trawa

Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1620 dnia: Kwiecień 19, 2008, 10:26:16 am »
Halfaski super :)

Czysto i ładnie.

Offline MiSiO

Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1621 dnia: Maj 18, 2008, 10:39:07 am »







Więcej TUTAJ.

Offline Drachu

Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1622 dnia: Marzec 03, 2009, 06:36:54 pm »
Siemka.

To w sumie kolejna edycja tego posta. Powisiał, potem poleciał, bo nie byłem zadowolony ze zdjęć, a nie mam czasu robić nowych. Ale co tam. Najwyżej zedytuję jak będę je miał.

Zawsze marzyła mi się taka stricte wojskowa banda. Nie zbieranina obdartusów, ale prawdziwy oddział, gdzie tylko młodzicy nie są umundurowani. Nigdy nie grałem w WFB (gdybym grał, to właśnie wybrałbym Imperium) i nigdy nie miałem takiej bandy. Postanowiłem zatem zrobić sobie taką.

Chciałem, żeby była całkiem plastikowa. Metal jest piękny, stare metalowe kraśki biją nowe plastikowe na głowę. O tym, jak podobały mi się figurki najemników do Mordki (Freelance Knight to dla mnie figs wszechczasów), czy czwartoedycyjni Xbowmen (jak się pojawiają na Allegro to skupuję) nie warto nawet wspominać. Ale szlag mnie trafia, jak moje figurki się obijają. Normalnie krew zalewa. A to miała być banda ewidentnie do śmigania po stole. 100% plastik. Dlatego wybór padł na Reikland. Teraz robię sobie plasticzanego pit fightera, elf rangera i freelance knighta.

Do budowy użyłem imperialnej milicji, nowych state troopsów (fajna dynamika, ale ryje paskudne) i starych empire soldiers (płacz i zgrzytanie zębów, że już nie do kupienia w sklepie). Dawno nie malowałem i to widać niestety.
Co do podstawek - to postanowiłem zrobić coś w rodzaju ruin - gruz, porozrzucane cegły i belki, sucha trawka. Nienajgorzej to wygląda podczas biegania po stole.
Zdjęcia też są takie sobie, gdzieś zgubiłem ostrość.
Ale za to poznałem GIMPa... fajny jest.
Dobra, bez dalszego trucia - zdjęcia.

Herosi:


Miecznicy:


Strzelcy:


Młodziki:


Banda w walce daje radę, chociaż ostatnio dwie paskudne klęski z kraśkami mi się przydarzyły. Paskudne kurduple z ich HtK i T4
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 06:40:09 pm wysłana przez Drachu »
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1623 dnia: Marzec 03, 2009, 09:51:21 pm »
Sądzę że udało ci się zrobić fajną bandę w stylu żołnierskim.

Całość cieszy. Bardzo podobają mi się czempioni i miecznicy. 8)

Offline lemland89

Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1624 dnia: Czerwiec 30, 2009, 05:10:27 pm »
Szalom
Dawno nie malowałem. NIGDY nie malowałem figurek do starego świata. Dopiero się rozgrzewam i wprawiam, poznaję nową kolorystykę i takie tam. Jakieś rady jak dalej malować ?
Armia nie będzie moja. Maluje to dla kumpla. Całość jest zrobiona z części od poganiaczy Ratogrów chyba i pudełka Nightrunnerów.

http://angelskiller.deviantart.com/art/nightrunnesr-127782736

http://angelskiller.deviantart.com/art/plague-monks-127783111

http://angelskiller.deviantart.com/art/grey-seer-127784188

Pozdrawiam.
Nienawidzę Games Workshop

Offline Lesthad

Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1625 dnia: Kwiecień 03, 2010, 04:42:51 am »
Po przerwie powracam i ja do mordheima :) Tym razem z Beastmanami . W planie mialem zrobic cala bande z boxa 20 beastow i gsu  jak narazie zrobilem 4 ziomkow , z czego Shaman jest w przebudowie wiec nie zamieszczam .

Z ponizszych tylko Chief jest skonczony , centigorowi dorobie halabarde albo drugi weapon , glowa jest w malowaniu , a takze cos co by pokazywalo ze jest Pijakiem :P Obok chiefa jest bestigor




@lemland89
Jak na poczatki z nowymi figurkami i na powrot po naprawde dlugiej przerwie to calkiem niezle :) Staraj sie tylko malowac "wyrazniej" uzywac cieniowania , warstw itp . Przyjdzie wszystko z praktyka , ino trzeba malowac , malowac i jeszcze raz malowac  ;-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 04:48:46 am wysłana przez Lesthad »
img]http://ieet.org/images/god-made-me.jpg[/img]

Offline Rafaelion

Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1626 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:43:47 pm »
Rozumiem że te wszystkie figsy nie są oryginałami do Mordki tylko przerobione figsy z WFB?


Czy wogule będą figurki specjalnie do Mordki? Czy może jednak to prawda o wygasaniu popularności Mordki bo nic się nie zmienia, że nie ma żadnych dodadków ani uleprzeń samej gry czy coś w teń deseń.


Pozdro.  :smile:
"A life, a journeys end in one..." - Sun Kil Moon "Heron Blue"

Offline Mortai

Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1627 dnia: Październik 19, 2010, 12:58:06 pm »
Ciekawy temat :) to i ja się pochwalę moimi miniaturkami :)

Moi slaaneshowi possessci :

Magister:


Oraz tytułowy possed


reszta chłopaczków (i dziewcząt) nadal się maluje :)

Offline kaja4

Odp: Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1628 dnia: Marzec 20, 2013, 02:03:42 pm »
Super figurki, na prawdę, podobają mi się  :smile:

 

anything