Autor Wątek: Problem z zalogowaniem!!!  (Przeczytany 6044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angelus

Problem z zalogowaniem!!!
« dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:00:21 pm »
Właściwie to piszę w imieniu biednego Last Vikinga bo od 2 tygodni biedaczysko nie moze zalogować sie do Gildii.Jego hasło nie działa.Pisał w tej sprawie do Admina ale nie doczekał sie odpowiedzi.Czy możecie mu jakoś pomóc czy musi na nowo sie zarejestrować?Byłoby szkoda bo tak sie chłopak napocił zeby zajść tak daleko z postami... :cry:
Dajcie znak co z tym fantem zrobić,proszę.
Z góry dziękuję.
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Ibram

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:51:02 pm »
Jak ma się na nowo zarejestrować to niech założy nowe konto - na przyklad Last__Viking, albo z kropeczką, albo co.
Straci numerki na liczniku postów (oooaaaa! laboga!), ale poza tym będzie mógł dalej rozmawiać, a o co chodzi?

To moje czwarte konto i nie narzekam. Haha.. I już dwie trzecie drogi...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Angelus

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:53:59 pm »
Myślę, ze on cierpi właśnie z powodu utraty tytułu Kawalera Bractwa itd no i tych swoich wszystkich numerków postów.Zaczynanie od początku go chyba nie bawi dlatego cierpi. :cry:
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Clayman_

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:57:53 pm »
jak tak mu strasznie zalezy na ilosci postow to moge mu oddac swoje konto i zalozyc sobie nowe


wlasnie zauwazylem ze przegapilem swoj 1488 post:(
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Angelus

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2005, 02:24:27 pm »
Cytat: "Clayman_"
jak tak mu strasznie zalezy na ilosci postow to moge mu oddac swoje konto i zalozyc sobie nowe


wlasnie zauwazylem ze przegapilem swoj 1488 post:(


 ;) Przekażę mu i powiem jakim miłym jesteś i uczynnym Claymanem ;)
Nigdy nie pijam... wina"

Offline papiesz

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2005, 02:54:18 pm »
Cytat: "Clayman_"


wlasnie zauwazylem ze przegapilem swoj 1488 post:(


teraz musisz czekać do 6666, ale to już nie to samo...
nothing positive only negative

Offline Josef Knecht

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2005, 03:53:57 pm »
Szybciej bedzie jak poprosi kogoś o kasację konta i zalozy je na nowo.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Ibram

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2005, 04:50:42 pm »
Niee... Znajac zaangaowanie naszej administracji to nie bedzie szybciej...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline graves

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2005, 05:44:55 pm »
załatwię to. Zmienię mu hasło i podam nowe na e-maila, byle go tylko odebrał. Jeśli e-mail, który znajduje się w jego koncie jest nieaktualny - nich odezwie się do mnie sam lub podajcie mi na priva - aktualny.

Na przyszłość proszę pisać do, któregokolwiek z administratorów (przynajmniej jednego każdy zna ;) ). Do mnie oczywiście również.
Zapomnienie hasła to częsty przypadek i nie dziwi nikogo (szczególnie jak logowanie ustawi się na automatyczne, a po kilku misiącach wyczyści cookie i okazuje się, że trzeba je sobie przypomnieć). Administracja nie zna (naturalnie) waszych haseł - ale tak samo jak we wszystkich innych systemach opartych na bazach danych - administrator może zmienić to hasło na jakieś standardowe i podać użytkownikowi. Wymóg jest tylko jeden, użytkownik po zalogowaniu na "standardowe" (czyt. znane administratorowi) hasło - musi zmienić je na nowe.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Jankiel

  • Gość
Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 10, 2005, 05:55:16 pm »
Cytuj
Pisał w tej sprawie do Admina ale nie doczekał sie odpowiedzi

Chyba złego wybrał :)
Piszcie do gravesa albo do mnie. A najlepiej do obu :)

Offline Angelus

Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:57:44 am »
Dzięki kochani za pomoc!Dziś mu wszystko przekażę i miejmy nadzieję, ze wszystko sie uda pomyślnie załatwić.Pisał chyba na adres tomek@gildia.com bo z takiego adresu do mnie przychodzą informacje z Gildii i tylko taki mogłam mu podać.No ale wierzę, ze teraz już Last Viking w końcu powróci stęskniony na Forum Gildii. ;)
Dzięki!
Pozdrawiam!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Adam Waśkiewicz

Uwaga moderatora
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2005, 12:57:32 pm »
Posty nie związane z tematem zostały usunięte. Dalsze spamowanie będzie się wiązało z regulaminowymi sankcjami.
 Pozdrawiam,
 Adam

Last Viking

  • Gość
Problem z zalogowaniem!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2005, 02:57:01 pm »
Dzięki za pomoc Adminom i za rady użytkowników forum

WRÓCIŁEM :lol: