Autor Wątek: Zemsta Malarzy...  (Przeczytany 9437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Swingu

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 29, 2005, 04:33:11 pm »
Kwestia ligi: jest sposób :)
Punktacja do ligi tylko za punkty z bitew.
Dyplomy, puchary itp. za wszystko OPRÓCZ najlepszego generała  :badgrin:
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Syrius

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 29, 2005, 04:37:00 pm »
No i "wszyscy" będą zadowoleni ...
Mi się podoba  :D
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

Offline bless

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2005, 04:43:36 pm »
Czyli ,de facto, idea jest taka, ze spotyka sie grupa ludzmi z ladnymi armiami i pozytywnym nastawieniem, zeby sobie popykac kilka niezobowiazujacych bitewek?
A zwyciezcami sa ci, ktorzy sie dobrze bawili?
Jesli tak, to dla mnie bomba. :)
Wchodze w to.
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline Kensiorek

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 29, 2005, 05:07:11 pm »
jesli tylko wyniki z bitem decyduja o pk do ligi to przyjdzie 100 osob a na ocene malowania itd zostanie 5 osob :P
a sprawą powina zajać sie LS ;)

JJ

  • Gość
Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 29, 2005, 05:11:23 pm »
Cytat: "Swingu"
Kwestia ligi: jest sposób :)
Punktacja do ligi tylko za punkty z bitew.
Dyplomy, puchary itp. za wszystko OPRÓCZ najlepszego generała  :badgrin:



Nie widzę specjalnie powodu by dać się terroryzować jakimś PGom. :evil:
Norma w Polsce to 2\3 z bitew, 1\3 z malowania. Nie widze powodu by nie zrobic odwrotnie - CHYBA, że zmniejszy to przyjemność nadwrażliwym na krytykę uczestnikom.
 :?

Widocznie malarze nie pragną zemsty tylko zabawy....

Tak na dzień dzisiejszy to - ogródek, piwo, kiełbaski i WFB... I siatka maskująca....

Offline Syrius

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 29, 2005, 05:16:45 pm »
Ja osobiście powiem, że nic nie zaszkodzi zrobieniu turnieju opartego na malowaniu. Zacznijmy od tego, że nie musi przyjść wiele osób. Jeśli ktoś niechce to niech nie przychodzi.
Uważam, że turniej nie powinien być na duże pkt. ponieważ zwiększy to liczbę uczestników.
Następna rzecz to to, iż jeśli zrobi się taki jeden turniej to nikt nie będzie płakał i przez to nie umrze..
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

Offline Katylina

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 29, 2005, 05:35:28 pm »
Albo zrobić dwa rodzaje nagród-dla malarzy jak i dla graczy-wyniki graczy do ligi a dla malarzy nagordy i sława ;)
Warhammer jest grą a nie listą figurek do pomalowania i porobienia dioramek jak np. modele historyczne (żeby było jasne-dla mnie ludzie którzy to robia to są artyści) dlatego turniejowi malarskiemu zgłoszonemu do Ligi mówimy nie.

JJ

  • Gość
Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 29, 2005, 05:51:19 pm »
A mówcie, mówcie....

Może malarzy przestraszycie...
Mnie na pewno nie.....  :lol:  :lol:  :lol:

Offline Kensiorek

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 29, 2005, 06:06:17 pm »
robcie turniej jaki chcecie :) ale np zamiast testu z WFB wiedzy uczestnicy w 15 min beda mieli musieli pomalowac jakas figurke :) jesli zrobicie dostatecznie restrykcyjne zasady to jeden boks 20 plastikow powinnien starczyc  :lol:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Jankiel

  • Gość
Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 29, 2005, 06:11:41 pm »
Cytuj
Albo zrobić dwa rodzaje nagród-dla malarzy jak i dla graczy-wyniki graczy do ligi a dla malarzy nagordy i sława

Tak to jest zawsze... Jeden głupi lokal na rok, na którym 70% punktów przyznawane jest za wygląd armii nie zaburzy jakoś specjalnie ligi. Nie ma co dzielić nagród - niech turniej będzie specjalny.

JJ

  • Gość
Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 29, 2005, 06:11:53 pm »
Cytat: "Kensiorek"

ale np zamiast testu z WFB wiedzy uczestnicy w 15 min beda mieli musieli pomalowac jakas figurke :)


W sumie, to mam trochę figurek do pomalowania ;)
Ale dlaczego tylko 15 minut - ile chcą, każdy dostanie figurkę rano :lol:  :lol:  :lol:
Na poważnie - wcale nie taki zły pomysł.....

Offline Kensiorek

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 29, 2005, 06:14:53 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Cytat: "Kensiorek"

ale np zamiast testu z WFB wiedzy uczestnicy w 15 min beda mieli musieli pomalowac jakas figurke :)


W sumie, to mam trochę figurek do pomalowania ;)
Ale dlaczego tylko 15 minut - ile chcą, każdy dostanie figurkę rano :lol:  :lol:  :lol:
Na poważnie - wcale nie taki zły pomysł.....
Skoro 50 osob moze testy rozwiazywac jednym dlugopisem to i 20 moze jednymi farbkami pomalowac :) ba odrazu bedzie widac kto swoja armie malowal a kto nie  :badgrin:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Syrius

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 29, 2005, 06:18:37 pm »
ej.. 1 sec mam pomysl !!!!!!!!!!!!!!!!

Dostajemy figurkę i w przerwach mamy ją pomalować..
Bitwy na małe pkt. i wszystko cycuś glancuś ;]

Każdy bierze ze sobą jakąś figurkę i musi się liczyć z tym, iż ma niewiele czasu na malowanie ;]
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

Offline Kensiorek

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 29, 2005, 06:21:26 pm »
Cytat: "Syrius"
ej.. 1 sec mam pomysl !!!!!!!!!!!!!!!!

Dostajemy figurkę i w przerwach mamy ją pomalować..
Bitwy na małe pkt. i wszystko cycuś glancuś ;]

Każdy bierze ze sobą jakąś figurkę i musi się liczyć z tym, iż ma niewiele czasu na malowanie ;]
to moj pomysl i malujemy figurke Jacka :) tak bedzie fair :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline bless

Zemsta Malarzy...
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2005, 06:22:01 pm »
Malowanie na turnieju na czas?
Kiepski pomysl... nie  potrafie malowac na szybko. Obecnie maluje Black orc Big Boss'a. To juz chyba 7 dzien, jak nad nim siedze... i moze jutro go skoncze. Zostal mu w koncu tylko topor i zeby, wiec to juz tylko z 2 godzinki malowania... hehehe...
A tak na serio, to nie moge brac udzialu w malowaniu online, bo wyjdzie, ze tak naprawde nie potrafie trzymac pedzla w reku i bede sie musial przyznac do tego zaprzyjaznionego Nigeryjczyka, ktoremu place po 1$ od figurki (ostatnio sie len strasznie ociaga... ;) )...
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

 

anything