Autor Wątek: Battle of Helm's Deep  (Przeczytany 6235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Battle of Helm's Deep
« dnia: Luty 04, 2003, 08:42:19 pm »
Co sadzicie o najnowszym dodatku do karcianki LoTR?
BTW: Ile jest tu graczy LoTR'a?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Ryk Niedźwiedzia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2003, 08:10:03 pm »
Cóż mam rzec... Podoba mi się to, że Isengard zyskał Warg-Ridersów. A poza tym - ja jestem graczem LOTRa. Mam tylko wyjątkowo niepochlebne zdanie o kadrze z karty Legolas: Archer of Mirkwood.
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline wiśnia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2003, 07:52:26 pm »
a jak podoba ci sie kultura golluma? czy isengard znow nie bedzie znow potezny?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline surmik

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2003, 10:03:07 pm »
Ja pozostalem przy kartach z FotR. Troche mnie zniechecil ten podzial na bloki, nie mam pieniedzy by wywalic polowe swojej talii...
Pozdrowienia,
Marek

Offline wiśnia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2003, 04:08:35 pm »
a kto powiedzial ze odrazu trzeba grac w bloku TT. przeciez mozna spokojnie grac w bloku open, gdzie mozesz uzywac kart z FoTR'a i TT. aktualnie znam tylko dwie osoby ktore maja talie tylko na kartach z TT, wiekszosc ma wlasnie w open
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline JasonX

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2003, 11:49:28 am »
Siema wszystkim , może ktoś opowiedzieć coś o karciance Lotr ? Zamierzam zacząć w to gierczyć i chciałbym zaciągnąć rady co najpierw kupić , czy wogule fajna to gra :)

Offline Ryk Niedźwiedzia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2003, 07:50:03 pm »
No to panie Verminaardzie... masz fuxa, że trafiłeś na wiśnię. Ale i ja mogę coś powiedzieć. Karcianka fajna jest, nie kopiuje bezmyślnie wzorców z innych. Problem jest tylko taki, że - ale to się w końcu zdarza we wszystkich - że niektóre karty albo kultury są przegięte... i pupa. Wybór startera - to zależy, na czym chcesz grać. Ja osobiście gram na Rohanie/Isengardzie, ale np. Wiśnia gra na elfach/Dunledingach i świetnie mu idzie...
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline wiśnia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2003, 08:40:40 pm »
i kto tu mowi o przegietych kulturach? 3/4 ludzi gra na isengardzie, bo nie wiem czemu ale zrobili zniej (poki co) najwieksza kulture.

Gra jest fajna. Jest podzial kultur na dobre i zle, choc nowa kultura golluma jest polaczeniem obydwu, jak sama postac. wpierw jeden gracz ma ture jako dobry, a drugi jako zly, a potem jest zmiana. na poczatek obowiazkowa jakis starter deck, a do tego kilka boosterow. jezeli podasz jakimi kulturami chcialbys grac to mozemy ci pomoc przy wyborze startera.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline JasonX

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2003, 10:59:32 pm »
najpierw jakbyście wytłumaczyli mi o co chodzi z tymi kulturami bo nigdy nie spotkałem się z tą karcianką więc jak można to od początku prosze , z góry dzięki :)

Offline wiśnia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 06, 2003, 04:57:35 pm »
kultury... jak by to wyjasnic :?:  wiekszosc kultur przedstawionych w filmie ma swoj odpowiednik w karciance. masz wiec po dobrej stronie:
-shire
-gondor
-rohan
-gandalf
-elves
-dwarves
a po zlej:
-sauron
-nazgule
-raider(southron+easterling)
-isengard
-moria
i do tego jest jeszcze kultura golluma, ktora jest mieszanina

od tego jaka kulture wybierzesz(musisz co najmniej jedna na kazda strone) bedzie zalezala twoja strategia.  

nie na serio nie wiem jak to wyjasnic. wejdz na http://www.decipher.com i tam znajdziesz takie rzeczy jak spis kart, reguly etc.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline JasonX

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 06, 2003, 08:14:15 pm »
Dzięki wiśnia , jak zdecyduje się na coś to dam znać . Rozumiem że zawsze dostane odpowiedź jeżeli się o coś zapytam? Taki karciany Faq :D

Offline wiśnia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2003, 07:28:26 pm »
oczywiscie ze tak, ale sadze ze do tego lepiej zalozyc nowy temat.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Ryk Niedźwiedzia

Battle of Helm's Deep
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2003, 08:06:48 pm »
Znaleźli się, kuna, dyskutanci. Będą tu teraz o kulturach strzelać. A do wisienki mojej kochanej: Isengard nie jest przegięty, bo drogi, kochaneczku...
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline Vallpurgius

lotr
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 19, 2003, 05:54:01 pm »
LOTR rzadzi. Decipher wprowadzil teraz sporo nowych kart to mozna kombinowac!
ar, war never changes...

 

anything