trawa

Autor Wątek: Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi  (Przeczytany 38438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin Galoch

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 30, 2005, 08:47:01 pm »
Cytat: "Blacklotos"
Cały czas tylko liga...
Niezależnie czy wykalkulujecie mastera czy lokala i tak do gorzowa pojade :)
No wlasnie.
Jesli turniej jest dobry i tak ludzie przyjada.
Praktycznie jedyna roznica pomiedzy masterami a lokalami (bo wymog malowania zdaje sie nie dzialac) jest liczba punktow do ligi do zdobycia.
Wiec decydowac o tym powinna LL, powolana wlasnie do zajmowania sie tymi punktami (miedzy innymi).
ttp://www.earthshaker.homepages.pl/download.php

Blacklotos

  • Gość
Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 30, 2005, 08:53:45 pm »
Nie dokońca. Mimo wszystko master zawsze zgromadzi więcej ludzi przez sam fakt, że jest masterem  :lol:

Ziemko

  • Gość
Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 30, 2005, 09:36:47 pm »
master czy lokal mi to zwisa - bydgoszcz i tak przybedzie :D mi w sumie bardziej na reke bylby nawet lokal , bo na masterach 4  w sezonie i tak bede , skoro juz na 2 bylem , a Wejherowa i GT raczej nie opuszcze ... Ja mam jeden warunek - musi byc Squerol i to ja musze z nim nakrecic 2 odcinek "spiewac kazdy moze "  :lol:  a tak na powaznie , to jestem za 2250 jesli chodzi o kwote punktowa :]

Offline dead

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 30, 2005, 09:39:34 pm »
Hmm sprawa wielce dyskusyjna ale wiadomo skoro warszafka ma tyle masterow t oczemu by nie 2gi master balster ^^". Jak bedzie spox termin to czemu by nie wpasc :).
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Ziemko

  • Gość
Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2005, 09:43:09 pm »
odnosnie terminu to tak jak ktos napisal - najlepszy moim zdaniem bylby tydzien po sylwestrze , bo jeszcze czas do sesji ...

Jankiel

  • Gość
Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2005, 10:06:46 pm »
Cytuj
Dlaczego do malego ogniska dyskusji o masterze musisz dolac caly karnister benzyny Jankielu??

Dlatego, że mają lepsze warunki i lepszą organizację, niz na Narbutta. Tylko tyle i aż tyle. Niech zostają najlepsze.

Offline Demonstenes

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2005, 11:05:53 pm »
Cytuj
Hmm sprawa wielce dyskusyjna ale wiadomo skoro warszafka ma tyle masterow t oczemu by nie 2gi master balster


Ile turnieju lokalnych jest w GW a ile w "warszawfce" (samo warszafka jest obrazliwe, a z malej litery to swiadczy tylko o piszacym...) ? Ile jest graczy tu i tu ? Czy nadal masz watpliwosci czemu jest tak, a nie inaczej ?
PZDR

Offline thurion

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2005, 11:07:08 pm »
a tak pozatym do warszawy latwiej z Gdanska dojechac, wiec dead cicho tam ! ! !  :D

Offline Scimitar

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 30, 2005, 11:19:39 pm »
ja bym widział to na zasadzie zamiany. Jest rozdzielonych 12 (albo chyba nawet 13) masterów na ten sezon. W zeszłym Snotcon był za Katowice. Myślę, że takie wrzucanie dodatkowych masterów w sezonie mija się z celem mimo wielkiego uznania dla chłopaków z Gorzowa i wielkiego sukcesu ich imprezy.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Niedziel

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 30, 2005, 11:37:33 pm »
Cytat: "Demonstenes"
Cytuj
Hmm sprawa wielce dyskusyjna ale wiadomo skoro warszafka ma tyle masterow t oczemu by nie 2gi master balster


Ile turnieju lokalnych jest w GW a ile w "warszawfce" (samo warszafka jest obrazliwe, a z malej litery to swiadczy tylko o piszacym...) ? Ile jest graczy tu i tu ? Czy nadal masz watpliwosci czemu jest tak, a nie inaczej ?
PZDR


A czy przypadkiem nie jest tak od paru lat (moze nei pamietasz bo sie organizacja turnieji jeszcze nei zajmowales)  ze mastery maja byc jak najbardziej rozrzucone po Polsce, maja sluzyc tez do zachecania ludzi do gry na turniejach i obeznania ich z liga.
Poznan Wroclaw Szczecin Gorzow to cztery miejsca maja w sumie dwa master, nie zaszkodzi aby byl trzeci wlasnie w taki sposob (czyli zabieraja wawie jeden).
Co prawda nie do konca uwazam ze sie tak powinno stac ale w koncu do tego dojdzie bo coraz wiecej osrodkow chce robic mastery, a liczba ich jest ograniczona, wiec najpier wawa a potem pewnie krk beda tracic wieksza ilosc.
Prawdziwy Legionista nigdy nie ma kaca!
Prawdziwy Legionista budzi sie pijany!
Je sniadanie i oglada TeleEkspres!

Offline Buszman

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 30, 2005, 11:45:44 pm »
ja nie chce wrzucac nastepnego mastera...  :evil:
z reszta... nie wiem czy nadal sa plany ale byly aby byl master we Wrocku na Teleporcie (troche na sile)
nie rozumiem... wybuchla wielka dyskusja a chcialem tylko wiedziec jak chcecie zagrac...
ale okej...
Master Blaster "Dance Mission" i tak sie odbedzie... i bedzie to w maju... bo o taki termin znow bedziemy sie starac... chyba ze chcecie inaczej :)
a lokale w GW beda juz nie w szkole w samym centrum przy rynku :) Ci co byli wiedza, ze to lepsza miejscowka na impreze :P
@Denomstenes- chcesz? mozesz ze mna o tym pokonwersowac... nie byles na zadnym turnieju u nas wiec sie nie odzywaj w tej kwestii prosze... jakby to ujac... jakosc, nie ilosc...  :lol:  
nie wazne...
przyjedz i sie przekonaj.. :) i zaprosze kazdego z Was... szczegolnei tych, ktorzy nei byli jeszcze u nas.. :)
pozdro 600
url=http://www.masterblaster2007.prv.pl][/url]www.masterblaster2007.prv.pl

Blacklotos

  • Gość
Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2005, 12:13:23 am »
A myśleliście nad dwudniowym lokalem :) Nie jestem aż takim masochistą żeby jechać całą Polskę na jeden dzień na turniej(o ile się nie myle ty ze Szmają właśnie tak robisz :P), ale na takiego wypaśnego dwudniowego skusze się napewno :D

Offline Buszman

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2005, 12:15:17 am »
od jakiegos czasu (2 lata) u nas lokale sa prawie zawsze dwudniowe.. :)
wiec i tak bedzie tym razem... :D
url=http://www.masterblaster2007.prv.pl][/url]www.masterblaster2007.prv.pl

Offline Niedziel

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2005, 12:18:39 am »
no poza tym ze od roku by;y dwa:P:P:P:P:P
Prawdziwy Legionista nigdy nie ma kaca!
Prawdziwy Legionista budzi sie pijany!
Je sniadanie i oglada TeleEkspres!

Offline Buszman

Nowe mastery i dyskusje nad kształtem ligi
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2005, 12:19:16 am »
byly? :)
url=http://www.masterblaster2007.prv.pl][/url]www.masterblaster2007.prv.pl

 

anything