Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

Mam problema!

(1/9) > >>

Netsu:
Tworze se w army builderze armie i podczas rozdawania ekwipunku high marshalowi miałem nasepujące problemy

1) Daje mu power wep. i jest napisane że w walce wręcz bez sejwa a z innym cc dostaje nowy atak, jeśli wpakuje mu teraz cc wep. to wszystkie ataki bedom niwelowały sejwa?

2) Daje mu power wep. i jest napisane jak wyżej potem daje mu claw i nie rośnie mu atak, czy lighting claw to nie cc?

3) Daje mu power wep. i lighting claw, czy jesli problem 2 okaże się tylko błędem programu to wszystkie ataki mają przerzut na wounda czy tylko ten jeden dodatkowy, a jęsli tylko ten jeden to w taki mrazie jeśli najpierw dam mu clawa a potem power to bedzie miał przerzut na 3 (w końcu to power bedzie dawłą ten dodatkowy :D)

Michaelius:
Chyba po polskiemu mowi sie mam problem  8)
Teraz co do pytan: wszystkie ataki uzywaja zasad specjalnych wybranej broni, czyli w tym przypadku power weapona, albo Lightning Claw'a. Dalej w opisie LC jest napisane, ze nie daje dostaje dodatkowego ataku za druga bron reczna (trzeba wykupic pare LC zeby dostac atak)

jachu_ka:
1) tak

2)LC jest CCW ale daje dodatkowy atak tylko w polaczeniu z drugim LC

3)policz sobie ile kosztuje power weapon a ile dodatkowy LC. z tego co pamietam bardziej oplaca sie dac dwa LC- nie masz problemu i wszystko przerzucasz.

Janek Pietkiewicz:
A najlepiej wywal wszystko i wstaw berzerkerów z czejnaksom  :twisted:

jachu_ka:
hej, to moja kwestia... :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej