Autor Wątek: Nieporozumienia ;)  (Przeczytany 31314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2003, 04:43:53 pm »
nie mieczaki tylko koneserzy :P

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Todi

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 09, 2003, 05:00:13 pm »
tak - ja też slyszalem ze termity mają miec duze podstawki - podobno chodzi im o to ze - na tak malych podstawkach jak mają teraz nie da sie ich ułożyc w inne pozy - wszyscy tacy sami prawie - natomiast na wiekszych  :shock:  :) !    tak slyszalem i w sumie - jush koniec - nie patrzmy na zasady tylko na dobrą zabawe i czerpanie przyjemnosci z gry  8)

pozdrawiam Todi
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Wardancer

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 10, 2003, 10:45:45 pm »
Zgadzam się co do termosów
Albo powinni być więksi i groźniejsi, albo tańsi w punktach w przeciwnym razie beda ślicznie wyglądać na półce.
btw właśnie kupiłem podstawki 35 mm, dla mnie zrobienie figurek T na zwykłych to kompletna pomyłka.

Co do zastrzeżeń to mam ich masę, szkoda pisać.
Największą jest kompletne uziemienie piechoty z ciężka bronią i czołgów przy strzale z działa.

Offline Rufus

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 11, 2003, 06:30:24 am »
Dokladnie i kompletnie bezsensowne wykorzystanie TARGETERA. Mierzenie odleglosci przed strzalem ... no coz, moze przydatne ...

Offline jachu_ka

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 11, 2003, 08:05:36 am »
Cytat: "Wardancer"
Największą jest kompletne uziemienie piechoty z ciężka bronią i czołgów przy strzale z działa.


ehhh... tu chodzi o mechanike i zbalansowanie gry. jesli lascannoniarze mogliby ruszac sie 6" i strzelac a czolgi jezdzic do 12" i walic z ordnance'a to troche trudno byloby sie przed tym schowac, co?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Rufus

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 11, 2003, 08:29:11 am »
Dlaczego trudno by bylo sie przed tym schowac. Zostaje jeszcze scatter, alternatywne cele i te umiejetnosc mozna by bylo uwzglednic w dodatkowym wypoosazeniu, tak jak improved comm

Offline jachu_ka

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 11, 2003, 08:43:08 am »
Cytat: "Rufus"
Dlaczego trudno by bylo sie przed tym schowac.


bo moze odjechac w bok i przywalic

Cytuj
Zostaje jeszcze scatter


nawet jak go zniesie to srednioo 3 cale- wstarczy zeby przywalic

Cytuj
alternatywne cele


bede zlosliwy: myslisz ze ktos bedzie strzelac do tacticali jak moze wyplacic w morde honor guardom?

Cytuj
i te umiejetnosc mozna by bylo uwzglednic w dodatkowym wypoosazeniu, tak jak improved comm


ZADEN czolg nie wyjezdzalby bez tego z garazu.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Netsu

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 11, 2003, 09:38:50 am »
hmm... może osłabienie termosów faktycznie pochrzaniło by fluff więc przyłlaczam sie do osób chcących ich wzmocnic bez powiększenia kosztu punktowego :) a bronie ciężkie wkurzają mnie tylko przy pojazdach... zeby musiał stac totalnie w miejscu jak chce h. boltera odpalić?? bez przesady.
czuj sie w banana...

Offline jachu_ka

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 11, 2003, 09:44:48 am »
Cytat: "Netsu"
zeby musiał stac totalnie w miejscu jak chce h. boltera odpalić?? bez przesady.


jestes niekonsekwentny- najpierw piszesz o wzmocnieniu termosow a potem o wzmocnieniu zwyklych marinechow- jedna z zasad termosow jest mozliwosc strzelania po ruchu z ciezkich broni- jesli wszyscy SM beda to mieli to termici beda relatywnie jescze slabsi.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Netsu

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 11, 2003, 09:51:25 am »
nie chodzi mi o broń ciężką, bo taka np. laska albo rokitt lunchaz to rozumiem, u piechoty już szczególnie ale uważam że taki land speeder powienien móc ruszyć sie np. połowe i strzelić z h. boltera bo to według mnie najmniej wygląda na broń ciężką przy pojazdach
czuj sie w banana...

Offline jachu_ka

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 11, 2003, 10:03:22 am »
Cytat: "Netsu"
land speeder powienien móc ruszyć sie np. połowe i strzelić z h. boltera bo to według mnie najmniej wygląda na broń ciężką przy pojazdach


a nie moze? moze ruszyc sie do 6" i strzelac ze wszystkiego albo do 12" i walic z jednej broni... chyba sie nie rozumiemy :)
wyjasnisz o co dokladniej Ci chodzi? ;)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Netsu

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 11, 2003, 10:30:21 am »
hehe o nic :D
czuj sie w banana...

Offline Netsu

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 11, 2003, 10:31:33 am »
jak sam temat wskazuje: "nieporozumienie ;)"
czuj sie w banana...

Offline Rufus

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 11, 2003, 01:18:27 pm »
Cytuj
ZADEN czolg nie wyjezdzalby bez tego z garazu.


To zalezy od kosztu calosci, to tak jak z LR, za 250 pkt malo kto bierze go na 2000 pkt. po prostu sie nie oplaca  :wink:

Offline jachu_ka

Nieporozumienia ;)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 11, 2003, 03:01:23 pm »
jesli radek walilby ordnancem po ruchu to mialby mase zwolennikow... poza tym na Krakonie na 12 armii w sumie 2 mialy radka... nie tak zle... :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.