trawa

Autor Wątek: Najlepsze Anime / najlepsza manga  (Przeczytany 56725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 02, 2005, 05:49:33 pm »
Cytat: "Kriss"
Czy Wy chlopaki przepraszam macie jakiś kompleks ;) ?

nie skadze znowu. tylko ze niektorzy sa tak piekni i slodcy ze az chce sie takiego dotkliwie skopac ;)

Offline Dereq

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 02, 2005, 05:53:12 pm »
Cytat: "Qraq"
Cytat: "Kriss"
Czy Wy chlopaki przepraszam macie jakiś kompleks ;) ?

nie skadze znowu. tylko ze niektorzy sa tak piekni i slodcy ze az chce sie takiego dotkliwie skopac ;)


ja bym sie skoncetrowal na "OLD BOYowskich" metodach wymierzania kary;).doslownie wylamalbym im ten "usmieszek" :badgrin:
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Kriss

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 02, 2005, 10:01:05 pm »
Rany, skąd tyle bezinteresownej agresji ;) ? Stosując zasadę analogii: mnie takie do przesady kawaii i cycate bishoujo też irytują, ale żeby od razu bić  ;) ?
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Puchiko0007

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 27, 2005, 08:52:20 pm »
Cytat: "spidey"
Po drugie mangi są strasznie monotematyczne ( oklepany schemat - wielkie roboty, fantasy, magical girls itd)

no, a amerykanie tylko świrują na punkcie ratowania prezydenta, gadających kotów/psów/zwierzyny i superbohaterów, ktorymi sypia z rekawa na zawolanie :roll:

Cytat: "spidey"
Po trzecie przeważnie nie podobają mi się rysunki - mangacy idą najmniejszą linią oporu i przeważnie nie rysują nawet tła  :roll: (vide Sailor Moon and X-Clamp).

tlo tworzy fabule, ale nie moze odwracac uwagi czytelnika od prezentowanej tresci. w Cloverze Clampa tla nie ma w ogole, czy to źle? nie, bo jest tam nie potrzebne.

Cytat: "spidey"
Szczerze mówiąc nie rozumiem większości fanów mangi i waszego "środowiska" - jak mogliście np dopuścić do upadku Mangazynu Mr Jediego(chociaż nie jestem zbytnim entuzjastą mangi to kupowałem) a takie lipne Kawaii (lipne po zmjanie redakcji) to kupujecie

widocznie jestesmy tak beznadziejni, ze najlepiej wytrzaskac nas po cycach i zapomniec o fandomie.

widzisz, shitty polish fans zorganizowalo akcje kolaboracyjna i zniszczylo shitty polish manga magazin, bo shitty polish fan tak naprawde nienawidzi wszystkiego co jest shitty manga from Japan. :roll:

jesli cos mozna z latwoscia znalezc w Internecie, a zapotrzebowanie na wiadomosci o m&a dla starszych czytelnikow, nie jest tak duze ze wzgledu na niewielka grupe starszych wiekowo fanow, to upadek MangaZynu, w prezentowanej formie i cenie, byl tylko kwestia czasu. MangaZyn nie byl idealny, Kawaii nie bylo idealne, Anime+ nie jest idealne, a przecietny shitty polish fan, po obejrzeniu idealnych krągłości bohaterek japonskich kreskowek, nigdy nie bedzie potrafil przyzwyczaic sie do nieidealnego swiata i wytworow ludzkosci.

Offline Filippino

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 12, 2005, 05:14:09 pm »
Coś mi się widzi że rozmowa zeszła na inne tematy  ;)
No jak dla mnie z anime to zdecydowanie najlepsze jest NGE!!!
Podobały mi się też Ninja Scroll i S.E. Lain

Mangi nie za dużo czytam ale w porządku są NGE i Hellsing.

Offline Arkham

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 13, 2005, 10:10:17 pm »
Anime? Hellsing...zdecydowanie Hellsing. Za klimat, muzyke, XIIIDywizję Papieska im. Judasza Iskarioty i za to, ze wszyscy tak naprawde wiedzą, ze Alucarda sie nie da położyć więc sie nawet nie stresują oglądając anime;]

A co ejst lepsze amerykanski komiks czy japonski..Cięzko powiedzieć, amerykanie maja Lige Sprawiedliwych ale to w azji wymyslono Power Rangers itd...Z kolei z anime jest takie, zeby daleko nie szukać Ghost in the Shell a w USA Arkham Asylum..Wszedzie sie znajdzie gnioty jak i perelki..:/

Offline Kira_chan

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 25, 2005, 09:08:31 am »
Hm..najukochansze mangi:-Nana
                                       -Parakiss
                                       -Minto na bokura
                                     i wiele innych..

najlepsze anime wg mnie?..:-Gravitation
                                         -Puni Puni Poemi
                                         -Flcl
                                        i inne...

Offline Tharivol

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:50:32 pm »
Anime:

1. RahXephon
2. NGE
3. GiTS

Mang nie czytuję.

Offline Skrzydlaty

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 24, 2005, 11:48:04 pm »
Ulubiona Manga: Tu Detektyw Jeż.
Ulubione Anime: Cowboy Bebop.

Offline BOGINS

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 02, 2006, 02:36:38 pm »
Ulubione anime: Chrono Crusade zakonnica + demon w akcji.
maga - brak prawie nie widziałem żadenej.
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline flowingwater

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 12, 2006, 08:21:16 am »
ulubione anime : hellsing,[ + za muzykę]
co do ulubionej mangi się nie wypowiem bo za mało ich czytałam.
PS. Skąd wy bierzecie te rzadkie tytuły, wiele z wymienionych tu są to mangi nie wydawane w Polsce  :cry: . A wiem, że rysunki są świetne, bo część gdzieś widziałam. Mogę gdzieś ściągnąć z netu całe mangi w formie elektronicznej? :p

Offline graves

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 12, 2006, 08:59:51 am »
Cytat: "flowingwater"
Mogę gdzieś ściągnąć z netu całe mangi w formie elektronicznej? :p

Możesz, ale na forum Gildii - o tym nie rozmawiamy. Takie ogólne założenia - Skanom - mówimy zdecydowane NIE  ;)
Jeśli czytasz skany - to się tym nie chwalisz - ani nie dajesz linków do stron, gdzie one występują.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Liktor

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 16, 2006, 12:22:27 pm »
najlepsze anime:
Akira i Ghost in the shell
Manga
Akira i Naruto

wkazdym razie taki jest moj gust :) 8)
One big eye.
Big one I.
One eye see.
Two eyes die."
     Ekudu Cyklop

Offline dad_16

Proszę o pomoc
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 26, 2006, 12:04:45 pm »
Potrzebuję waszej pomocy. szukam 17 odc X Clamp. mam pozostałę i do kolkcji brakuje mi tego jednego. czy mógł by mi ktoś wysłąć link albo dać jakieś namiary z kąd moge ściągnąć

Offline Hunter Killer

Najlepsze Anime / najlepsza manga
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 26, 2006, 12:44:54 pm »
Kilka postów wyżej Admin napisał:

Cytat: "graves"
Możesz, ale na forum Gildii - o tym nie rozmawiamy. Takie ogólne założenia - Skanom - mówimy zdecydowane NIE  ;)
Jeśli czytasz skany - to się tym nie chwalisz - ani nie dajesz linków do stron, gdzie one występują.




Co do najlepszych to :

Manga - HellSing  :D

Anime - NGE  :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau