Autor Wątek: Szukam figurek do Star Wars Miniatures Battles  (Przeczytany 25112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 07, 2006, 04:52:53 pm »
Cytuj
W najbliższą niedzielę 09.04. w sklepie Fenix o g. 11.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne I Szczecińskiej Ligi Star Wars Miniatures.

Zapraszamy wszystkich miłośników starwarsowego bitewniaka. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą figurek!

Lokalizacja:

Sklep FENIX Szczecin
ul. Rayskiego 28/u1
70-442 Szczecin
tel. 091 421-37-76


IC
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 13, 2006, 08:12:35 pm »
Cytuj
Wczoraj Wizards ujawnili dwie nowe figurki z Champions of the Force, nadchodzącego dodatku do Star Wars Miniatures. Pierwszą z nich jest republikański komandos Scorch (na dole), jeden z czterech członków Delta Squad, jacy mają pojawić się w dodatku. Nie będzie to jednak debiut dla tej postaci, która pojawiła się już w grze komputerowej Republic Commando. Autorzy artykułu z oficjalnej strony producenta Star Wars Miniatures serwują nam, oprócz krótkiej sylwetki osoby Scorcha, również jego statystyki bitewniakowe oraz RPG.

Drugim daniem jest pani Barrissa Offee, uzdrowicielka Jedi znana nam m.in. z animowanego serialu Clone Wars oraz dylogii Medstar. Tym samym fikcyjna postać, grana przez Nalini Krishan, doczekała się swojego drugiego już figurkowego wcielenia. Gratulujemy!

A na deser kolejny Jedi Counseling, tym razem pod patronatem liczby 88. Pan Gary M. Sarli znowu odpowiada na pytania żądnych wiedzy miłośników SWRPG i SWM, którzy odnaleźli nieścisłości w zasadach tych gier.





IC
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Kalins

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 13, 2006, 08:47:02 pm »
Witam,

nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale chciałbym dowiedzieć się więcej o zasadach gry figurkowej z serii - Star Wars Miniatures. Czy możecie wskazać mi linki do polskich bądź angielskich stron, gdzie mógłbym zgłębić temat?

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2006, 11:18:29 pm »
Osobiście nie gram, ale sądzę że najlepiej będzie się zapoznać ze źródłem czyli:
http://www.swminiatures.com/

również tutaj można znaleźć parę rzeczy, z tym że w naszym ojczystym języku:

http://gwiezdne-wojny.pl/rpg.php
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Girwan

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2006, 04:14:05 pm »
A ja grałem kiedyś i chętnie bym znów zagrał tylko ... nie ma z kim

Mam kilkadzisiąt figure, szturmowców, rebeliantów, robotów, bike-ów, nawet snowspeedera :-)

Jestem wyekwipowany :-), tylko nie z kim grac :(



Offline Kalins

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 25, 2006, 11:59:40 am »
Witam,

Girwan - pozwolę sobie zapytać jakie są Twoje wrażenia z gry w SWM?

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2006, 06:48:15 pm »
Cytuj
Nasz tajny informator z ISA, polskiego dystrybutora Star Wars Miniatures, przysłał nam nieoficjalną informację wg. której w najbliższy poniedziałek ruszyć ma przedsprzedaż nowego dodatku do gwiezdnego bitewniaka. Chodzi oczywiście o zapowiadany od dawna Champions of the Force.

Równolegle z nim do sprzedaży trafić mają również dodruki figurek z dodatków Clone Strike oraz Revenge of the Sith. Niestety, jak informuje nasz przyjaciel, liczba boosterów będzie ograniczona. Star Wars Miniatures sprzedają się w swojej ojczyźnie tak dobrze, że producent nie widzi potrzeby wysyłania większych ilości do Europy.


IC
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Girwan

odp dla Kalins
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 06, 2006, 08:29:35 am »
Z dużym opóźnieniem :-)

Moje wrażenia są cool, odpowiedni klimat, sceneria, muzyczka w tle i nieźłe można podziałać. Nie ma co prawda duzego doświadczenia w bitewniakach, ale jest jak dla mnie gra się fajnie.


Tak na marginesie, kiedyś w GKF-ie dwóch maniaków przygotowało bitewniaka w przestrzeni kosmicznej. Grało sie żetonami w wymiarze 2D, ale, przyznam, że gra była fajnie dopracowana, i grało się w nią dobrze :-)
Oczywiscie skale zachowane, loty eskadrami myśliwców, TIE, X-wingi, TIE-Bombery. Bomba :-)

Jeszcze chyba gdzieś ją mam :-)



Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 29, 2006, 08:10:00 pm »
Cytuj
Jakiś czas temu pisaliśmy o Starship Battles, nowej kosmicznej edycji gry Star Wars Miniatures, która wprowadzi nas na kolejny kosmiczny poziom, gdzie będziemy mierzyć się z przeciwnikiem nie drużynami, a armadami. Powoli zaczynają pojawiać się kolejne informacje.
W skład Startera wejdą:

- 8 losowych, plastykowych, malowanych figurek.
- 2 figurki dostępne tylko w starterach - Super Star Destroyer Executor i Mon calamari Star Defender Viscount
- w pełni kolorowe karty statystyk
- mapy
- kostka 20 ścienna
- książeczka z regułami
- 2 karty dowódcy floty
- znaczniki dowodzenia i zniszczeń
Poniżej prezentujemy opakowanie startera:




Cytuj
Natomiast w boosterach znajdziemy po 7 losowych figurek z kartami statystyk. Wśród nich mogą trafić się Sokół Millennium, X-Wing, B-Wing, Slave I, TIE Fighter i inne.

Oto wygląd opakowania boosterów:






mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 11, 2006, 09:43:57 pm »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 12, 2006, 09:52:34 pm »
Cytuj
Na konwencie GenCon 2006 odbyło się seminarium dotyczące planów WotC odnośnie linii produktów spod znaku Star Wars. Oficjalnie zapowiedziano powrót gry fabularnej Star Wars RPG: Saga Edition, która będzie obejmowała wszystkie 6 filmów oraz opierała się na mechanice d20, gra ma zostać ściśle powiązana z innym produktem linii, a mianowicie Star Wars Miniatures. Premiera podręcznika przewidziana jest na marzec 2007 roku.
Pokazano również nowe modele figurek które pojawią się w nadchodzących dodatkach do SW:Minis, w tym nowe modele huge z dodatku bounty hunters.


tutaj link do video z seminarium


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2006, 09:59:40 am »
Cytuj
Na oficjalnej zaprezentowano nowe zestawy produktów firmy Hasbro z serii Titanium: Sandtrooper, Klon, IG-88, Bossk, Generał Grievous, C-3PO, jak również z serii Die Cast Micro-Vehicles: Luke Skywalker na speederze, Sokół Millenium, Piaskoczołg, Egzekutor, TIE Interceptor, A-Wing, B-Wing, Republikański krążownik


Przykładowe zdjęcia:

Seria Titatnium:



Die Cast Micro-Vehicles:

mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 16, 2006, 10:00:55 am »
Cytuj
Czasopismo Toy Fare ogłosiło jakiś czas temu plebiscyt na najbardziej wyczekiwaną przez fanów figurkę z uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Niedawno zaprezentowano wyniki, które mogą się oczywiście jeszcze zmienić. Figurka ma być dostępna w roku 2007 z okazji 30 lecia sagi. Poniżej prezentujemy listę 25 najczęściej wybieranych pozycji. Te przy których znajduje się znaczek „*” są już w produkcji.

1. Quinlan Vos* (11.4%)
2. Darth Revan* (8.1%)
3. Yarna D'al Gargan (6.7%)
4. Darth Nihilus (6.6%)
5. Bastila Shan (6.5%)
6. Clone Commander (5.7%)
7. HK-47 (5%)
8. Willrow Hood (5%)
9. Hermi Odle (4.3%)
10. Mara Jade Skywalker* (4%)
11. Commander Neyo (3%)
12. Darth Malak (3%)
13. Padme Amidala (Funeral) (3%)
14. Corran Horn (2.8%)
15. Luke Skywalker (2.6%)
 16. Padme Amidala (Clone Wars) (2.6%)
17. Kyle Katarn (2.2%)
18. Exar Kun (2%)
19. Padme Amidala II (black dinner dress) (2%)
20. Nom Anor (2%)
21. Kir Kanos* (1.5%)
22. Darth Maul (1.4%)
23. Jaina Solo (1.3%)
24. Anakin Solo (.8%)
25. Jacen Solo (.8%)


podobnie jak wyżej Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 21, 2006, 09:48:54 pm »
Cytuj
Na łamach oficjalnej zostały zaprezentowane kolejne produkty firmy Hasbro.

Jesienią 2006 roku pojawi się kolekcja „Figure Battle Packs”, składająca się z figurek 3 ¾ . W jej skład wejdą trzy zestawy takie jak: „Battle Above the Sarlacc”, „Sith Lord Attack”, „Jedi vs. Darth Sidious”. Poniżej prezentujemy zdjęcia.


   


Już od października tego roku będzie można zaopatrzyć się w nowe zestawy „Commemorative Tin Collection”. To zupełnie nowa kolekcja, składająca się z sześciu osobno do kupienia „puszek”. Każdy zestaw to pamiątkowa, kolekcjonerska „puszka” wraz z czterema figurkami.
Trzy z nich można już nabyć za 32.99$ w przedsprzedaży na łamach Shop.StarWars.com.

Episode I: The Phantom Menace Commemorative Tin Collection
Episode II: Attack of the Clones Commemorative Tin Collection
Episode III: Revenge of the Sith Commemorative Tin Collection

Dodatkowo, będzie istniała możliwość kupna serii „Unleashed Battle Packs”. Kolekcja składa się z czterech zestawów z „Zemsty Sithów”, takich jak: „The Master Jedi”, „The New Empire”, „Darth Vader's 501st Legion”, „Palpatine's Shock Troopers”.


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Star Wars Miniatures
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 01, 2006, 07:30:47 pm »
Cytuj
W sieci pojawiło się trochę więcej informacji o planach Wizardów z konwentu GenCon.

- Champions of the Force jest najlepiej sprzedającym się dodatkiem do Miniatur.
- Zaprezentowano też szkice figurek z tak zwanego dodatku "G", czyli gry Starship Battles Game (osobna gra dziejąca się w kosmosie). Ten zestaw będzie miał starter zawierający unikalne figurki.
Będą one wykonane w skali relatywnej, czyli X-Wingi nie będą dokładnie takie jak powinny być w porównaniu z okrętami.


- Według zapowiedzi Wizardów, dodatek Bounty Hunters, który będzie zawierał duże miniaturki pojawi się we wrześniu.

Warto dodać, iż na RebelScum.com zaprezentowano zdjęcia miniaturek z GenConu. Pojawiła się też lista, jakich postaci możemy spodziewać się w dodatku Bounty Hunters:

Luke Skywalker (Z Bespin)
Princess Leia (Przebrana za Boushha)
Han Solo (Przemytnik)
Chewbacca (z C-3PO)
Boba Fett (ROTJ)
Jango Fett (z płomieniami)
Chodzący Vulture Droid
Krayt Dragon
Rodian Hunt Master
Homing Spider Droid
Mystral Shadow Guard
Darth Vader
Nikto Gunner na Desert Skiff
Mustafarian na Lava Flea
Utapau Warrior na Dactillionie
Mandalorian nan Bojowym Droidzie Bazyliszku
Corporate Alliance Tank Droid
Swamp Speeder ze Szturmowcem
Łowca Nagród na Swoopie
Snowspeeder
IG-88
Bossk (pojawił się w zapowiedziach Wizardów)
Bith


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam