Autor Wątek: Essential  (Przeczytany 146144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Essential
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2005, 06:11:20 pm »
w sklepie milehighcomics essentiale kosztuja okolo srednio 11$ czyli ponizej 40zl. kazda przesylka 100$ lub wiecej = darmowy transport.
dlatego okad zaczalem korzystac z tego sklepu zastanawiam sie 5 razy zanim  kupie jakiegos "amerykanca" u nas.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Anonymous

  • Gość
Essential
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 26, 2005, 06:13:29 pm »
Cytat: "freshmaker"
w sklepie milehighcomics essentiale kosztuja okolo srednio 11$ czyli ponizej 40zl. kazda przesylka 100$ lub wiecej = darmowy transport.
dlatego okad zaczalem korzystac z tego sklepu zastanawiam sie 5 razy zanim  kupie jakiegos "amerykanca" u nas.


nie ma przesylki darmowej juz od kilku meisiecy:

Offline freshmaker

Essential
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 26, 2005, 06:28:23 pm »
zamawialem w marcu, wiec jeszcze sie zalapalem :D

ciekawostka: essential punisher na allegro za 150 pln
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Essential
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 29, 2005, 10:27:27 pm »
Zapowiadany przez Mandragorę na październik Essential: Wolverine już teraz wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów Logana. W związku z tym spieszymy z informacją, iż będzie to wydanie kolekcjonerskie w twardej oprawie, czarno-białe, w cenie 79,90 zł, 544 strony. Tom pierwszy zawiera pierwsze 23 zeszyty miesięcznej serii Wolverine (pierwszej serii poświęconej Loganowi).
Jak powiedział Przemek Wróbel: "Generalnie gratka dla każdego fana Wolverine'a. A w mojej ocenie naprawdę świetna rzecz - zarówno pod względem grafiki, jak i scenariusza."
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Blacksad

Essential
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 12, 2005, 06:16:08 pm »
Jak październik, to premiera pewnie na Festiwalu w Łodzi... Dobrze, nie będzie trzeba z taką cegłą jechać gdzieś z daleka  :D Mam nadzieję, że wszystko wypali, w sumie Mandra to wiarygodna firma i chyba nie spotka tej informacji los taki, jak parę miesięcy temu zapowiedzi "From hell" czy "Hellblazer'a", na które też ostrzyłem sobie kły  :) Będzie perełka!  :D
Chrzań się, Smirnov

Offline Ireneusz Pietryka

Essential
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 12, 2005, 07:13:23 pm »
Kto ma blisko, to ma... ja mam ok 300 km  :x
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Offline Blacksad

Essential
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 13, 2005, 07:12:41 pm »
Zatem można Ci tylko pozazdrościć lektury do pociągu...  :) A może ktoś z Was wie, czy "Essential" ma coś wspólnego w warstwie fabularnej z "Weapon X" także? Cóż tam w ogóle można znaleźć?
Chrzań się, Smirnov

Offline graves

Essential
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 14, 2005, 01:20:53 pm »
Cytat: "Blacksad"
A może ktoś z Was wie, czy "Essential" ma coś wspólnego w warstwie fabularnej z "Weapon X" także? Cóż tam w ogóle można znaleźć?

jak już było napisane na Gildii:
Cytat: "Główna strona Gildii Komiksu"
Tom pierwszy zawiera pierwsze 23 zeszyty miesięcznej serii Wolverine (pierwszej serii poświęconej Loganowi).


Tutaj strona z oryginalnym wydaniem:
http://www.worldfamouscomics.com/shopping/item-0785102574.shtml
http://www.amazon.com/
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Borys

Essential
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 14, 2005, 01:47:11 pm »
Cytat: "Blacksad"
Zatem można Ci tylko pozazdrościć lektury do pociągu...  :) A może ktoś z Was wie, czy "Essential" ma coś wspólnego w warstwie fabularnej z "Weapon X" także? Cóż tam w ogóle można znaleźć?


O ilę dobrze się orientuję to nic nie ma wspólnego. Czytałem kiedyś pierwsze Wolveriny (kilka numerów) i o ile to była ta właśnie seria to były nawet bardziej komiksy sensacyjne niż superbohaterskie. Jakieś nawalanki z przemytnikami, mafią i takie tam. Ale ogólnie fajne. Podejrzewam, że pomysł na Weapon X się urodził później niż sam Wolvie.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline spidey

Essential
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2005, 02:24:31 am »
Cytat: "CD Jack"
Zapowiadany przez Mandragorę na październik Essential: Wolverine już teraz wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów Logana. W związku z tym spieszymy z informacją, iż będzie to wydanie kolekcjonerskie w twardej oprawie, czarno-białe, w cenie 79,90 zł, 544 strony. Tom pierwszy zawiera pierwsze 23 zeszyty miesięcznej serii Wolverine (pierwszej serii poświęconej Loganowi).
Jak powiedział Przemek Wróbel: "Generalnie gratka dla każdego fana Wolverine'a. A w mojej ocenie naprawdę świetna rzecz - zarówno pod względem grafiki, jak i scenariusza."


Ja już nie mogę się doczekać. Uwielbiam stare Marvelowskie komiksy. Z tego co wiem scenariusz jest całkiem ok.
A czy ktoś wie co z Wolverine nr 162-169. Miały być jakoś tak wydane przez mandre ale ostatnio nic o tym nie słychać.



.

Offline freshmaker

Essential
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 02, 2005, 06:49:03 pm »
na wraku mozna zobaczyc polska okladke essential wolverine. mila niespodzianka i dobry pomysl. moze sie skusz na ta cegielke.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline 4-staczterdzieściicztery

Essential
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 02, 2005, 07:24:34 pm »
Zdecydowanie bardziej moją uwagę przyciąga okładka z Mandragory, niż oryginalna z Wolverainem w żółto-niebieskim kostiumie.

"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline kingquest

Essential
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 02, 2005, 07:42:24 pm »
Polska okładka. Hmm ciekawy pomysł.

Offline spidey

Essential
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 17, 2005, 10:47:02 pm »
A czy ktoś w końcu wie na jakim papierze będzie to wydane ? Byłbym bardzo rad za informację. Ciekawi mnie też to dlaczego Essentiale są czarno - białe, przecież w oryginale (zeszyty) były to chyba kolorowe komiksy, nieprawdaż ?

Offline Maciej

Essential
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 17, 2005, 10:49:32 pm »
Essentiale są w cz-b.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

 

anything