Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

Uzbrojenie

(1/4) > >>

IkitClaw:

--- Cytuj ---Przyznasz, że pancerze szturmowców nie były budowane pod kątem walki wręcz,
--- Koniec cytatu ---

Właśnie mniej wiecej pod takim kątem były tworzone...  :roll:


--- Cytuj ---Z Wookie ta bitwa nie trwałaby nawet 5 minut, szczególnie w przypadku walki wręcz ;) Szturmowcy dostaliby takie klepy, że szkoda gadać
--- Koniec cytatu ---

Z tymi samymi Wookie, które dostawały po dupie od robotów, które potem Imperium zniewoliło i o te, które nie mogły sobie poradzić z Trandoshanami?

Julek_:
Stormtrooperzy nie ulegają emocją. indotrynacja <pierze> wszelakie zbędne elementy osobowości oraz jakże niepotrzebne piechocie uczucia jak strach czy lek.

pancerze szturmowców nie były budowan pod kątem walki wręcz - to nie Stara Republika gdzie smigają jeedai, tylko era blasterów.

właściwie mije zdanie na ten temat jest mocno wykoślawione oddaniem imperium. ale w sumie w SW wszytsko jest możliwie i najbardziej nieprawdopodbne scenariusze sie spełniają. cały uro SW na tym na dobrą sprawę polega.
Ewoki nie były złym rozwiązeniem, tylko pójściem na skróty. i miały beznadziejny design (mimo ze sie pewniakime dobrze sprzedawały, te pluszowe kulki)

IkitClaw:

--- Cytuj ---pancerze szturmowców nie były budowan pod kątem walki wręcz - to nie Stara Republika gdzie smigają jeedai, tylko era blasterów.
--- Koniec cytatu ---

omg... prosze, przestań. Zacznijmy od tego, że przed mieczem świetlnym nie ochroni pancerz, tylko jakiś tam kryształek (nie pamietam nazwy). Dalej, sugerujesz, że przez 19 lat, dokonałsiętka gigantyczny skok technologiczny, żeby każdy miał blaster i byłon jedyna bronią? Jeszcze dalej, Imperium to system totalitarny i tylko on ma legalną broń. Zwykli ludzie maja właśnie broń konwencjonalną, siekiery i inne takie i to właśnie z nimi szli na szturmowców wrazie czego.


--- Cytuj ---cały uro SW na tym na dobrą sprawę polega.
--- Koniec cytatu ---

Tak? Ciekawe...

Julek_:
nie sugeruje zadnego skoku technicznego, nic takiego nie skaziło mojej głowy.
niby Imperium tak, ale doskonale każen dostojnik zdwał sobie sprawę z istnienia rebeluchów/ bounty huntaz/ syndykatach/ mafiach/ Czarnych Słońcach, któzy mieli swoje fltoym statki i balstery.
niektórych sami zaopatrzali.
czy ja wiem czy dla szturmowca zagrozeniem jest Człowiek Pustyni z tatooine, uzbrojony w broń konwencjonalną? hmm - pach z balsterka i chłopek nie podejdzie. po co mu do tego zbroja jak?

tak czy siak niespecjalnie obchodzi mnie w jakim celu robilie te swoje zbroje. nie sadze zeby to miało duży wpływ na wynik potyczki z Ewokami.

IkitClaw:

--- Cytat: "xDrugiejSzansy" ---
czy ja wiem czy dla szturmowca zagrozeniem jest Człowiek Pustyni z tatooine, uzbrojony w broń konwencjonalną? hmm - pach z balsterka i chłopek nie podejdzie. po co mu do tego zbroja jak?

--- Koniec cytatu ---

Ale pnie zawsze można zrobić "pach"  :roll:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej