Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) > Forum Gier Karcianych

Instrukcje do wojennych karcianek?

(1/1)

Jaskier:
poszukuję instrukcji do karcianek opierających się na prowadzeniu wojny i/lub polityki (coś w stylu L5R). Chodzi mi głownie o Legends of the burning sands i dune ccg, ale jeśli zna ktoś inne to byłbym wdzięczny :)

Manowar:
Polityka? Proponuję Star Wars CCG gdzie wyszło pełno polityków, a nawet miejsca typu senat. A tak poważnie to instrukcje do karcianek znajdziesz w internecie tyle, że w większości po angielsku. Najbardziej jednak proponuję Star Wars CCG (bez polityków) z kilkunastu w jakie grałem jeśli naprawdę lubisz strategie.

Kensiorek:

--- Cytat: "Jaskier" ---poszukuję instrukcji do karcianek opierających się na prowadzeniu wojny i/lub polityki (coś w stylu L5R). Chodzi mi głownie o Legends of the burning sands i dune ccg, ale jeśli zna ktoś inne to byłbym wdzięczny :)
--- Koniec cytatu ---
do diuny moge ci dac mam tego na kopy :) do sandsow prawdopodobnie mam bo kiedys zbieralem ale zamienilem prawie wszystkie za 2 brakujace karty do diuny:) Ja bys chcial karty do diuny to powiedz dam ci z pol kilo :)

Ogmios:

--- Cytat: Kensiorek w Czerwiec 12, 2005, 10:06:08 am --- do diuny moge ci dac mam tego na kopy :) do sandsow prawdopodobnie mam bo kiedys zbieralem ale zamienilem prawie wszystkie za 2 brakujace karty do diuny:) Ja bys chcial karty do diuny to powiedz dam ci z pol kilo :)

--- Koniec cytatu ---
Czy Dune nadal masz? Mogę wymienić na SWCCG.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej