Autor Wątek: Instrukcje do wojennych karcianek?  (Przeczytany 4642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

Instrukcje do wojennych karcianek?
« dnia: Czerwiec 09, 2005, 09:37:13 am »
poszukuję instrukcji do karcianek opierających się na prowadzeniu wojny i/lub polityki (coś w stylu L5R). Chodzi mi głownie o Legends of the burning sands i dune ccg, ale jeśli zna ktoś inne to byłbym wdzięczny :)

Offline Manowar

Instrukcje do wojennych karcianek?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2005, 04:05:09 pm »
Polityka? Proponuję Star Wars CCG gdzie wyszło pełno polityków, a nawet miejsca typu senat. A tak poważnie to instrukcje do karcianek znajdziesz w internecie tyle, że w większości po angielsku. Najbardziej jednak proponuję Star Wars CCG (bez polityków) z kilkunastu w jakie grałem jeśli naprawdę lubisz strategie.

Offline Kensiorek

Re: Instrukcje do wojennych karcianek?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2005, 10:06:08 am »
Cytat: "Jaskier"
poszukuję instrukcji do karcianek opierających się na prowadzeniu wojny i/lub polityki (coś w stylu L5R). Chodzi mi głownie o Legends of the burning sands i dune ccg, ale jeśli zna ktoś inne to byłbym wdzięczny :)
do diuny moge ci dac mam tego na kopy :) do sandsow prawdopodobnie mam bo kiedys zbieralem ale zamienilem prawie wszystkie za 2 brakujace karty do diuny:) Ja bys chcial karty do diuny to powiedz dam ci z pol kilo :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Ogmios

Odp: Re: Instrukcje do wojennych karcianek?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2020, 11:21:11 am »
do diuny moge ci dac mam tego na kopy :) do sandsow prawdopodobnie mam bo kiedys zbieralem ale zamienilem prawie wszystkie za 2 brakujace karty do diuny:) Ja bys chcial karty do diuny to powiedz dam ci z pol kilo :)
Czy Dune nadal masz? Mogę wymienić na SWCCG.

 

anything