Autor Wątek: Stwórzmy razem scenariusz?:)))  (Przeczytany 30823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spajder

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 04, 2003, 09:38:27 pm »
Mesjasz w postaci szkieletowego starucha zapala pochodnię światła ponadświetlnego i powoli ogląda prawdziwe twarze jeńców. Dokładnie i powoli. Zmartwychwstanie należy się tylko temu jedynemu, wzbudzającemu ambiwalnentne uczucia. Miłość, nienawiść. "W przedszkolu zabrałeś mi samochodzik". Uwielbienie, chęć zabicie. "Dzięki tobie stałem się twardzielem. Zrezygnowałem z resoraków i przerzuciłem sie na lalki Barbie". Światło ukazało poszukiwaną twarz, kryjącą się pod małpią maską...
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline The2nd

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 16, 2003, 09:51:22 am »
Wybucha kolejna atomówka, twarz wybrańca topi sie i rozpływa przy wtórze głośnych krzyków pozostałych jeńców...... "Cholera!!!!!!!! A byłem tak blisko znalezienia kolejnego fraje...*ups*Strażnika!!!! "AAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGHHHHHHHHHHH "juz ja dowale temu Saddamowi".........
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline The2nd

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 16, 2003, 08:39:30 pm »
W cieniu pobliskiej palmy, Ciemny wyciąga komórkowca.......
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline Inszy

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 16, 2003, 08:46:02 pm »
I krzyczy:
"Ja Wisła! Ja Wisła! Jak mnie słyszycie? Ołwer..."
Po czym dumnie rozmyśla:
"Trochę się zna te języki obce :D "
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline JANKE'S

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 17, 2003, 12:30:11 pm »
Nagle z palmy spada ogromny kokos i roztrzaskuje mu czaszkę. Siedząca na palmie małpa wrzeszczy:
-Legiaaa Pany!
Z tej radości traci równowagę, spada na ziemie i też roztrzaskuje sobie czaszkę.
Z pobliskiego radia słychać właśnie informacje sportowe:
-Legia-Wisła 1-1

Offline An-Nah

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 17, 2003, 02:47:48 pm »
Przypakowany barbarzyński wojownik gasi radio ubderzeniem piąchy.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline JANKE'S

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 17, 2003, 03:00:19 pm »
... po czym wyciąga zza kaptura inny odbiornik, nastawia na Radio Maryja, klęka i zaczyna odmawiać różaniec.

Offline The2nd

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 17, 2003, 06:03:56 pm »
Za plecami Religio-Barbara chwiejnie podnosi się Czarniawy, otrzepuje swój czarny płaszcz jednocześnie szukając czegoś po kieszeniach........nagle jednym płynnym ruchem wyciąga wielkiego gnata...... z soboty i zaczyna go dokładnie ogryzać......



The2nd który przypatrywał się z boku temu incydentowi kończy właśnie rozbijanie armii atakującej z innego komiksu.........
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline Inszy

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 17, 2003, 06:19:23 pm »
W tym momencie z za rogu nieśmiało wychylają się bohaterowie rozróby w barze i cichym głosem pytają:
- Przepraszamy, że przeszkadzamy, ale co z nami? :?
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline dnaoro

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 17, 2003, 09:19:36 pm »
nagle z pod powierzchni ziemi wyłania się (unosząc w powietrze kawał ziemi, na wszystkie strony leci piasek i szczatki pod nim niegdys zakopane) falliczny posąg. The2nd wskazuje na dopiero co przybyły posąg i woła: "to z Wami!!"

Offline JANKE'S

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 17, 2003, 10:08:23 pm »
I wtedy na scenę wkracza Spilberg i mówi zachwycony:
-Już od dłuzszego czasu czytam ten scenariusz. To jest super, sensowne, logiczne, genialne...  nakręce o tym film.

Offline Inszy

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 17, 2003, 11:26:01 pm »
Na to wszyscy jednym chórem:
"Fak of!" (i tu pojawia się słynny gest Kozakiewicza)
"Tylko Polanski!"
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Spajder

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 18, 2003, 10:59:11 pm »
Polański na to: Za mało seksu! A i tak nie dostanę za to Oscara, bo się dupy czepiają....
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline The2nd

Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 19, 2003, 01:58:49 pm »
sLowa te zawisają w powietrzu gdyż w tej chwili przed chłopakami przebiega goła K. Figura 8)
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Stwórzmy razem scenariusz?:)))
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 19, 2003, 02:16:43 pm »
Potyka się i wpada do stojacej tuz przed nia mlockarni. Krew i fragmenty jej ponetnego ciala rozbryzguja sie w promieniu kilkunastu metrow. Przelatujace ptaki wymiotuja z obrzydzenia, niektorym robi sie slabo i spadaja na ziemie. Kilka sztuk tez wpada do mlockarni.

 

anything