trawa

Autor Wątek: Rysujcie nonstop  (Przeczytany 9516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« dnia: Czerwiec 14, 2005, 06:41:56 pm »
Apeluję do wszystkich narratorów rzeczywistości ! Nie poddawajcie się! Olejcie polskie gówno warte wydawnictwa i wysyłajcie na zachód! Róbcie ziny , inwestujcie w to kase i czas bo warto, róbcie szum hałas plakaty pocztówki reklamujcie swoje produkcje i ... nie lekceważcie potęgi Cyklopa Ummo i Kreta Kretyna he he he... pozdrawiam tych wszystkich prawdziwych co walczą o rozpoznawalność w tym szarym jak majtasy Gandalfa kraju... pozdrawiam.Masta rybb :badgrin:
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Offline Maciej

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2005, 09:44:31 pm »
Jesteś apostołem?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2005, 07:15:47 am »
:shock:

gee, thanks, man.

N.N.

  • Gość
Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:41:05 pm »
To miłe, że są jeszcze ludzie przepełnieni entuzjazmem...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2005, 10:38:49 pm »
Ja wiem czy to jest entuzjazm...

"Szare majtasy Gandalfa", tak malo entuzjastycznie brzmia.

Raczej glos rozpaczy.  :roll:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2005, 11:52:26 pm »
hmmm. .. Może szare majtasy Gandalfa to rzeczywiście przesada. Jako komiksiarz mam bardzo indywidualne poczucie humoru i nie lubię tak zwanej "pointy" puenty czy jakoś tak...Nie jestem też apostołem  :roll: Ja po prostu robię swoje .. całe życie podporządkowałem rysowaniu i robieniu komiksów. I choć więcej sukcesów mam w innych dziedzinach sztuki ( malarstwo grafika itp) to właśnie komiks jest "TYM" medium gdyż jest podobnie jak literatura kinematografia ogniwem łączącym wielki łańcuch czynnika który towarzyszy ludzkości od czasów Flinstonów albo wcześniej... chodzi tu oczywiście o matkę wszystkich sztuk i ludzkiej historii a mianowicie : Narrację....
Sposób opowiadania i towarzyszących temu procesowi sugestii, skrótów przekłamań graficznych itp. jest tym co lubię najbardziej... Kiedy rysuję ( najczęsciej metodą at hoc czy jak kto tam woli: freestyle) swoje opowiadania to jednocześnie powstaje historia ...nie jest to bynajmniej takie klepanie co do głowy przyjdzie, ale tylko w ten sposób można zmobilizować zmysły do kreatywnego ( wiarygodnego i rozpoznawalnego) działania. ... kurcze po co ja piszę...? może chcę zarazić swoim entuzjazmem? :)  ... raczej tak. Teraz idę spać bo cały dzień szykowałem wystawę w moim instytucie w którym pobieram nauki ... z grafiki, rysunku i grafiki komputerowej na ekspozycji oczywiście komiks, sketchbooki ( jak raz zacznie się je składać to nie można przestać) . pozdrawiam. Mastarybb.ps: bardzo dziękuje za odpowiedzi i ...do usłyszenia.
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Anonymous

  • Gość
Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2005, 06:52:54 am »
gadasz gadasz i gadasz.....

pokaż coś.

porozmawiamy.

Anonymous

  • Gość
Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:01:36 am »
ciagel zastanawiam sie czy zamknac ten temat czy nie....

Offline Maciej

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:30:42 am »
Ależ Karolu! :?
Nie rysujesz, więc nie możesz tak decydować, czy zamykać czy nie :roll: ...

Masta! Pokaż jakieś prace!
 :badgrin:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2005, 09:32:41 am »
Okej pokaże ... robienie stronki trochę potrwa wiec cierpliwości ale jeśli już musisz coś zobaczyć to odsyłam do lekarstwo vs. klatka lub ( przyznam się ) do niestety wydanego przez Egmont komiksu Barbarzyńcy gdzie popełniłem storyboardy i projektowałem niektóre postaci ( jeśli oczywiście tak techniczne aspekty komiksu kogoś interesują i są rozumiane to polecam ). Szkoda że www.komiks.net Rafała Urbańskiego nie istnieje już gdyż tam właśnie pokazałem undergrund undergroundu czyli Kret Kretyn Sage z powodzeniem kontynuowaną do dziś. :)
Ps: A kto z Was rysuje?
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Anonymous

  • Gość
Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 16, 2005, 09:33:47 am »
zrób stronkę i się przypomnij.
m

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 16, 2005, 09:59:41 am »
Spoko przypomnę się na bank:) A wy jeśli coś robicie to może pokażecie hmm?
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Offline Maciej

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2005, 10:13:55 am »
Norbert Rybarczyk? :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2005, 10:18:00 am »
Cytat: "Masta Flamastra"
A wy jeśli coś robicie to może pokażecie hmm?

hmm.
zajrzyj w podpis.

Offline Maciej

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2005, 10:25:07 am »
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]