trawa

Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 09, 2005, 09:30:06 am »
ja miałem identycznego priesta z ikonką... i kazdy kto z tych plastików planuje, bądź robi priesta - daje mu tą ikonkę:)...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 09, 2005, 01:50:08 pm »
Tak jak naz pisal... zreszta dziwnie, ze go u Macka nie widziales. :D

Uwazam, ze kazda banda reiklandu z milicji jest nudna. Podobnie jak z WH. Bratu zrobilem taka bande z milicji (reikland) ale wtedy byla to jedyna taka banda. Szkoda, ze ludzie nie zamawiaja matali czy nie utywaja np plastikowych modeli z Empire Soldiers dla urozmaicenia... na szczescie moj averland nie jest z milicji... poza mlodzikiem (1 wersja; druga to metalowy mlodzik-babka z middenheimu z garlaczem) i poza halabardami, niektorymi kuszami, lukami i pistoletami... ale do tego 2-3 bitzy typu skavenski plaszcz, bretonska rekawica, kislevicki puklerz i juz nie widac ze to zwykly "szeregowy" plastik.

Dobrym przykladem reiklandu jest banda Turtura... pomagalem mu wybierac metalowe 5 edycyjne wzory "collectors" do Empire i kazdy jest niepowtarzalny (konwersje Nazrotha)... banda wyglada super.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 09, 2005, 04:37:48 pm »
Cytat: "MiSiO"
Szkoda, ze ludzie nie zamawiaja matali czy nie utywaja np plastikowych modeli z Empire Soldiers dla urozmaicenia...

1) kasa
2) hajs
3) pieniądze
:D
Wiesz, 5 metalowych figurek = 20 plastikowych.
A WH mi się podobają, tylko ci dwaj z kuszami - czuć knechtami jednak dosyć mocno...
A misiek z opiekunem sa naprawdę spoko :D. Z resztą ten niedźwiedź to jak dla mnie jedna z najfajniejszych figurek :D.

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:21:53 pm »
MOJ KAPITAN Z KUSZA, MLODZIK z garłaczem no i przemalowana halabarda SIERZANTA!

p.s.

foty marnej jakosci! rozmazane... jak bede w domu to zrobie lepsze ale na razie tylko takie.







Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:43:05 pm »
jak lubię twoje malowanie i konwersje - to musze z przykrościa stwierdzić, że młodzik do bani - sposób w jaki ona trzyma garłacz... ehh - to sa konwersje na poziomie:P... "lol"... a reszta spoko - świetnie wyszła halabarda... zajebisty pomysł...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 10, 2005, 02:24:16 pm »
Kapitan z kuszą jest bardzo fajny. Ale młodzik trzyma ten garłacz w takiej nienaturalnej pozycji... A halabarda - fakycznie bardzo ciekawy pomysł :D.
I moje pytanie: jak malujecie twarze? Słyszałem, że d skóry dobrze jest zastosować brązowy podkład. U moich krasi to jeszcze pół bidy, ale jak mi przyjdzie malować np. Slayera - on ma odsłonięte duże powierzchnie ciała - jak nie pobawię się w mieszanie kolorów i nakładanie warstw na siebie, to qpa wyjdzie...

Offline Herudaio

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 10, 2005, 06:40:58 pm »
mi się jedna rzecz nie podoba.... ręka tej pani na garłaczu... jest... troszeczkę za duża... i za masywna....
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 10, 2005, 08:32:45 pm »
Bo widzicie - jest taka przypowieść:

Jasiu został sam w domu, rodzice pojechali do znajomych, a jako że już się ściemniało - jasiu postanowił połozyć się spać. Nie mógł jednak zasnac, ponieważ wciąż słyszał skrzypienie na strychu. Z początku myślał, iz mu się wydaje, ale skrzypienie stawało się coraz głośniejsze, dokładnie jak gdyby ktoś chodził po strychu. Jasiu strasznei się bał, przykrył nos kocem i trząsł się jak galareta. W pewnym momencie klamka w drzwiach od jego pokoju zaczęła się powoli poruszać. drzwi uchyliły ise lekko. Wtedy przez szparę pomiędzy drzwiami a framugą ftargnęła do pokoju "WIELKA WŁOCHATA ŁAPA"!! buhahahahahaha

I wierzcie bądź nie, ale to własnei ta łapa na garłączu:P... ahahahahaha ...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Zielony

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 10, 2005, 08:42:17 pm »
Misio! Misio! to ta legendarna łapa?!!  :lol:
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 10, 2005, 09:40:22 pm »
Tak jak lubię konwersje Misia (chyba ktos juz tak powiedział :)) tak niestety w tym przypadku delikatnie powiem że przekabinowałeś! Z młódką (tak to kobieta) pomysł był fajny lecz łapka scavena jest mocno nie trafiona! Wiem wiem chodziło o paznokcie :P!

Capitan terz średnio wykonany! kusza od kislevu nie bardzo mi tytaj pasuje (za krótka!!) Pozycja przez niego przyjęta terz jest mocno nienaturalna! Co do Halabardiera (sierżanta) to pomysł bardzo Ciekawy i dobze wykonnany ale zalatujący "40.000" Do tego modelu zupełnie nie pasuje :(

Ogólnie nie bardzo mi sie to podoba choc pomysły świetne!!
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 10, 2005, 10:01:45 pm »
Ooona... ma... łapę sss...sskavena?  :shock:
Mutant w bandzie Averlanduuuu!!!  :shock:

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 10, 2005, 10:02:09 pm »
podsumujmy:
Młodzik (kobieta z "łapą skavena"') DO DUPY... po prostu wywalić ją z bandy i posłąc do karnawału chaosu...albo innego cyrku:P

Kapitan - nie wiem Kamil... na tym ujęciu wygląda spoko (szkoda tylko, zę wszystki ekislevickie części mają zrabane proporcje dłoni;/...) ale mi siekapitan podoba... niedługo Misio będzie miał więcej kapitanwo averlandu niż pozostałtych averlandczyków:P...

Sierak with halberd - moim zdaniem extra...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 10, 2005, 10:19:34 pm »
Podoba mi się to, że MiSiO konsekwentnie idzie w kolory - nie ma po porstu wątpliwości jaka to banda.
Cytat: "Maciek"
niedługo Misio będzie miał więcej kapitanwo averlandu niż pozostałtych averlandczyków:P...

 :lol:
Właśnie, wrzuciłbyś fotki swojej bandy? :)
Seba, pokażesz swój Reikland? :D

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 11, 2005, 10:10:20 am »
Cytuj
mi się jedna rzecz nie podoba.... ręka tej pani na garłaczu... jest... troszeczkę za duża... i za masywna....




Cytuj
Tak jak lubię konwersje Misia (chyba ktos juz tak powiedział ) tak niestety w tym przypadku delikatnie powiem że przekabinowałeś! Z młódką (tak to kobieta) pomysł był fajny lecz łapka scavena jest mocno nie trafiona! Wiem wiem chodziło o paznokcie :P!



LUDZIE. to jest REKA LUDZKA! i Kamilu... jak sie przyjzysz to i ludzkie palstiki maja paznokcie.

Co do pozycji trzymania broni... ja nie raz widzialem jak tak ja ludzie trzymaja.


Cytuj
Capitan terz średnio wykonany! kusza od kislevu nie bardzo mi tytaj pasuje (za krótka!!) Pozycja przez niego przyjęta terz jest mocno nienaturalna! Co do Halabardiera (sierżanta) to pomysł bardzo Ciekawy i dobze wykonnany ale zalatujący "40.000" Do tego modelu zupełnie nie pasuje  



Za krotka?! to chyba nie wiesz co wiszisz... to najdluuuuzsza kusza jaka widziales. i kislevicka tylko w 30% :D ma dodatny "podnózek" z kuszy krasnoludzkiej (opartej na ramieniu) i policzek z "luznej"  krasnoludzkiej kuszy. Pozycja jest naturalna tylko foto jest "nienatualne"... chyba zaraz podje do domu po aparat i zrobie je jeszcze raz. Co do kusz kislevickich slow kilka... ten bitz to tylko polowa kuszy bo reszte ma mlodzik "na stale" pod pacha wsadzona.

Sierzant nie W40k, a co najwyzej Necromunda zalatuje... zreszta skoro zalatuje W40k to nie tylko do tego modelu by pasowal.


Cytuj
Ogólnie nie bardzo mi sie to podoba choc pomysły świetne!!


nie ma co sie kryc z niechecia do mojego mlaowania itp :D


Cytuj
Kapitan - nie wiem Kamil... na tym ujęciu wygląda spoko (szkoda tylko, zę wszystki ekislevickie części mają zrabane proporcje dłoni;/...) ale mi siekapitan podoba... niedługo Misio będzie miał więcej kapitanwo averlandu niż pozostałtych averlandczyków:P...


na razie 3ch... kusznik ma pozycje jak trzeba (zrobie jeszcze jedna fotke!)... tylko na tej fotce nie wiem czemu niektorym sie wydaje, ze widzi jogina podczas czwiczen :D:D

I tak mam za duzo modeli:

5 herosow (3 kapitanow), 5 halflingow, 3 kusznikow, 2 garlacze, 6 montain guardow...

Cytuj
Podoba mi się to, że MiSiO konsekwentnie idzie w kolory - nie ma po porstu wątpliwości jaka to banda.


Averland czy nie?! :D Wlasnie... AVERLAND.

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 11, 2005, 10:29:14 am »
jo ziom - ale my wiemy, że to jest ludzka ręka:P... hahaa - przecież kazdy widzi, ze to nei ruszana ręka na plastikowym garłaczu - i to własnie stanowi problem, bo prtzy gabarytach tej dziewusi, reka najemnika wygląda baaardzo dziwnie... zupełnie jak "skaveńska":)...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'