trawa

Autor Wątek: Problemy z grami SW  (Przeczytany 10086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grand Admiral Thrawn

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2006, 12:58:35 pm »
Cytat: "Girwan"
Admirale, a te gry, TIE Figter, X-wing etc ruszą jeszcze na XP? :)


No właśnie nie jestem pewien. Ja raczej grałem pod win98.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Yedli

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2006, 02:50:16 pm »
Jeżeli chodzi o DOSowe wersje, zawsze można spróbować uzyć DOSBoxa.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Menwe

Star Wars Force Commander PC
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 28, 2006, 04:24:37 pm »
A więc mam taki problem:
Podobno w grze istnieje kilka rodzaji map(śnieg, las itp.) a ja mam tylko jedną: pustynię. Gdy wybieram rozgrywkę dla jednego gracza nie mam opcji wyboru mapy. Czy tżeba przejść kampanie by odblokować te mamp?? :?:
abaret Ani Mru-Mru Wymiata.
Bezedura ;P

Offline Grand Admiral Thrawn

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 29, 2006, 12:33:59 pm »
Trzeba powiedzieć jaka to gra bo tak to raczej nie wiadomo ile rodzajów map jest w tej grze.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Ribald

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 29, 2006, 01:18:57 pm »
Chodzi o Force Commander.

Przeniosłem temat na właściwe mu miejsce.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Grand Admiral Thrawn

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 29, 2006, 01:48:09 pm »
Hmmm....grałem tylko w kampanię a tam działało wszystko jak należy. Jeśli masz pirata to może to być przyczyną tego błędu. Jeśli nie to...może masz starszą wersję bez odpowiednich patch-y. Poszukaj uaktualnień w razie czego. Jeśli to nie pomoże to kicha bo gierka w sumie nawet fajną jest...jedyny mankament to muzyka (okropne przeróbki w rytmie techno) i to, że zwykły piechór może rozwalić AT-AT.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Firekage

Re: Potrzebna pomoc z SWkotor
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 30, 2006, 07:49:15 am »
Cytat: "Victim"
mój problem polega na:
mam orginałke Star Wars: Knights of the old republic PL
przeszedłem gre całą niecałe 2 lata temu i zachciało mi się znów w nią zagrać i przy instalacji sie wszystko rozwala. Mam błąd CRC w pliku 55.bik
bardzo bym prosił kogoś o wrzucenie pliku 55.bik (lucasarts/swkotor/movies/ 55.bik ) na www.rapidshare.de albo www.megaupload.com i dał linka tutaj lub na moją skrzynkę pocztową moja.buzia@vp.pl

z góry tnx

pozdro for all fan STAR WARS


Blad CRC to blad odczytu.Albo masz pirata :D (ale to wykluczamy,gdybam sobie) albo masz te lytki ju zajechane.Ostatnia mozliwoscia jest denny i siadajacy juz naped.Wez wobec tego zainstaluj na innym albo zrob obraz tych cd i z nich zainstaluj.Moze sie uda.

Offline krzysiek_666

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2006, 04:07:22 pm »
Mam pewien problem z grą SW: Empire at War. Podczas gry jedną z moich planet zaatakowały siły imperium, a że nie byłem przygotowany nacisnąłem szybki zapis po czym kontynuowałem bitwę (oczywiście przegrałem) i odczytałem grę. Jak się okazało flota wroga dalej jest na mojej orbicie, ja mogę przemieszczać swoją flotę dowolnie i rozbudowywać się jednak nie mogę ani zaatakować innej planety, ani pozbyć się tych uciążliwych "gości". Po prostu komputer odczytuje grę tak jak bym był w trakcie bitwy. Jestem dość daleko więc nie chcem zaczynać gry od początku. POMÓŻCIE!!! CO MAM ROBIĆ???

Offline CZys

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2006, 08:21:03 pm »
Najprawdopodobniej wyskoczył Ci głupi błąd na sejvie... Ja tam jakimś specjalnym informatykiem niejestem, ale jak znam życie, to kupa z tego pliku i przez to także ze stanu gry...
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline darthed

problem z kotor2
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 16, 2006, 03:21:09 pm »
mam problem z kotorem2 nie moge wczytac swojego save'a po odzyskaniu ebon hawka, zaraz po odnalezieniu zakonu jedi na telos. ma moze ktos tego seve'a albo wie jak go naprawic?? po wczyrtaniu autosave'a mam czarny ekran ale do manu moge wejść i do wszystkich opcji. Żadnych innych wcześniejszych save'ów nie moge wczytać. Jak mozecie to pomóżcie

Offline Anonimowy Grzybiarz

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2006, 05:24:28 pm »
Wpisz w google save'y do Kotor 2

 :D

Offline skowron

Problem z urzuchomieniem gry KOTOR
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 16, 2006, 08:29:54 pm »
Witam
Mam mały problem, zainstalowalem dzisiaj gre KOTOR ktora juz od dluzszego czasu lezala zakurzona na polce z powodu slabej karty graficznej. Po sprawieniu sobie nowej (nVidia GeFORCE FX 5200 AGP8X 128MB) pełen entuzjazmu zainstalowałem gre. Instalacja bezproblemowa, zainstalowany directX 9.0b z płyty z grą oraz najnowsze sterowniki do karty.
I dopiero po probie uruchomienia wystepuje problem
    W wyświetlonym ekranie startowym, po kliknieciu na opcje"GRAJ" i odczekaniu 10-20 sekund wyskakuje komunikat w stylu: nie możliwe ustalenie autentycznosci płyty z gra w ustalonym czasie..
Czy ktoś spotkał się z czyms takim?? jezeli tak to bardzo proszę o pomoc.

z góry wielkie dzieki

Offline darthed

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 16, 2006, 10:41:07 pm »
już probowałem ie moge niczego znalezc

Offline Grand Admiral Thrawn

Re: Problem z urzuchomieniem gry KOTOR
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 02, 2007, 10:56:48 am »
Cytat: "skowron"
Witam
Mam mały problem, zainstalowalem dzisiaj gre KOTOR ktora juz od dluzszego czasu lezala zakurzona na polce z powodu slabej karty graficznej. Po sprawieniu sobie nowej (nVidia GeFORCE FX 5200 AGP8X 128MB) pełen entuzjazmu zainstalowałem gre. Instalacja bezproblemowa, zainstalowany directX 9.0b z płyty z grą oraz najnowsze sterowniki do karty.
I dopiero po probie uruchomienia wystepuje problem
    W wyświetlonym ekranie startowym, po kliknieciu na opcje"GRAJ" i odczekaniu 10-20 sekund wyskakuje komunikat w stylu: nie możliwe ustalenie autentycznosci płyty z gra w ustalonym czasie..
Czy ktoś spotkał się z czyms takim?? jezeli tak to bardzo proszę o pomoc.

z góry wielkie dzieki




Jeżeli masz jakiś program do tworzenia obrazu płyty to musisz go odinstalować. Powinno pomóc.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Gwiezdny

Problem
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2007, 04:03:09 pm »
witam,mam problem z gra Star Wars:jedi knight:jedi academy otoz po zainstalowaniu gry,gdy probowalem ja wlaczyc wyskoczylo mi okienko od konsoli a w srodku bylo napisane:

...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
...restoring display settings
...WARNING: could not set the given mode (4)
...setting mode 3: 640 480 FS
...using colorsbits of 16
...calling CDS: ok
...created window@0,0 (640x480)
Initializing OpenGL driver
...getting DC: succeeded
...GLW_ChoosePFD( 16, 16, 0 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...GLW_ChoosePFD( 16, 16, 0 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
...restoring display settings
...WARNING: could not set the given mode (3)
...shutting down QGL
...unloading OpenGL DLL
----- CL_Shutdown -----
-----------------------
GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem



niwiem co z tym zrobic wiec prosilbym o pomoc,z gory dzieki