Autor Wątek: historyczne forum ,czy rycerskie?  (Przeczytany 7895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ruthra

Re: Solution
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 28, 2002, 12:33:10 pm »
Cytat: "qade"
zastanówcie sie czy w ogóle jest sens sie o to kłócić. Można na to spojrzeć w ten sposób:
- Kilku rycerzy dowie się czegoś nowego, choćby o Maltanach, a paru chistoryków może zainteresuje się polskim ruchem rycerskim i będą wiedzieli gdzie miecz kupić gdy zapragną sobie takowym ścianę ozdobić.

ale my sie wogole nie klucimy:) Poprostu przywitalem M. A. Kuca na liscie
-
Ruthra
http://palmtop.pl :: Wortal Technologii Mobilnych
------------[Mio 528 --> Tungsten C ]------------

Offline qade

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 29, 2002, 08:35:41 pm »
idzie mi o to czy ta duskusja ma w ogole sens :?:

Offline Ruthra

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 29, 2002, 08:49:10 pm »
Cytat: "qade"
idzie mi o to czy ta duskusja ma w ogole sens :?:

skoro taki temat sie pojawil to chyba ma... :)
-
Ruthra
http://palmtop.pl :: Wortal Technologii Mobilnych
------------[Mio 528 --> Tungsten C ]------------

Offline les Micheletes

Re: Solution
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 01, 2003, 02:34:32 pm »
Cytat: "qade"
zastanówcie sie czy w ogóle jest sens sie o to kłócić. Można na to spojrzeć w ten sposób:
- Kilku rycerzy dowie się czegoś nowego, choćby o Maltanach, a paru chistoryków może zainteresuje się polskim ruchem rycerskim i będą wiedzieli gdzie miecz kupić gdy zapragną sobie takowym ścianę ozdobić.


 :| Absolutely Agree
ory za buendy !!!!!

Offline Gollum

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2003, 12:06:09 am »
Zawsze jest możliwość podziału gildii na rycerską, gdzie leca iskry od uderzeń mieczem i historię, gdzie też się sypią iskry, tyle że od ciężkich słów pod adresem określonych wydarzeń, postaci czy dyskutantów.
Niedawno z Gildii Tajemnic wydzieliła się Gildia Nauki, trwa spór o zasadność powołania Gildii Literatury. Gdy obu grupom dysutującym tu będzie nie po drodze, a któraś będzie miała nowego kandydata na moderatora, możemy rozpocząć dyskusję nad podziałem. Na razie jednak działajmy rezem.

Offline jasmin

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2003, 11:50:03 am »
Jako ex koordynator i tworca - popieram;
PAPATKI

Offline ghost666

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2003, 09:31:01 pm »
a ja sie nie zgodze - tematów o rycerstwie jest zaledwie garstka, a powstały one w momencie kiedy nie było innego forum rycerskiego. Nie oszukujmy sie - nie bedzie tutaj tyle ludzi i tyle rozmów co na FRESZE. wiem, przepraszam - nie powinnienem robic reklamy innemu forum. Ale wracajac do tematu - taka jest prawda, tam jest miejsce przeznaczone do tego i tak naprawde nie powstanie nowe - chociazby fbr, który powstał, ale juz go nie ma, bo upadł, bo mało kto tam pisał... oto moje zdanie...
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Gollum

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2003, 10:49:43 pm »
Cytat: "ghost666"
tematów o rycerstwie jest zaledwie garstka

No nie, na 124 tematy na gildii stricte rycerskich jest 41, z czego większość załozono na początku. Gdy się ojawiłem na NG w lutym, Gildia Historii i Rycerstwa składała się niemal wyłącznie z tematów rycerskich. Historycznych było kilka. Rozwinęły sie one w tym roku.

Offline krytyk

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 13, 2003, 03:54:24 pm »
Szanowni państwo po co to sie tak dzielic? Przecież można być
"rycerzem" a jednocześnie interesować np. II wojną czy innym dowolnym okresem w historii. Każdy niech czyta i pisze w tematyce takiej jak go interesuje i wszystko.
PS. A tak w ogóle to zabić rycerzy! ;) Najlepiej mieczem :)

Offline jasmin

historyczne forum ,czy rycerskie?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 15, 2003, 10:43:57 am »
Ahhh, znow sie rozpedzilem. W mym poscie popieralem idee, by sie nie rozdzielac. wyjdzie to na zdrowie i bedzie duzo lepiej. Tematy sie zazebiaja. To, ze jest tu mniej osob i mniej tematow, nie oznacza, ze ma byc gorzej - patrze freha - pojawilo sie chamstwo i buractwo w spokojnych dyskusjach. Tu tematow jest malo, modetrator moze szybko reagowac.  Pozatym: freha od niedawna ma dopiero forum ogolno "historyczne" a tu bylo od momentu powstania gildii rycerskiej.

PZDR
Koniec tematu proponuje, gdyz wszyscy wiemy ze g hist i rycerskie forum powinny byc razem.