trawa

Autor Wątek: Wszelkie pytania  (Przeczytany 233833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomcat68

Noc Świętojańska
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 23, 2006, 10:55:53 am »
Witam Szanownych Forumowiczów!:)
Czy wiecie może gdzie w okolicach Łodzi ( tak do 50-60 km ) będzie się dziać coś rycersko-historycznego w ramach Kupały?:)
Pozdrówki!

Offline zaciekawiony

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 23, 2006, 05:28:28 pm »
na chemii to się znam, i wiem że ten cynk powoduje że rdzwieje wolniej,a jak byś się chciał pozbyć tego, to zanurz w mocnym kwasie aż się warstewka cynku rozpuści, ale nie wiem jak to przeprowadzać na kolczudze, chyba latwiej na drucie. Innych możliwości nie znam.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:25:30 pm »
w ten weekend była noc swęitojańska organizowana przez OBR
w Duszniku zdrój
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:28:50 pm »
tylko bedzie trzeba mieć dużą ilość kwasu
żeby wlac go do jakiegos wiadra, i wpakowac kolcza do kąpieli na jakis czas ( na ile to nie wiem, z chemi mam 4 więc... ;) )
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline steelie

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 28, 2006, 07:09:10 pm »
Witam! Moje pytanie nie jest związane z rycerstwem, ale za to z historią jak najbardziej. Interesuje mnie kiedy w Ameryce zdelegalizowano opium.

Offline kort

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 30, 2006, 05:59:52 pm »
To raczej dość wąskie sformuowanie ;) Podejrzewam, że zdelegalizowano je, jeszcze w czasach, gdy nad ziemią amerykańską panowali francuzi i brytyjczycy. Równie prawdopodobne jest to, iż zostało ono zdelegalizowane w momencie walk z indianami... Coż przyznaję, że nie mam pojęcia, ale nie martw się popytam i odpowiedź tu wkleję ;)

Offline Dzwonsson

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 08, 2006, 01:22:53 pm »
Mam pytanie odnosnie wczesnego sredniowiecza.Otoz gdzie dokladnie noszono szarawary i kto byl ich inicjatorem?Pewnym miejscem wystepowania tego elementu ubioru jest Rus Kijowska lecz ostatnio poddano pod watpliwosc ich wystepowania w krajach skandynawskich.Moge prosic o sprostowanie?

Offline Gucio/Wojomir

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 07, 2006, 10:33:00 am »
LUDZI P"ISZCIE COŚ.CZY NA TYM FORUM NI"EMA NIKOGO PRUCZ MNIE?

Offline zaciekawiony

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 07, 2006, 06:27:25 pm »
Intrygujący masz nick. Klawiatura ci się zepsuła?
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Gucio/Wojomir

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 07, 2006, 07:19:38 pm »
Nie nie zepsułą , to poprostu 2 niki :P taki koleżeński i przydomek w bractwie:)

Offline zaciekawiony

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 08, 2006, 12:38:06 pm »
a co odtwarzasz? Dopuścili cię w wieku 14 lat? jak na mój gust to mocno młodo.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
Wszelkie pytania
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 08, 2006, 01:36:46 pm »
Przy 11 postach kolega miał 11 lat, więc całkiem szybko dorasta; tak jakby razem z ilością postów ;)

Ramen!

Offline CZys

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:30:02 pm »
Za moich czasów w bractwie byli jeszcze młodsi ludzie. Nikt takiemu niezabroni przychodzić na treningi i płacenie składek :p. Oczywiście nie byli dopuszczani na jakieś bojówki i inne takie, ale zawsze mogli postrzelać z łuku na pokazach. Ja w tym niewidze nic złego, niech się ćwiczą od najmłodszych lat :).
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Gucio/Wojomir

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 08, 2006, 07:15:26 pm »
Nie na serio mam 14 lat poprostu kiedyś pacze 11 o k**wa ,i sie okazało że zle wpisałem wpisałem 1995 zamiast 1992 :)

Offline Gucio/Wojomir

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 08, 2006, 07:16:24 pm »
Nie na serio mam 14 lat poprostu kiedyś pacze 11 o k**wa ,i sie okazało że zle wpisałem wpisałem 1995 zamiast 1992 :)