trawa

Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline James Dark

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2005, 02:36:17 pm »
wow! swietna karoca! reszta modei tez na poziomie :) jak zwykle graulacje , chociaz niezminnie denerwuje mnie ten połyskujacy lakier

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2005, 03:13:17 pm »
kurcze... zle te fotki wygladaja... sztuczne swiatlo (zlote) to porazka :(  najlepiej robic w dziennym (zle nie ostrym... ) wtedy nie widac lakieru a widac porzadnie detale (na wozie super drewno wyszlo..)

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2005, 04:10:25 pm »
A jeśli chodzi o COC to i tak o niebo lepiej wyszli niż by można prazypuszczać!

Ale jeszcze posiedzę nad tymi zdjęciami tylko tak za kilka dni bo teraz praca wzywa:)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2005, 04:50:47 pm »
znowu nie przesadzajmy... nie sa AŻ tak zle malniete  ;]~

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2005, 06:28:48 pm »
WOW! Tyle powiem. Kapitan WH ma dosyć oryginalne kolory i powiem, że wygląda ciekawie. Ale ten pan z mieczem (Witch Hunter) to bardzo nie Witch Hunterowy (za to jego miecz - też mi taki ciemny drybrush na broni wychodzi).
Co do moich Dwarfów - to moje pierwsze (no, drugie) pomalowane figurki. I z taką porada się do was zwracam - brody pomalowane brązem nie wychodzą źle. Problem z blond zarostem - mój Noble i Engineer mają takie słodziutki, żółciutko-kurczaczkowe brody. Jak to zmienić. bo nie mam pojęcia. Może zastosować inny podkład? I malowanie oczu mi nie wychodzi, dlatego krasnale bez hełmów mają w zasadzie "płaskie" twarze (też bez cieniowania, jak już wspomniałem, jedyna technika, którą znam to drybrush), więc bez rewelacji...

Offline James Dark

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 26, 2005, 07:15:18 pm »
hmm... ja na twoim miejscu pomalował bym tak:
snakebite lether -> snakebite lether + golden yellow -> golden yellow (na krawedzie) -> golden yellow + blanched bone (highlight)

powinno wyjsc całkiem niezle, jak beda zbyt zołciutko-kurczaczkowe to pomin ostatni highlight

Mistrz wałków :) gdzie kupiłes/jak zrobiłes figsy do COC ?

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 26, 2005, 07:27:32 pm »
Cytuj
Mistrz wałków  gdzie kupiłes/jak zrobiłes figsy do COC ?


Tak jak już powiedziałem nie są to moje figsy tylko Kingi (demence) a u mnie tylko są krótko  w formie gości (miałem przetestowac tą bande na wszystkie sposoby i dac ew. wskazówki jak ją najskuteczniej grać!)

Ale na postawione pytanie odpowiem..
Figsy te są orginalnymi figurkami do Mordheim a zostały ściagnięte z mail ordera. Kosztowało to niestety olbrzymie pieniązki (szczególnie wóz)! I osobiście rqadze iść za przykładem Kingi i równierz sciągnąc te figurki poniewarz mają niesamowite wzory!

Jak będe mial jeszcze trochę czasu to wżyce więcej fotek (np. 10 niepowtarzających się nurglingów!)
Kamil. (miszczu)

Offline James Dark

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 26, 2005, 07:38:27 pm »
przyznam figurki rzeczywiscie piekne, choc jakos sie nie pale aby je sciagac (moze dlatego ze nie mam duze ilosci pieniazkow :D) chociaz moze kiedys...(rozmarzył sie)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 26, 2005, 08:04:59 pm »
Co do kislevu - podstawki mi się nie podobają...ale ja widziałem je w reality - trawka straszna... drugą żeczą jest cieniowanie sakiewek i paska kapitana - nazwał bym je chamskim... ale reszta - podoba mi się... (razi pomarańczowy kubrak, oraz brzydka kompozycja bandy plastiki + metale - mają one bowiem różne proporcje i ja osobiście tego nie preferuję)...

WH : moim zdaniem obaj wyglądają super pod względem kolorystyki - niby czemu nie mogą być zieloni, czy czerwoni?... zajebiście zrobieni... malowanie ok... a teraz może ja zaprezentuję coś swojego:) aby podnieść poprzeczkę... zwróćcie uwagę na cieniowanie... i takie tam...















To tyle... najlepiej malowany jest aenur swrd of twilight... a z ciekawostek... ładniejszych rzeczy moge podac: twarz wampira, albo tył warloka (przód tez dobry, ale słabsza fotka)... z kolei strigoi - ehh...fotka go spaszczyła... no i ni emiał wtedy werniksu gw...teraz jest ładnieszy - widać te mięśnie - a dużo przy nich roboty było... i obciąłem mu skrzydła, robiąc czerwone futro + kawałek wyrdstone'a wbitego... dodałem tez ściąganą maskę:P...

czekam na kmentarze...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline SKAV

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 26, 2005, 08:11:18 pm »
wpadam w kompleksy :/
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 26, 2005, 08:19:37 pm »
Witamy w TH!

Offline James Dark

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 26, 2005, 08:29:38 pm »
figurki ładne ale jak zwykle sie do czegos musze przyczepic (taka moja rola komentatora :D)
-brakuje mi u Ciebie płynnosci w przejsciach kolorow, moze z powodu zagestej farby ?
-płaszcz aenura swroda of twilight: efekt ładny choc mało realistyczny, pozatym widac cos jakby "kórz" z jasnej farby, ktory powstaje zwykle po drybrushu (chociaz moze sa to tylko refleksy swiatła na nie rownej powierzchni

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 26, 2005, 08:33:35 pm »
po pierwsze - to MASZ RACJĘ i MASZ RACJĘ... w porównaniu z kislewowymi - moje przejścia wypadają dużo lepiej:) zaś "kusz" jest piękny - kocham, cenię, używam DRYBSRUSHA... i nie zawsze trzeba go washować... czasem ten KUSZ się przydaje - czy płaszcz aenura nie wygląda jak gwieździste niebo a na nim zoża?... ja bardzo lubię przecierkową (bo DRYBRUSH = PRZECIERKA) fakturę... a realistyczne malowanie to sobie można schowac w buty:) to ma być kolorowe i dzikie - a nie realistyczne... zawsze wyznawałem świat fantasy, w którym nawet trolle są tak kolorowe i na sój sposób ładne, ze żal je zabijać:)... razem z Misiem chyba to gloryfikujemy:)... gdybyś zobaczył resztę mojej kolorowej chołoty:)...

ps: Aenur się trzymał na stronce "roar redecki" (taki portal jak cool mini or not) przez ponad miesiąc z oceną ok 9... :) potem mu się spadło przez wakacje... do 7.8 ale i tak nieźle:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 26, 2005, 08:37:03 pm »
Cytuj
Co do kislevu - podstawki mi się nie podobają...ale ja widziałem je w reality - trawka straszna... drugą żeczą jest cieniowanie sakiewek i paska kapitana - nazwał bym je chamskim... ale reszta - podoba mi się... (razi pomarańczowy kubrak, oraz brzydka kompozycja bandy plastiki + metale - mają one bowiem różne proporcje i ja osobiście tego nie preferuję)...

WH : moim zdaniem obaj wyglądają super pod względem kolorystyki - niby czemu nie mogą być zieloni, czy czerwoni?... zajebiście zrobieni... malowanie ok... a teraz może ja zaprezentuję coś swojego:) aby podnieść poprzeczkę... zwróćcie uwagę na cieniowanie... i takie tam...


Tak jak kjuz powiedziałem podstawki do kislevu mi osobiście bardzo się podobają. Co jednak nie zmiena faktu że najlepsze robi Naz I Seba.. Szczególnie mi się podobały Seby..A efekt sędziowanie kiedy zamiast patrzyć na figsy pryglądałem się jedynie podstawką na długo zapamiętam!

Z tym podonoszeniem poprzeczki to troszku przesadziłęś Maćku :badgrin: !
Ciężko tez jest porównywać Michała (Winkiewicza) do Ciebie! Ty woshujesz(mam nadzieję że taka spolszczona nazwa jest do przyjęcia!) a on maluje warstwowo! Na Twoich figsach (np. Wich hunters) mało widoczne sa przejścia a na mioch są one prawie chamskie! Wystarczy spojżeć na mięśnie Bear Treinera! I tak jak się kiedys zastanawiałem to wiem że bandy w Ciemnej kolorystyce wolałbym w Twoim wykonaniu a o jasnej prosić zawsze będe Michała!
Lecz niestety różnice w opłatach są na tyle duże że WH tez poszli pod pędzel Michała!

A teraz po krótkim wstępie komentarz:

Banda andedów zawsze mi się podobała!
Wszystkie figsy sa tutaj utrzymane w pełnym klimacie! Wampir z tarczą zrobiona z pokrywy od trumny jest wrost imponujący(jakie to pomysłowe zwierze :badgrin: )
Anaur wygląda w zeczywistości znacnie lepiej (wierzcie mi miałem go w łapkach!) i mógłby być za model reklamujacy wrsztat malarski Naza!
Dark elves! Ach cała banda jest wyśmienita szkoda tylko że nie wychodzi na stół a jedynie przyozdabia pułeczkę Nazowych rarytasów!
Jednym słowem oprucz z byt ciemnej tonacji niektórych figórek i kilku niedopracowanych twarzy (mam na mysli głównie siostrzyczki Anki) do modeli robionych przez Naza nie mam żadnych zastrzeżeń! Tak Tak Maciek to prawdziwy Profesjonalista!

Brakuje mi BARDZO tutaj Maćkowej kolekcji Ogrów! To dopiero jest pełnen pokaz konwersji, jak z jednego modeu można zrobić kilka zupełnie różnych!!!
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 26, 2005, 08:43:47 pm »
Wiesz co?... Kamilu - jak wiesz zawsze jakieś "ALE" do Ciebie miałem... "ale" teraz spodobało mi się coś niesamowicie... nie wiem, czy wynika to z tego, że sam nie jesteś takim nadąsanym i zakochanym w sobie malarzem jak ja czy Misio:P...czy po prostu masz to we krwi - "ale" POTRAFISZ DOCENIAĆ INNYCH. Od pozostałych "kolegów po fachu" najcześciej można spodziewać się, że coś pochwalą w momencie, gdy sami liczą na naszą pochwałę:P... bądź po prostu z grzeczności, ale zapatrzeni jedynie w swoją twórczość nigdy w pełni nie doceniają pracy innych. Dzięki za te komentarze... szalenie je cenię.

A co do moich cen:P... to też racja i to 100% są one bowiem szalenie wysokie. Jest tak dlatego, iż: potrzeba nie lada gotówki, aby zachęcić mnie do solidnej pracy. Ponadto wolę pomalować "żadziej" czyli np: 3 modele po 20zł zarabiając tym sdamym 60zł, niźli 15 modeli po 4zł dobijając do tej samej sumki:) Jeśli tylką są chętni (a uwierz mi SĄ!) to wszystko w pożądku... gdy zaś klientów nie ma (a i takie momenty czasem się zdażają) wtedy zaciskam pasa, czekam na lepszą passę, bądź maluję masowo i taniej. Na szczęście mam 3 stałych klientów, jeden daje oddziały, drugi całe armie a trzeci pojedyńcze/upasione zlecenia... i jakoś "wiążę koniec z końcem" :)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'