trawa

Autor Wątek: Silent Storm w Polsce !  (Przeczytany 3192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deytonus

Silent Storm w Polsce !
« dnia: Luty 15, 2005, 06:38:59 am »
Cytuj
CD Projekt poinformował, że został wydawcą gry Silent Storm oraz dodatku Sentinels.

Silent Storm to taktyczna, turowa gra RPG, rozgrywająca się w czasie II wojny światowej. Gracz obejmuje dowództwo nad oddziałem żołnierzy, którego zadaniem jest zbieranie informacji oraz dywersja na tyłach wroga.
Silent Storm posiada doskonałą, w pełni trójwymiarową grafikę, interaktywne środowisko, realistyczne uzbrojenie, w tym także eksperymentalną broń oraz tysiące możliwości taktycznych. Warto dodać, że gra otrzymała tytuł Niespodzianki Roku, nadany przez prestiżowy serwis IGN.

Silent Storm zostanie wydany wraz z dodatkiem Sentinels już w marcu, w polskiej wersji językowej. Cena zestawu wyniesie jedynie 59,90 PLN.


Cóż mogę powiedzieć ? Cieszmy się i weselmy ! CDP jak zwykle trzyma poziom !

Offline SirAlexander

Silent Storm w Polsce !
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2005, 08:35:29 am »
cieszymy się i weselimy, ale tutaj pojawia się pytanie - do kogo ta gra jest właściwie skierowana?

Jak wiadomo (ja zapomniałem, ale Jolo dziś nam przypomniał) Silent Storm to jednak nie do końca gra realistyczna. W pewnym momencie, realizm ulatuje sobie w siną dal a nam przychodzi korzystać z kosmicznych broni i jakiś niesamowitych pancerzy. Nie rozumiem czemu tak to zrobiono. Jeśli ktoś lubi sci-fi to gra sobie w UFO:Aftermath. SS nie jest w ten sposób ani grą historyczną, ani fantastyczną a stoi okrakiem w obu tych światkach... Ja osobiście gotów jestem pograć do momentu pojawienia się tych kosmicznych udziwnień, ale... no właśnie. Czy opłaca się kupić grę po to aby pograć w kilka tylko misji?
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Dr. Zoidberg

Silent Storm w Polsce !
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2005, 09:03:57 am »
Imo lipa bedzie ;) Jak dla mnie wciskanie rozgrywki Fallouta w realia IIWŚ jest troche poronione =) Juz jedna gra sie na tym przejechala, ale cholera nie pamietam jej nazwy - jakies imie, kolo biegal po Tybecie i spuszczal szwabom lomot...
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline SirAlexander

Silent Storm w Polsce !
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2005, 09:06:03 am »
Grom?
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Deytonus

Silent Storm w Polsce !
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2005, 09:17:37 am »
IMO nie jest tak źle.  Dużo ludzi w to gra i PK im nie przeszkadzają. Jeśli pojawiłyby się troszke później. Kilka pierwszych misji ? Chyba kilkanaście/kilkadziesiąt !

Offline Deytonus

Silent Storm w Polsce !
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2005, 10:57:19 am »
Proszę o pisanie TUTAJ z probelami dot. silent storm !!! A jeśłi już, to na nowego maila, nie na wp.pl !!!

 

anything