trawa

Autor Wątek: WFB - umiem napisać - DE 1500  (Przeczytany 8210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sokles

WFB - umiem napisać - DE 1500
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 07, 2005, 06:30:42 am »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Bo ty High Elf chyba z Warszawy jesteś.. :lol:  :lol:  :lol:
Jankiel ze Śląska - oni tam Ekstremiści są. Magów nie używają - bo to stracone punkty. Lepiej regiment wystawić. :roll:

A zaraz tam ekstremiści...my po prostu wiemy jak się gra, a cała Polska nie, przecież to proste ;)

Offline QUASSIMODO

« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 07, 2005, 06:59:42 am »
co do artyleryjskich krasiow-wlasnie przeciwko takim dziwnym rosterom to Jankol bedzie dawal rade...i na pewno nie zostanie po drodze wystrzelany do nogi...
kawaleria porusza sie 14"zwykle,piechota 10"-wielkiej roznicy nie ma...a schodza praktycznie rownie dobrze(roznica wynikace z AS rekompensuje koszt: za 3piechurow to 1 kawalerzysta)
ja bym jednak nie wywalal seala....3DD jest jednak przydatne...a 2 elfy za to nie rekompenuja tego(co innego w orcasach kiedy to za 25pkt ma sie dodatkowe 10-13 modeli ;) )
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Jankiel

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 07, 2005, 07:32:27 am »
Ja bym jednak trzymał te czarke na 1500 bo to wkoncu i 2 scrolle i kosc dispella wiecej  

Ale taka baba to cały regiment... Wolę tych 16 chłopaków
No cóż, to tylko potwierdza doświadczenie w WFB bo wygrywanie piechotą

Jakie tam doświadczenie - ja nawet nie wiem, jako to dziaa i czy da się tym grać. Jadę sobie dla zabawy, bo nie grałem już dwa miesiące i własnie będe kończył sesję. Jak cos ugram, to bedzie spore zaskoczenie :)
Magów nie używają - bo to stracone punkty. Lepiej regiment wystawić

Jasne... Ja tam sobie lubię czasem wystawic komplet magów. Jak już wezmę, to efekty są nadzwyczaj przyjemne. Ale tym razem wolę duzo modeli. Mam tez inną wersję tej armii na 150 modelach, ale sami warriorzy będa wygladali mało ciekawie...
Dobra, wezmę seal of ghrond. Dzięki za radę.

Offline pingus

« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 07, 2005, 03:42:25 pm »
Jacku: ja tam bardzo lubię śląski styl grania.. ba nawet na młocie jechałem ze śląską dywizą (2DD) i się sprawdziło. :)

Magiczka w tej rozpisce jest bez sensu... masą na nich! W sumie mało jest magii która naprawdę dobrze działa na piechotę.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

JJ

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 07, 2005, 04:26:52 pm »
Cytat: "pingus"
Jacku: ja tam bardzo lubię śląski styl grania.. ba nawet na młocie jechałem ze śląską dywizą (2DD) i się sprawdziło. :)

Magiczka w tej rozpisce jest bez sensu... masą na nich! W sumie mało jest magii która naprawdę dobrze działa na piechotę.

No tak, ja tchórzliwie wziąłem foczkę... :oops:  To miałem 3 DD... :roll:
Ale tam było 1350 z ograniczeniem do jednego maga. Tu foczka tak - magiczka nie.

Dwie tury ta armia maszeruje. (Jeśli sie jej nie spowolni). Dość szybko, ale nic innego nie robi. Co można jej przez dwie\trzy tury magią zrobić?
Slaanesh ją zabije - przekierunkowując ze dwa regimenty? Chyba nie. Elektrycy usmażą? Safety in numbers.
W trzeciej rundzie powinna móc szarżować. Myślę, że szybkość na 1500 zastąpi liczebność Skav, czy Orków. Ale na 2000 to już nie da rady. Imho itd.

Jankiel

• Gość
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 07, 2005, 04:49:18 pm »
Ale na 2000 to już nie da rady

Czy ja wiem... Wchodzi mage lord za 300-350 i jakaś maszynka/fast. A ja mam kolejne 500 punktów na dodatkowe dwa-trzy regony piechoty :)
Zresztą, bede gdybał, jak w Lublinie uda mi się wylądować w połowie stawki :)
Dwie tury ta armia maszeruje. (Jeśli sie jej nie spowolni).

I to jest największy problem - spowalnianie i paniki. Jeszcze nie bardzo wiem, co z tym zrobić. Brakuje w miare sensownych oddziałów skirmisherów (jakichś ghuli czy herda) lub lekkich rydwanów do zajęcia się fastami i innymi spowalniaczami. Strasznie ograniczone sa te piechotne DE...

Offline pingus

« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 07, 2005, 05:46:17 pm »
Na 2k z 2dd można pojechac niektórymi armiami.. ja bretką miałem taki plan ale za dużo modeli wtedy wchodzi = za dużo malowania i damselka ma ładny model, piechotą myślę że też da radę (najlepiej taką imm. to psych).
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.