Autor Wątek: Battle for Middle Earth  (Przeczytany 6267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Elf king

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2004, 05:19:17 pm »
Ja akurat mam na tyle dużo szczęscia że tę gre dostałem w prezencie. Moje pierwsze wrażenia były takie- Świetna gra!!. Teraz jednak wychwyciłem parę wad. Po pierwsze ta gra troszkę prowadzi za rączkę. Inteligencja przeciwników też nie zawsze stoi na wysokim poziomie. Najlepszym przykładem są trzy bataliony Haradrimów, które stoją sobie spokojnie pod ostrzałem moich wieżyczek. Stoją tak do końca. Dopóki ostatni Haradim nie polegnie. No być może jest to też po części wina poziomu na którym gram-łatwy. Ogromną zaleta gry są oczywiście kampanie oparte na powieści Tolkiena. Oczyszczamy rohańskie krainy z orków by później bronić Helmowego Jaru co na początku nie jest takie łatwe. Powiem nawet że łatwiej mi się broniło Minas Tirith niż Helmowy Jar. Później zaczynamy grać Gondorem. Wcielamy sie w role Faramira. Naszym zadaniem jest powstrzymanie karawany Haradrimów. Dodam że składa się ona z Mumakili ( olifantów), łatwo więć nie jest :D Później po przejścu mniejszych kampanii, nadchodzi czs obrony Ithilien a dokładniej trzech mostów. Nie jest to łatwe tym bardziej że pojawiają się Nazgule. Po tym oczywiście przychodzi czas na obronę Minas Tirith. Dużym plusem gry jest to że można prowadzić ogromne armia. Wirtualne pole bitwy wygląda jak przawdziwe. Jednostki mają właściwe sobie zachowania. Wiadomo co się stanie z piechotą jeżeli zaszarżuje na nią oddział kawalerii. Inaczej jest jednak podczas szarży kawalerii na mumakila. Gra się ogólnie bardzo fajnie i nie odczuwa się płynącego czasu. A trzeba przyznać ze ta gra to straszny pożeracz czasu

Offline Draugdin

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2005, 11:14:12 pm »
ja już gram i to od jakiegoś czasu. Wszystko szło dobrze dopuki nie dotarłem di Helmowego jaru. Może ktoś z was wie jak prześć tą misję.
here is no better Magic than Steel...

Offline Corum

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2005, 10:46:03 am »
Na wszystkich miejscach postawic farmy oprocz tych dwoch na samej gorze, gdzie przydadza sie budynki do szkolenia lucznikow.

Walczyc do czasu zniszczenia murow, potem wycofac sie na sama gore i szyc lucznikami w urukow.

Offline Draugdin

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 23, 2005, 06:33:35 am »
Ok przeszedłem ale było ciężko. Z misji na misje ta gra mi się co raz bardziej podoba.
here is no better Magic than Steel...

Offline Dark Elf king

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 21, 2005, 05:06:44 pm »
Przeszedłem kampanię złem i musze przynzać że został pewien niedosyt. Po przejściu kampanii oczekiwałem na jakąś może dodatkową misję albo na dłuzszy filmik pokazujący jak Sauron zawłada całym Śródziemiem. Nic takiego się nie stało. Był tylko krótki filmik pokazujący upadek Minas Tirith. Gra sama w sobie bardzo mi się podobała. Może twórcy gry pokuszą się o zrobienie gry na podstawie Sillmarilionu.Byłoby świetnie :D

Offline Draugdin

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2005, 05:23:40 am »
Ja właśnie kończe pomału kampanię dobra i biore się za  kampanię zła.
Gra jest Rewelacyjna.
here is no better Magic than Steel...

Offline Darth_Revan

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 07, 2005, 10:36:05 pm »
Minus za to że bazę wtpadową należy budować w ściśle okreslonym miejscu - poza tym gra ok
No a oblężenie minas tirith - miód

Offline Draugdin

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2005, 01:02:28 pm »
Cytat: "Darth_Revan"
Minus za to że bazę wtpadową należy budować w ściśle okreslonym miejscu - poza tym gra ok
No a oblężenie minas tirith - miód


To znaczy patrząc od strony dobra czy od strony zła???
here is no better Magic than Steel...

Offline Darth_Revan

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 12, 2005, 09:25:04 am »
Od strony zła i dobra. Nie mogę przeciez wybudować jakiegos budynku w dowolnym miejscu tylko w wyznaczonych w tym celu. I tak jest grając dobrem jak i złem.

Offline Deytonus

Battle for Middle Earth
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 12, 2005, 10:56:32 am »
Identyczne rozwiązanie jak w Dark Colony z roku bodajże 1998 - ale za to tam był klimacik "D.