trawa

Autor Wątek: Regulamin  (Przeczytany 40696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Regulamin
« dnia: Maj 29, 2005, 05:27:18 pm »
Witam! :)

Na skutek decyzji "Sfer Wyższych" zostałem mianowany Moderatorem Forum Star Wars. W związku z tym faktem zapanują tu nieco inne zasady niż za wspaniałych czasów bezkrólewia(ale mam nadzieję bez przesadnego faszyzmu z mojej strony).

A oto i regulamin:

 :arrow: przed założeniem nowego tematu, sprawdzamy czy takowego już nie ma
 :arrow: lekkie odbiegnięcie od tematu jest dopuszczalne jeśli ma jakiś sens, większy spam będzie kasowany
 :arrow: nie przeklinamy
 :arrow: do tego będę przykładał szczególną uwagę: Przestrzegamy zasad ortografii i interpunkcji w wypowiedziach. Szanujmy innych

 :arrow: wszystkie uwagi co do regulaminu i mojej moderacji proszę na priv lub od odpowiedniego tematu

Poza tym odsyłam do Regulaminu Nowej Gildii

Niech Wam przyświeca dobra strona mocy :)

Ribald
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 02:01:23 pm wysłana przez Inquisitor_Matematicus »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Regulamin
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2005, 08:26:11 pm »
EDIT:

 :arrow: Bardzo mile widziane jest zawieranie w postach jakiejś merytorycznej treści, najchętniej dotyczącej tematu. Myślałem, że to oczywiste, ale chyba jednak nie dla wszystkich

Pozdrawiam

Ribald
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Regulamin
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2007, 12:58:13 pm »
Wraz z dniem dzisiejszym drugim moderatorem forum Star Wars został Inquisitor_Matematicus. W ten sposób równowaga mocy została osiągnięta, a forum, mam nadzieję, rozkwitnie bujnie jak las na Kashyyyk :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Regulamin
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2007, 01:28:56 pm »
Tak, zostałem moderatorem.

Zgadzam się całkowicie z regulaminem Ribalda (naturalnie także NG).

I jestem przekonany, że Moc dalej będzie z naszym forum!  ;)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Regulamin
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2007, 12:56:08 pm »
Edit:

:arrow: Pojawiło się ogłoszenie i zmiany w Regulaminie dotyczące "zdublowanych kont". Dniem dzisiejszym obowiązują (co jest oczywiste) także tutaj.

Pozdrawiam
I.Matematicus

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Regulamin
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2007, 11:26:08 am »
Miło mi zakomunikować, że z dniem dzisiejszym Rada Jedi powiększyła się o kolejnego Mistrza, Mistrza Girwana.

Offline Ribald

Regulamin
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2008, 09:54:36 am »
Regulamin NG uzupełniono o punkt 6 o treści:

Cytuj
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Nowej Gildii w miejscu Emblematu (avatara) użytkownika grafiki większej niż 110x110 pix. Nowa Gildia zastrzega sobie prawo do usuwania grafiki nie spełniającej w/w wymogów.


Prosimy o zastosowanie się :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam