trawa

Autor Wątek: HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest  (Przeczytany 5126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Janek Pietkiewicz

HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest
« dnia: Luty 07, 2003, 11:01:20 am »
Właśnie. Chciałem się was zapytać - czy ktoś z was gra(ł) w którąś z tych archiwalnych planszówek/RPG Games Workshop? Przejrzałem sporo stron poświęconych tym grom i uważam, że jest to całkiem niezła rzecz. Choć gry planszowe tego rodzaju praktycznie przestały wychodzić i stały się trochę "niemodne", to sądzę, że cały czas mogą dostarczyć wspaniałej rozrywki. Ostatnio zdobyć podstawkę do którejkolwiek z nich (widziałem AHQ na Allegro)...

Offline Corey

HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2003, 02:36:21 pm »
sam gralem w quest abardzo dlugo ale si emnie znudzilo. obecnie zostaly mi komnaty, karty przedmioty.... bez figurek i zasad al ebylo to ciekawe
+++++++++++++++++++++++
Wieża Aniołów
Serce Prawdziwego Mrocznego Anioła
www.wieza.aniolow.prv.pl

Offline Rondel

HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2003, 11:41:25 am »
Mozna tak w skrocie dowiedziec sie na czym to to to polega?

Offline Janek Pietkiewicz

HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2003, 01:17:34 pm »
Można, pewnie, że można.
Jest mnóstwo kartoników, z których składasz podłogi i drzwi, figurki reprezentujące bohaterów i potworki oraz karty wydarzeń/przedmiotów/innych takich. Bohaterowie biegają po podziemiach, zbierają różne rzeczy, a potworki ich gryzą.
Tak w skrócie.

drmuto

  • Gość
HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2003, 07:32:23 am »
to dość zabawne - szybko się rozstawia gra się krócej lub dłużej. Dobra gra żeby pokazać komuś do czego mogą służyć figurki (mówią o Warhammer Quest ale pozostałe są podobne)

Offline Janek Pietkiewicz

HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2003, 12:53:27 pm »
Jeśli kogoś z Was interesują te mniej znane archiwalne gry produkowane przez Games Workshop (były to naprawdę ciekawe i nieźle wykonane rzeczy), to polecam np. tę stronę: http://www.xs4all.nl/~mgsch/gaming/games_workshop.htm

Offline skolo

HeroQuest, Advanced HeroQuest, Warhammer Quest
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2003, 11:13:42 pm »
ja mam wsie, ale nie przeczytalem jeszcze zasad. za duzo tego ;) ktos moze z Was chce zakupic 30 plytek z grami rpg? mam na zbyciu. od ad&d po warhammera. 21 GB danych ;)

 

anything