trawa

Autor Wątek: Wszelkie pytania  (Przeczytany 233318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaciekawiony

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 08, 2006, 07:24:07 pm »
a co odtwarzasz zapytuję się ponownie?
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 08, 2006, 09:00:18 pm »
prosze nie przeklinaj pisząc i pisz mniej "wiejskim" jezykiem
to wcale nie imponuje innym forumowiczom, i nie świadczy o twojej "wyrzszości"
świadczy to tylko o twojej ( za przeproszeniem) głupocie
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline CZys

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 09, 2006, 08:47:55 am »
JA bym za to błagał o jakąś ortografię... "paczę"!! aaaaaaaaaa!!
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Dzwonsson

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 22, 2006, 02:17:49 pm »
Coz,14 lat,to wiek odpowiedni do zabawy w RR ale o walce nie ma mowy.Ja mam niewiele wiecej,bo 16 i ladnych pare bitew czy bojowek wczesnych obsadzilem.Jednak po ciosie jaki dostalem w bitwie pod ruinami zamku Olsztyn k.Czestochowy(Tylko i wylacznie z wlasnej glupoty) uznalem,ze 16 lat to ciagle za malo jak dla walczacego.W tej chwili jestem zwolennikiem puszczania do boju osob pelnoletnich(nie obraz sie Krzysiu,tak mam poglad,nic osobistego).
No i druga kwestia.Niecenzuralne wyrazy,prosze chociaz gwiazdkami lub kropkami ocenzurowac.Takie zachowanie jest na forum niedopuszczalne.Gdzie sa moderatorzy?

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 22, 2006, 07:39:50 pm »
Nie mam na co się na Ciebie obrażac, ale wiele zalezy równierz od tego jak sie walczy  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Dzwonsson

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:26:00 am »
Sluszna racja Krzysiu,ale wiesz,ze w tym sporcie zdarzaja sie wypadki,ktorych nie sposob przewidziec,cos sie stanie i siadzie prokurator na grzbiecie organizatora i dowodcy ekipy.Lepiej poczekac i w spokoju trenowac ze znajomymi z bractwa.

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 23, 2006, 10:58:03 am »
Racja, racja, no akurat ten sport jest ultra ekstremalny ;)
nie wiem jak Ty ale Ja chętnie bym potrenował ( bieganie w blachach wokól boiska już mi się znudziło :P )
może mały sparing na kijki :)

lepiej jest zawsze potrenowac lajtowo i sie wyrobic, niż pójść od razu na bohurt z białoruskimi ( dostałem już od nich nieraz po hełmie więc wiem co mówie ;) )  i rok spędzic w szpitalu  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Dzwonsson

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 23, 2006, 02:58:53 pm »
Co Krzyszu?Kijek i tarcza?Wezme moje kolo i mozemy jakis maly sparing urzadzic:D.

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 23, 2006, 04:56:54 pm »
właśnie, ja na razie nie mam tarczy :)
Excalibury mi ja porozwalały toporami na bitwie :(
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Dzwonsson

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 23, 2006, 07:10:02 pm »
A moja jest nieobita i niepomalowana nawet:P.Tez mi ja Excalibury na Olsztynie potrzaskaly:).

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 21, 2006, 09:00:36 pm »
a My właśnie zaczeliśmy regularne treningi w tym raz w tygodniu siłownia) tak że w nastepnym sezonie będziemy w świetnej formie  :)
będziemy też robili tzw. "treningi białorusinów"  :badgrin:
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Hrackus

Pytanie.
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 25, 2006, 09:01:34 pm »
Mam pytanko. W utworze Douce Dame Jolie zespolu drolls Pavel Popov gra na szałamaji czy rauschfeife oraz czym te dwa instrumenty sie różnią?
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 31, 2006, 09:26:56 pm »
Jeśli byś umieścił jakąś fotke instrumentu to by to ułatwiło odpowiedź na owe pytanie

pozdrawiam  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Hrackus

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 10, 2006, 03:41:45 pm »
hahaha gdybym mial fotke to bym nie musial sie pytac:) mam tylko ten utwor a zdjecia sa w wikipedii pod nazwą Drolls
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 11, 2006, 04:53:29 pm »
to już gorzej :p
Drollsi czesto grali na turniejach w Opolu może cos znajdziesz  :)

pozdrawiam
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie