Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

do graczy Alpha Legionu - Jachu ka nie ma wstępu ;)

(1/6) > >>

Todi:
możecie mi tu rzucić wasze rozpiski? krotko gram i chcialbym miec porównanie do swojej - wrzucajcie do scenariuszy bez infiltracji - najlepiej do standart mision  :)

z góry dzięki  :oops:

jachu_ka:
a dlaczego ja nie mam wstepu, ha? ja nawet Alphe lubie- w moim rankingu sympatii jest trzecia po Khorniarzach i brudasach. oczywiscie pod warunkiem ze general nie ma znaku ktoregos z parszywych skunksow ;)
a co do rozpiski- zrobilbym armie strzelajaca z paroma paczkami undivided cultystow do przytrzymywania przeciwnika i jakims dobrym HtH do ew kontrataku.

Nathaniel:
ci chilerni kultysci sa swietni zwlaszcza ci z meltabombsami...
raz (nie znalem wtedy codexu jeszcze  :roll: ) podlezli mi do leman russa ja ich olalem, no bo co mi zrobia, a ci melty mi brudasy przyczepiaja  :shock: ... ale bylo wesolo bo jak leman sie rozpuczyl to wszyscy kultysci zgineli  od wybuchu :twisted: ...
armia fajna i za grosze wszyscy moga miec infiltracje...  8)
zarombista rzecz..
pozatym kultysci fajnie woundy moga wylapywac jak cos drogiego nimi podslonisz...

Finfarin:
Kultyści są świetni i mają śliczne figurki ^_^, więc daj ich dużo. Ja na twoim miejscu nie dawałbym demonów tylko jednego rodzaju-mało klimatyczne, oni w końcu są undivided.

jachu_ka:
jak undivided to furie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej