trawa

Autor Wątek: STAR WARS CCG - reaktywacja  (Przeczytany 4545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cadaver

STAR WARS CCG - reaktywacja
« dnia: Czerwiec 06, 2005, 02:15:59 pm »
Uwaga!!!
Z różnych źródeł wiem, że rozpoczęto działania, mające na celu reaktywację graczy/zbieraczy wspaniałej karcianki STAR WARS CCG ( Decipher ). Na allegro full ludzi kupuje karty, dawni mistrzowie odkurzają swoje decki. Daltego bardzo proszę wszystkich weteranów i początkujących o ujawnianie się w tym temacie, razem z miejscem zamieszkania ( co może ułatwić organizację np. Mistrzostw Polski i każdeych pomniejszych turniejów ). POnadto podaję link do grupy dyskusyjnej ( polskiej ) - zapisujecie się - może uda się odbudować choć część potęgi

http://groups.yahoo.com/group/swccgpl1

Na pcztek ujawniam się ja - cadaver/pinkpuffer Przemek Pasikowski - centrum Polski - Kutno

Offline wedge

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2005, 03:54:49 pm »
No to ja sie też dopisze :)  cel szczytny ale czy wypali??

wedge - Marcin Sobótka - Wrocław


Hmmm A może panowie zaczniemy też granie online? Dzieki temu pomimo sporych odległości między naszymi miastami co wieczór lub co jakiś czas będzie można pograć.

Są dwie alternatywy:
1. http://www.ccgworkshop.com/ - 5 gier co miesiąc za darmo, reszta niestety płatna ale za 5$ mamy wejsciówke która umożliwia nam granie przez 30 dni bez ograniczeń (nie tylko w Star Wars bo na tej platformie jest także wiele innych gier). Wady to mała stabilność serwerka więc różne bugi potradfią nam czasem wyskoczyć. Zaletą jest to, że pieczę nad rozgrywką ma w pewnym sensie system, który informuje gracza o praktycznie każdych poczynaniach przeciwnika oraz to, że na serwerze pojawia sie sporo graczy (kilku na światowym poziomie)

2. http://68.228.200.203:82/holotable/ - całkowicie za darmo ale jeszcze nie rozgryziony do końca przeze mnie serwer. Zaletą duża stabilność. Natomiast wady to niestety mała ilość graczy oraz to iż podczas rozgrywki musimy pisać przeciwnikowi co teraz robimy, jakie są nasze ruchy, zagrywki, itd. Powoduje to wydłużony czas rozgrywki. System sam nie kontroluje poczynań graczy. Tak wiec pod naszą nieobecność przy kompie (robimy herbatke, otwieramy piwko ;) ) przeciwnik może robić co mu sie podoba a my o tym nawet nie będzemy mieli zielonego pojęcia.

Na temat holotable wypowiedzą się za pewnie jeszcze gracze, których ostatnio poznałem a są tam ciut dłużej. Musze tylko podrzucić im link do tego tematu..

Co w ogóle sądzicie na temat grania online??
tone and Steel

Offline Manowar

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2005, 03:13:47 pm »
W Gdyni znalazłoby się kilku, w Gdańsku pewnie i też.

Offline Diabolo

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2005, 05:19:35 pm »
Stare jare ale znudzone i przesadzone. Czas na cos nowszego.  :badgrin:
eet a ........VALHALLA!!!!!!!!

Offline Manowar

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2005, 09:52:35 am »
Teraz to przesadziłeś. A powiedz mi skąd weźmiesz coś nowego i lepszego? Warsy to nie Star Warsy (tu nie jada się w pociągach).

Offline Diabolo

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2005, 02:34:02 pm »
Bardzo podobne i az 4 rasy do wyboru to i znudzi sie nie tak szybko :badgrin:
eet a ........VALHALLA!!!!!!!!

Offline Manowar

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2005, 03:12:57 pm »
Znając życie (i gry karciane) ilość nie zawsze znaczy jakość...

Offline kamazo

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2005, 08:40:31 pm »
witam
hmm cel szczytny więc spiesze powiadomić że w Kielcach grywa prawie regularnie trzech graczy, ponoć jest więcej, ale tego nie wiem
Bartek Marek

Offline Diabolo

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2005, 02:25:27 pm »
W najbliższą sobote w Gdańsk-Morena w klubie osiedlowym robimy mały nieoficjalny turniejek SW. Decki układamy tylko na kartach dotyczących starej trylogii plus póżniejsze postacie książkowe. Jak ktoś ma ochote pogiercować to zapraszamy.
eet a ........VALHALLA!!!!!!!!

Offline Manowar

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 24, 2005, 06:38:22 pm »
a dlaczego nie było Cię na turnieju?

Offline TheViking

STAR WARS CCG - reaktywacja
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:22:06 pm »
jesli jest ktos w krakowie kto gra w swccg niech da znac na PW ew e-mail (paganglory@o2.pl)
licze na jakis odzew
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!