Autor Wątek: Wszelkie pytania  (Przeczytany 233318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrek44

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 03, 2007, 02:48:35 pm »
http://www.bagrit.pl/bractwa/bractwa.php?lg=pl&czesc=opis&id=461
czy chodziło tobie dokładnie o to bractwo
jeśli nie to bardzo cię proszę prześlij mi link

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 03, 2007, 03:01:20 pm »
nie niestety nie
nie wiem czy von reihl ma stronę  
wejdż na frehe i tam sie wypowiada "Płazik" on jest z von reihla, skontaktuj się z nim
 pozdrawiam
 :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Atamanka znad Donu

chwala
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 28, 2007, 07:42:34 pm »
Chwala Drochu mam pytanie gdzie w stolicy miesci sie pul kozakow Czernihowskich wysiadl im serwer wienc stracilam z nimi jakikolwiek kontakt czy moze ktos cos wie i wiecie moze kiedy i jak wyglonda nabur ,podobno ktures z bracctw kozackich jest konne prosze o namiary
Chwala
zukam swego Atamana Bohunie gdzie jestes

Offline Atamanka znad Donu

chwala
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 28, 2007, 07:44:14 pm »
Chwala Drochu mam pytanie gdzie w stolicy miesci sie pul kozakow Czernihowskich wysiadl im serwer wienc stracilam z nimi jakikolwiek kontakt czy moze ktos cos wie i wiecie moze kiedy i jak wyglonda nabur ,podobno ktures z bracctw kozackich jest konne prosze o namiary
Chwala
zukam swego Atamana Bohunie gdzie jestes

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 29, 2007, 05:54:01 am »
www.bagrit.pl

wejdź na spis bractw i tam ich poszukaj :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Goran Shadowblade

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 05, 2007, 06:41:54 pm »
Jak zrobić tanio krótki łuk i pilum??

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 06, 2007, 06:56:06 am »
zaznaczam że wyrób łuku ci na początku nie wyjdzie tanio, bo bedziesz się uczył zapewne metodą prób i błędów by zrobic coś pożądnego, a materiał kosztuje  :?

pozdrawiam :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Lu Tzy

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:00:20 pm »
Cytat: "Goran Shadowblade"
Jak zrobić tanio krótki łuk i pilum??

Luk - Roland wyczerpal temat. To jest zlozona bron.
Pilum - zajrzyj na strone www.larp.com/legioxx . Sporo sie mozna dowiedziec o rzymskim ekwipunku.
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

Offline Goran Shadowblade

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 08, 2007, 12:05:48 pm »
jeśli możecie to podajcie mi jakie materiały mam kupić i mniej więcej jak zrobić ten łuk , a co do tej strony to wiem jak jest zrobione pilum , ale nie wiem gdzie zakupić materiały i jak je mniej więcej wykonać :?

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:21:58 am »
www.freha.pl
tu wszystko znajdziesz  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Lu Tzy

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 20, 2007, 12:39:56 am »
Cytat: "Goran Shadowblade"
jeśli możecie to podajcie mi jakie materiały mam kupić i mniej więcej jak zrobić ten łuk , a co do tej strony to wiem jak jest zrobione pilum , ale nie wiem gdzie zakupić materiały i jak je mniej więcej wykonać :?


O Bogowie!!!

Masz kupic kawalek blachy, kawalek zelaznego preta, kawal kija. Nity. Kolki. Naprawde tak trudno zgadnac - GDZIE?
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

Offline jasmin

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 11, 2007, 02:06:31 pm »
Tanie pilum:
Zabierz komus kij od szczotki;
wbij w niego, w tą częśćokrągłą gwożdzia takiego 30 cm;
na miesce łączenia daj taśmę klejącą, zamaluj barwnikiem do paznokci mamy na srebrno:)))
Łeb gwoździa rozklep;
Pilum gotowe. Albo idz na jarmak, tam takie drewniane pilum chodzi za 5 zeta;
Tani łuk:
Zetnij se kij leszczynowy tak z 1,8 cm; patyki i galazki poobcinaj; nagnij na kolanie, ze sznurka od bielizny - jednej czesci z 3 zrob cieciwe w sposob: supełek na jednym koncu supełek na drugim koncu. sprawdzc czy jest ksztalt luku; spradz czy nie ma sęków w miejscu gdzie strzałę się kładzie, kozikiem nadaj mu kształty;
wydziergaj runy +3 celności, wyglądają tak samo jak karby do mierzenia odległości:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Konkurs:
Jak zrobić tanio hełm, dowolnego typu?

Offline Goran Shadowblade

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 13, 2007, 03:37:12 pm »
I jeszcze jedno wracam do pytania , które zadao jako pierwsze na tej stronie jak ktoś by mi mógł na nie na PW to dzięki.

Offline Relosu

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 05, 2007, 08:43:34 pm »
ok przeszukalem jako tako forum i nie znalazlem odpowiedzi. Jak to jest podczas bitwe ze uwaza sie kogos za zabitego i czy odgrywa sie to na zasadach fer plej tak jak w asg. No i przedewszystkim jak bezpiecznie zchodzic z pola bitwy po zaliczeniu "headshota".

Offline Roland

Wszelkie pytania
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 09, 2007, 06:31:50 pm »
Cytuj
Jak to jest podczas bitwe ze uwaza sie kogos za zabitego i czy odgrywa sie to na zasadach fer plej tak jak w asg.



zależy od zasad bitwy, czy bawimy sie do "wyrzygania", czyli padniesz mozesz wstać jak masz siły czy też na zasadzie lezysz, nieżyjesz to wtedy się już z iemi ruszyć nie mozesz
 
Cytuj
No i przedewszystkim jak bezpiecznie zchodzic z pola bitwy po zaliczeniu "headshota"


a po co schodzic? dostałeś heada?  nic ci sie nie stało, to przeżyjesz 100 następnych, stoisz na nogac tak długo jak masz siły i woli walki.
na bitwach i bohurtach są troche inne zasady niż w asg czy paintballu, jak updasz to siedzisz tam gdzie upadłeś i do końca starcia się z tamtad nie ruszasz no chyba że coś Ci się stało

pozdrawiam
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

 

anything