trawa

Autor Wątek: J.V. Jones  (Przeczytany 2500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sukul Ankhadu

J.V. Jones
« dnia: Czerwiec 15, 2005, 01:38:02 pm »
Zna ktoś tą pisarkę i jej książki? Chodzi mi tu głównie o "Jaskinię Czarnego Lodu". Ta książka była wydana już jakiś czas temu - cztery lata temu o ile się nie mylę, i jakoś dobrze ją przyjęłam. Nastawiłam się nawet na kolejną część, ale nie było ani widu, ani słychu o kolejnych częściach więc zrezygnowałam, a tu dzisiaj patrzę a na stronie Zysku jest zapowiedź drugiej części. Fajnie, fajnie.

Offline Shadowmage

J.V. Jones
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2005, 02:21:03 pm »
Mnie ta ksiazka szalenie wynudziła, prawie na pewno nie sięgnę po kontynuację... a jeśli nawet już, to poczekam aż trafi do taniej ksiażki. Znając Zysk będzie to penwie za jakieś cztey miesiące. Pozostałych książek tej autorki nie czytałem.
url=http://www.katedra.nast.pl]Katedra[/url] - Twoje źródło informacji o literaturze fantastycznej :)

Offline Oti

J.V. Jones
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2005, 06:23:37 pm »
Cytat: "Shadowmage"
Mnie ta ksiazka szalenie wynudziła, prawie na pewno nie sięgnę po kontynuację... a jeśli nawet już, to poczekam aż trafi do taniej ksiażki. Znając Zysk będzie to penwie za jakieś cztey miesiące. Pozostałych książek tej autorki nie czytałem.

Mam tak samo. A jezeli to jest zaplanowane jako dłuższy cykl to już na pewno. Pozostałych też nie znam ale ta jest ponoć najlepsza :)

Offline Nyala

J.V. Jones
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2005, 10:41:16 am »
Tomów jest zdaje się już 3: "A Cavern of Black Ice", "A Fortress of Grey Ice" i "A Sword from Red Ice".

Upolowałam "Jaskinię..." na taniej książce, a sama powieść bardzo mi się spodobała. Długo żałowałam, że nie wydano u nas kontynuacji. Przypadł mi do gustu język i klimat. Szczególnie ten wszechobecny śnieg i mróz... Chętnie sięgnę po ciąg dalszy - jestem zwyczajnie ciekawa jak autorka rozkręci fabułę i co dalej zaplanowała. Dzięki za info, że w ogóle Zysk zamierza u nas wydać ten tom 2 :)
ien, vien, chez moi
Voyageur...

Offline Sukul Ankhadu

J.V. Jones
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2005, 12:31:17 pm »
A już myślałam, że nie znajde nikogo komu się podobała "Jaskinia..." ;) Mi szczególnie podobał się klimat książki - jak dla mnie był taki ciężki, "brudny" - taki inny od "Władcy Pierścienia", bo o ilie sobie przypominam to była moja druga książka w klimatach fantasy, którą przeczytałam. Przynajmniej tak mi się wydaje.