Autor Wątek: CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???  (Przeczytany 15655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 07, 2003, 02:46:42 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Ostatnich pare miesiecy jakos mnie nie zachwycilo...

Zestarzalem sie, czy zblazowalem???

A moze mam racje i jest coraz gorzej...



Jest coraz lepiej. :D  Wymagania rosną.
Jeszcze niedawno Kaznodzieja i Sin City -szczyt marzeń  :D . Dodać do tego Scorpiona (nowość) -żyć nie umierać + wieczna wolność (nowość) :D - przecież to sny niejednego komiksomaniaka z czasów posuchy :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kurczaczek

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2003, 03:25:43 pm »
Hmm- no wlasnie moze po prostu juz dawno sie nie ukazalo zadne moje nowe marzenie komiksowe, a do tych, serii, ktore sa zdazylem sie przyzwyczaic :?
...

Offline Inszy

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 07, 2003, 04:03:47 pm »
Mam to samo odczucie :D
Wyszło trochę wielkich komiksów i teraz mamy bardzo wysokie wymagania co do każdego elementu komiksu (ot, choćby papier okładki).
No i nie da się zapomnieć o cenie. Jeśli mam wydać te kilkadziesiąt złotych na coś, to liczę na odpowiednią jakość.

Ech...
Kiedyś to były czasy - człowiek na nic prawie nie marudził, a komiksy kupował za drobne :D
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline JANKE'S

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 07, 2003, 06:10:23 pm »
Polski czytelnik juz dorósł...

Offline safferon

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 07, 2003, 11:35:42 am »
pasja?, niebezpiecznym dla mojej kieszeni nalogiem?
cholera wie, moze czyms pomiedzy ;p
tf?

Offline nori

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 07, 2003, 11:57:41 am »
Inszy - ni wiem czy za taki drobne. pamietam ze te ponad 9 tysiecy za Tm-semicy to bylo cos. A jeszcze jak kiedys rodzice kupili mi albumy Thorgala za 18 tysiecy sztuka - to byla kupa kasy dla mnie !!!
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Inszy

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 07, 2003, 12:16:17 pm »
Proporcjonalnie mam mniej więcej tyle kasy na komiksy jak te trzynaście lat temu. I wtedy było mnie stać na wszystko co było w kiosku (plus minus cztery serie) i jeszcze zostawało na groszki. Teraz napewno tyle nie kupię :?
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 08, 2003, 09:32:14 pm »
takie czasy...w tym roku kupuję do 3-4 nowości, poza tym nadrabiam zaległości- więc kupuję kilka sztuk archiwaliów, jakieś poczytam u kogoś i tyle ...
za tm semic kupowałem równocześnie max. chyba ze 4 serie, może czasem więcej...
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline sqty

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 09, 2003, 02:59:06 pm »
Myślę,że jest dobrze.Kiedyś,za komuny kupowałem wszystko ,co było.To był rarytas.Póżniej kupowałem większą część tego co się ukazywało.Dzisiaj MUSZE wybierać.I dobrze.Przeznaczam z każdej wypłaty część kaski na komiksy.Kupuję tylko to co mi się naprawdę podoba,jasne ,że życzyłbym sobie więcej i w HC.Ale to już kwestia czasu.Co szczególnie cieszy to popularność wśród coraz szerszej rzeszy środowisk.Cieszy też,że komiksowe rysunki są coraz bardziej stosowane na polach innych niż komiks-teledyski,logo,reklama itp..Powoli oswajamy rodaków z komiksem.Zaczyna sie to podobać>nie mówiąc o najmłodszym pokoleniu ,które odczytuje już komiks zupełnie naturalnie,na skalę masową.Myślę,że tak mu zostanie...

Aha no i super ,że jest internet-można kupić zzagranicy co się chce :D
lt;<<<<<<<<<<St@y R3b3l>>>>>>>>>>>>

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 10, 2003, 09:40:23 pm »
dzieki netowi szybko znam zapowiedzi, nowości, mogę wspomóc się w kupnie recenzją albo streszczeniem. jest forum gdzie mozna pogadać z innymi o tym samym :D  są strony tematyczne... no XTRA
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline vault_boy

Odp: CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 08, 2017, 04:54:03 pm »
Hobby, pasją... obsesją?

Jest z pewnością częścią mnie. Czytam komiksy od kiedy nauczyłem się czytać. To coś więcej niż moje hobby, to część mojej codzienności. Czytanie nowych informacji, spekulacji, obserwowanie rynku i przeżywanie wszelkich zmian i kontrowersji jakby dotyczyły członków rodziny. Komiksy same w sobie nie kończą się na ich czytaniu i zbieraniu - do tego dochodzi także poznawanie ludzi tak samo nimi zafascynowanych, odwiedzanie konwentów, udział lub prowadzenie prelekcji. Komiks to lektura, środowiska, marka...

Jednocześnie komiks jest także kością niezgody. Nie brakuje w końcu różnych grupek, jeden woli europejski, inny amerykański, jeden nie trawi superhero, inny je ubóstwia... inni czytają tylko mangę i całkowicie zamykają się w swoim hermetycznym środowisku. Fandom komiksowy jest jak fandom miłośników kina - zbyt skomplikowany, różnorodny i obfity w indywidualności bo go jakoś jednoznacznie sklasyfikować.

Lecz przede wszystkim... komiks to powód mojego przyszłego bankructwa :D

Offline Funny

Odp: CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 08, 2017, 09:19:07 pm »
Zabezpieczeniem, że jak przyjdzie kolejne zlodowacenie to moja rodzina nie zamarźnie w pierwszych dwóch miesiącach   :badgrin:

Kijanek

  • Gość
Odp: CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 09, 2017, 10:33:34 am »
Horrorem i heroiną

Offline Itachi

Odp: CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 09, 2017, 11:09:14 am »
Odkurzanie wszystkich tematów po xy latach to jakaś nowa moda?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 09, 2017, 11:20:37 am »
Nie wiem czy moda, ale nie widze tez zadnego powodu, dlaczego by tego nie robić, skoro pozostaja nadal aktywne.

W kwestii zas topiku, to komiks jest dla jedna z wielu rzeczy, mniej lub bardziej wazną w zaleznosci od wartosci funkcji mniej wiecej sinusoidalnej wzgledem punktu czasu, w ktorym aktualnie przebywam. 

 

anything