Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 11, 2005, 11:12:07 am »
Cytuj
nie ma co sie kryc z niechecia do mojego mlaowania itp


I tutaj sie mylisz! Mi podoba się twoje malowanie (nie raz go broniłem w w wypowiedzach między chłopakami). Podoba mi się twoje konsekwentne malowanie! Z początku miałem uprzedzenia do tego że wszystkie twoje bandy wyglądaja jak rególarny odział ale do niektórych to pasuje! Np. Do Avelandu. Wszyscy sa poubierani w świąteczne ciuszki i wygladaja jakby nie byli stworzeni do walki! Ale to jest właśnie aveland! Bogate stroje przeych i słodkie roześmiane minki halfingów! I przypuszczam że długo jeszcze nie zobaczymy lepiej wymalowanej tej bandy (o ile wogóle kiedyś!!)

A kapitana z chęciom ujże z innej perspektywy bo stej zupełnie mi nie przypadł do gustu!
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 11, 2005, 10:30:29 pm »
kislev niebieski... dwarfy tez pstrokate... ale skavenki... nie wygladaja jak oddzial chociaz braz dominuje i nie rzuca sie w oczy. Ale to kolor ulicy mordhiem!



znowu nieudane :D ale widać kusze. I "pozycje".



Offline Zielony

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 12, 2005, 09:14:27 am »
Miso jak malowałeś skóre? tzn. jaki podkład uzyłes bo moje dwarfy przy twoim kapitanie wyglądają blado  :cry:
IMP  :O

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 12, 2005, 09:35:26 am »
na czarny podklad snakebite leather dalem bronzed flash a potem troszke rozjasniony bronzed z bialym.


Cytuj
"Życie jest zbyt krótkie aby grać w Mordhaima"


A to co za cudo?

Offline Zielony

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 12, 2005, 09:52:24 am »
zeby nie było ze w tym temacie same super figsy sa to dam 2 moje  :lol:
zaznaczam ze malowałem 1 raz w zyciu  ;) (jescze nie skończone)


sry za jakos zdjec...


Cytuj
Cytat:
Cytuj
"Życie jest zbyt krótkie aby grać w Mordhaima"



A to co za cudo?

a takie jakies  :D
IMP  :O

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 12, 2005, 10:17:21 am »
ladnie nalozone plaskie kolory... teraz najlatwiej rozjasnic kazdy kolor z odrobinka bialego... brody przecierka... ale bardzo fajnie na razie wyszli. do tego konwersje drobne tez sa. fotki zreszta zawsze ogorszajaj wyobrazenie o malowaniu.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 12, 2005, 10:29:27 am »
Cytat: "MiSiO"
brody przecierka...

Właśnie, o co chodzi? :D Może o drybrush innym odcieniem?
Co do konwersji, to beardlingów zerżnęliśmy kropa w kropę od ciebie :D. No, ale trzeba się na kimś wzorować :D.

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 12, 2005, 10:51:56 am »
tak.. drybrush jasniejszym zoltym/szarym itp. a ubrania polecam podstatowoym kolorem z odrobinka bialego na krawedziach... i juz bedzie super.

z moich beardlingow? "zgapiles"? :D

Offline Zielony

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 12, 2005, 11:18:14 am »
w sumie to zgapilismy konwersje lewej reki aby mogła trzymac 2 bron. Nawet musol wysyłał do Ciebie pma. Mysle jednak ze to standard jesli chodzi o dwarfow do mordhaim... :D
IMP  :O

Offline SKAV

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 12, 2005, 11:22:30 am »
te dwarfy nie są złe  :D  moje są gorsze  :?
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 12, 2005, 12:13:30 pm »
dwarfy nei złę... gdybyście mogli zobaczyc moje pierwsze modele - wy macie sie przynajmniej na czym wzorować... malarstwo się neisamowicie rozwinęlo.. ja musiałem uczyć się w "szkółce 4 ed battla" czyli wiocha na kółłkach, zero metod malowania... bieda, bryndza...

ja bym w tych dwarfach zrobił to co radzi misio... a jako iż srebrny jest brzydko nałożony - zwashował bym na czarno cały srebrny kolor... z kolei brodę (tą żółtą) pociągnął bym bestial brownem, zmieszanym z wodą, bądź śliną... wiecie - wash rozwodniona farba... a na koniec zrobił bym highlighty (rozjaśnienia) metoda suchego pędzla.. z dodatkiem białej farby...

Pozdrawiam
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 12, 2005, 01:24:21 pm »
NAWET SAM WASH Z BRAZOWEGO (MOZE BYC SNAKEBITE LEATHER), PO WYSCHNIECIU, POJECHANY PRZECIERKA W TYM SAMYM KOLORZE DA EFEKT.

Offline Zielony

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 12, 2005, 01:47:57 pm »
dzieki panowie za rady, jakos z musleyem bedizemy próbować  :lol:  niedlugo bedzie "Krasnalowa masakra piłą motorową II" zobaczymy efekty :badgrin:
jeszcze raz big thx  :)
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 12, 2005, 09:37:59 pm »
Cytuj
znowu nieudane  ale widać kusze. I "pozycje".


No nie! To zdjęcie jest znacznie lepsze! I powiem że teraz wypada mi jedynie zwrucić wszelkie honory i przyznać że kapitan zosłał nieźle zrobiony! No i wreszcie widać że kusza jest fachowo skonwertowana!

Co do dwarfów to zeczywiscie poczatki niezłe!
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 13, 2005, 05:39:38 pm »
Panowie, ja w sprawie technicznej. Część moich krasnali ma czerwone stroje (znaczy się rękawy + to co spod kolczugi wystaje). Jak ja to rozjaśnię białym, to różowe wyjdzie. I co z tym fantem zrobić?  :)