trawa

Autor Wątek: BLAKI  (Przeczytany 116916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frigmo

BLAKI
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 30, 2006, 08:20:53 pm »
a tak przy okazji. Nakład sie wyczerpał i już Blaki chodzi na allegro 2x drożej niż cena nominalna. Ach ci spekulanci ;)

Anonymous

  • Gość
BLAKI
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 30, 2006, 08:57:13 pm »
Cytat: "Dariusz Hallmann"
Ale, ten... no... odpowiesz mi na pytanie związane z "Nerwami"?

chyba jestem za głupi, bo nie wiem jakie jest to pytanie. sprecyzuj to odpowiem.

Offline ainsel

BLAKI
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 30, 2006, 09:48:24 pm »
Cytat: "Frigmo"
a tak przy okazji. Nakład sie wyczerpał i już Blaki chodzi na allegro 2x drożej niż cena nominalna.

a u mnie w ksiegarni w gdyni wlasnie sie pojawil niedawno :P tez sie zdziwilem, ale dotknalem i byl prawdziwy. :)
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
BLAKI
« Odpowiedź #273 dnia: Kwiecień 30, 2006, 10:29:30 pm »
Cytat: "murtaugh"
sprecyzuj to odpowiem.

W historii "Lotek" Blaki przegląda stare zapiski... Wygląda to tak, jakby szukał pomysłu na komiks. Mówi: "Spójrzmy: - rzucanie palenia..." Pomyślałem sobie, że naprawdę miałeś takie zapiski związane z paleniem i że wyewoluowały one w historię "Nerwy". Czy tak było?

Anonymous

  • Gość
BLAKI
« Odpowiedź #274 dnia: Maj 01, 2006, 10:33:39 am »
i tak i nie.
rzeczywiście nowożytny blaki zaczął się od historii lotek, zrobionej na zamówienie do ostatniego numeru ziniola. ale to pisałem chyba we wstępie.
rzeczywiście miałem zapiski na ewentualne nowe komiksy z blakim i były tam jakieś krzywe monologi na temat rzucania palenia, z których zdrowo sie usmiałem wtedy szukając materiału do tego ziniolowego komiksu. ta  sytuacja była tak blakowa że wylądowała w tym komiksie.

natomiast nerwy nie mają z tym nic wspólnego. nerwy nie są ani o rzucaniu palenia, ani nawet o ograniczaniu, ten komiks jest o lenistwie i o bezbłędnej ocenie sytuacji partnerki życiowej blakiego. najgorszy koszmar palacza to jak się kończą fajki w niedzielę po południu, do całodobowego daleko a ty mieszkasz na czwartym piętrze bez windy. Auć.

Cytat: "ainsel"
Cytat: "Frigmo"
a tak przy okazji. Nakład sie wyczerpał i już Blaki chodzi na allegro 2x drożej niż cena nominalna.

a u mnie w ksiegarni w gdyni wlasnie sie pojawil niedawno :P tez sie zdziwilem, ale dotknalem i byl prawdziwy. :)

ta księgarnia dostała ostatnie dziesieć sztuk blakiego.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
BLAKI
« Odpowiedź #275 dnia: Maj 01, 2006, 10:57:57 am »
Cytat: "murtaugh"
ta księgarnia dostała ostatnie dziesieć sztuk blakiego.

A ja mam jedną z nich. :D

Dziękuję, murtaugh, za odpowiedź.

Offline Łoś

BLAKI
« Odpowiedź #276 dnia: Maj 27, 2006, 02:25:16 am »
murtaugh: W związku z wyczerpanie nakłądu jest Pan proszony o dorysowanie kilku nowych egzemplarzy;)
A tak serio, to wiecie coś może o wznowieniu druku? Ja znam tylko "Drzewo" i "Czajnik", ale już chciałbym zrobić sobie kawę, odwrócić się plecami do świata i popatrzeć z Blakim w dal...[/url]
Łoś jest narzędziem magicznym"
                                    -Walter Benjamin

Anonymous

  • Gość
BLAKI
« Odpowiedź #277 dnia: Maj 27, 2006, 08:57:06 am »
spróbuj w imago albo poproś znajomych w krakowie (u waldiego, fankomiks), poznaniu (druh) i gdyni (inny świat - kiedyś exlibris) o zakup, bo oni jeszcze mają jakieś egzemplarze

Offline Julek_

BLAKI
« Odpowiedź #278 dnia: Maj 27, 2006, 07:39:42 pm »
Łosiu,
w Krakowie jest u Waldiego. Leży przeceniony  ;)

Offline Krejt

BLAKI
« Odpowiedź #279 dnia: Maj 27, 2006, 08:13:16 pm »
Hmm, 13 maja kupiłem w stacjonarnej Komiksiarni w Katowicach. Trochę jeszcze mieli.

Offline Julek_

BLAKI
« Odpowiedź #280 dnia: Maj 27, 2006, 09:18:24 pm »
Też się nadziwiłem, jak zobaczyłem jak stoi na allegro.

Offline Łoś

BLAKI
« Odpowiedź #281 dnia: Maj 30, 2006, 02:14:56 am »
Dla wszystkich zainteresowanych:
U Waldiego w Krakowie (skrzyżowanie Starowiślnej i Dietla) jest chyba jeszcze z 5 egzemplarzy. Są chyba po 14, ale widziełem, że para jest naddarto-nadgryzionych, więc na pewno spuszczą z ceny.
P.S.
To nie jest reklama;)
Łoś jest narzędziem magicznym"
                                    -Walter Benjamin

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
BLAKI
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 09, 2006, 09:40:19 am »
Cytat: "Timof"

W imieniu swoim i chłopaków dziękujemy wszystkim za docenienie Blakiego i zapraszamy do lektury przyszłorocznej edycji ze Znaku.timof

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
BLAKI
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 10, 2006, 12:58:50 pm »
Cytat: "Kingpin"
Cytat: "Timof"

W imieniu swoim i chłopaków dziękujemy wszystkim za docenienie Blakiego i zapraszamy do lektury przyszłorocznej edycji ze Znaku.timof


O. A kiedy dokładnie ona wyjdzie? Na WSK?

Offline repek

BLAKI
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 10, 2006, 01:00:48 pm »
Podobno za rok.
Wydać ma to Znak [czyli trochę inna bajka, choć wydawali np. Raczkowskiego] do tekstów Leszka Kołakowskiego. Tak rzekł Karol na zakończeniu festiwalu.

Pozdrawiam