znacznie gorsze) ale o ile ładniej by wygladały gdyby dozucic tam jakis kamyczek i trawke elektrostatyczna ?
reasumujac: figurki zdecydowanie ponad przecietnosc i srednia krajowa, gratulacje!

MiSiO:
skoro była mowa o moim averlandzie...




SKAV:
ładne ale najlepsze jest to drzewo :D

Nazroth:
Oto i słynne drzewo Misia!! ale po opisie spodziewałem sie trochę większego dude:P,... list gończy ekstra - będe musiał się tez za takie wziąść i zrobić kilka...naście - potem porozklejać:)... to daje radość... a testare "świstki papieru" trzeba zastąpić:)... Swoją droga te podstawki są też denne:P... ale git... lepsze te niż te piętro wyżej:)... no i liczy sie to, zę są estetyczne i ZROBIONE... bo znam takiego typa, co nie uznaje robienia podstawek... pewnie nie umie ich robić:P... hahaha... Jak w końcu wpadniesz do mnie Miśku z aparatem, to i moze coś mojego byśmy tu wsadzili... jak to jest - że twoje foty tym samym aparatem wychodza extra, a moje strasznie;/...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej