Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

Regulamin

(1/2) > >>

Ribald:
Witam! :)

Na skutek decyzji "Sfer Wyższych" zostałem mianowany Moderatorem Forum Star Wars. W związku z tym faktem zapanują tu nieco inne zasady niż za wspaniałych czasów bezkrólewia(ale mam nadzieję bez przesadnego faszyzmu z mojej strony).

A oto i regulamin:

 :arrow: przed założeniem nowego tematu, sprawdzamy czy takowego już nie ma
 :arrow: lekkie odbiegnięcie od tematu jest dopuszczalne jeśli ma jakiś sens, większy spam będzie kasowany
 :arrow: nie przeklinamy
 :arrow: do tego będę przykładał szczególną uwagę: Przestrzegamy zasad ortografii i interpunkcji w wypowiedziach. Szanujmy innych

 :arrow: wszystkie uwagi co do regulaminu i mojej moderacji proszę na priv lub od odpowiedniego tematu

Poza tym odsyłam do Regulaminu Nowej Gildii

Niech Wam przyświeca dobra strona mocy :)

Ribald

Ribald:
EDIT:

 :arrow: Bardzo mile widziane jest zawieranie w postach jakiejś merytorycznej treści, najchętniej dotyczącej tematu. Myślałem, że to oczywiste, ale chyba jednak nie dla wszystkich

Pozdrawiam

Ribald

Ribald:
Wraz z dniem dzisiejszym drugim moderatorem forum Star Wars został Inquisitor_Matematicus. W ten sposób równowaga mocy została osiągnięta, a forum, mam nadzieję, rozkwitnie bujnie jak las na Kashyyyk :)

Inquisitor_Matematicus:
Tak, zostałem moderatorem.

Zgadzam się całkowicie z regulaminem Ribalda (naturalnie także NG).

I jestem przekonany, że Moc dalej będzie z naszym forum!  ;)

Inquisitor_Matematicus:
Edit:

:arrow: Pojawiło się ogłoszenie i zmiany w Regulaminie dotyczące "zdublowanych kont". Dniem dzisiejszym obowiązują (co jest oczywiste) także tutaj.

Pozdrawiam
I.Matematicus

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej