Autor Wątek: GTEE 2005  (Przeczytany 101842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

GTEE 2005
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 04, 2005, 07:30:36 pm »
Cytat: "Demonstenes"
Ja mam do pomalowania 1 pegaza, trebusza i 1 questa :) Mysle, ze sie wyrobie  8)
I zdecydowanie bardziej mi sie podoba 2500 niz 2k - na 2,5 to chociaz jakies jednostki beda, a nie jak na 2k - lord na duzym potworze i 2 rary i 3 najtansze cory....
PZDR


fakt mi na czinczu dochodzi 6 modeli :) (6 dragon ogrow...)

Offline Cyel

GTEE 2005
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 04, 2005, 07:46:35 pm »
2500pts..hmmm, to na styk się wystawię z dosc głupawą armia..ale co mi tam:) postaram się być na GT, mimo, ze to bez ograniczeń turniej (a może jednak?). Musze mojej Pani kupić drugi rydwan HE, żeby go pomalowała, to wyrobię jakoś te 2500pts;)

mam andzieję ze to oznacza jednak 4 gry a nie 5.... 5 na 2500, to takie męczące i dłuuugie...

Offline Raistlin

GTEE 2005
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 04, 2005, 07:49:39 pm »
5 gier musi byc :D Nie po to jedzie tyle osob z calego kaju by marne 5 bitew rozegrac... ja bylbym jak w anglii za 6cioma :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Manfred

GTEE 2005
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 04, 2005, 08:20:41 pm »
hmm pewnie mnie wpuszcą a jak nie dam w łape komu trzeba tylko musze 4 stówki skołować na dokupienie troche baddziewia :D noi pomalowć to plus jakieś konwersje eh jak to zrobić żeby się nie narobić
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline krecik_77

GTEE 2005
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:09:16 pm »
Eh chłopaki... marudzicie jak baba w ciąży... chyba nigdy nie graliście bitewek na 6000-10000 ptsów... Nie wiecie co tygryski lubią najbardziej. Jeśli chodzi o GT na 2,5k, to ja jestem jak najbardziej za ! Tylko muszę wafla znaleźć, co mi Chaos Dragona za chrześcijańską cenę pomaluje, bo sam nie podejmę się tak odpowiedzialnego zadania.... A to, że nie macie co wystawić na 2,5k, to juz tylko i wyłącznie Wasz problem... ja nie narzekam  8)

edit:literufka
Rzeczą królów jest chwała, a nie długi żywot"

Offline SoCiu

GTEE 2005
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:49:53 pm »
Na 2,5 kafla strasznie długo się gra,no i nie wiem czy wydole 5 bitew po 3,5 h każda :roll: . Ehh chyba sie nie pisze na to.
Do pomalowania smoczek,sztandarowy na cok,5DR,przerobić 16 kuszników na 16 spearmanów i tyle,a miałem malować krasnoludy i gwardie do 40K :cry:
ww.s.p.glt.pl

Offline Kozisyn

GTEE 2005
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:58:55 pm »
wygląda na to że pojadę slayerami...czyli moje tury na 2500 będą trwały nie po 4 a po 5 minut...no chyba że 5-6 :lol: ...to ciut dłuzej ;)
teraz są takie czasy, że człowiekowi strach rzucić palenie"

Offline Balcer

GTEE 2005
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 04, 2005, 10:00:22 pm »
ja tez bym wolal 4 bitwy
5 na ta ilosc figurek to masakra! zresta sie pozno skonczy i nie dojade do domu:P

pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline crusader

GTEE 2005
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 04, 2005, 11:08:08 pm »
<myśli myśli myśli> 500pkt to tylko 80 skinków więcej czyli nareszcie dobije do 150 :D <joke>

Z jednej strony 2,5 długo sie gra bo dochodzą oddziały a nie bohaterowie i bedzie meczace 5 bitew ale osobiscie uwazam ze 4 bitwy mastera to za mało by wyłonić zwycięzcę, 5 to tak na styk. Łatwo to mozna zauwazyc bo masterach gdzie 4 runda bardzo sie roznila od 5.

No i jeszcze jako ze jest wymóg malowania i wysiwygu to ograniczyłbym jeszcze ilość pkt do zdobycia z malowania :)
Pzdr
rawdziwą stolicą Polski jest Gniezno

Offline szczurek

GTEE 2005
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 05, 2005, 04:50:10 am »
szkoda ze nie za dobrze znam english  :oops:  bo bym sie wybralem ,ale nie mam gwarancji ,ze trafie na samych polakow :D ,a jak nie to na migi mam sie z nimi porozumiewac :D

szafa@poznań

  • Gość
GTEE 2005
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 05, 2005, 05:42:12 am »
format jest elegancki. Wejdzie wreszcie Demon princ z kolegami...

Ale tu wlasnie pojawia sie problem. Bowiem Demon princ bedzie miał wyjebiscie pomalowana i skonwertowana figurke (by Kubasa), ale nie do końca z części GW - w zasadzie prawie wcale - wilczarz z konfry+skrzydła pegaza plus bitsy ...wiec przylacze sie do pytania deada - co z figurami cześciowo nie-GW?

Offline Balcer

GTEE 2005
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 05, 2005, 11:25:09 am »
Szafa olej to kto to sprawdzi. Nawet jak spraedzi to pokaz mu srodkowy palec.

Dla tego uwazam ze GT nie powinno byc masterem, bo to ma jest najwieszky nacisk kladziony na malowanie Armii. A pomalowac 2500 na zajebistym poziomie to albo kupe kasy albo zajebiste umiejetnosci

pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Ziemko

  • Gość
GTEE 2005
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 05, 2005, 11:32:40 am »
Cytat: "Balcer"
Szafa olej to kto to sprawdzi. Nawet jak spraedzi to pokaz mu srodkowy palec.

Dla tego uwazam ze GT nie powinno byc masterem, bo to ma jest najwieszky nacisk kladziony na malowanie Armii. A pomalowac 2500 na zajebistym poziomie to albo kupe kasy albo zajebiste umiejetnosci

pzdr
Balcer



Jesli nawet taki przymus sie pojawi , to watpie , zeby to sprawdzali , a sam przymus uwazam za zdeczka autorytarny !!!!!!!!!

Offline pingus

GTEE 2005
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 05, 2005, 11:38:45 am »
Cytat: "Ziemko"
Cytat: "Balcer"
Szafa olej to kto to sprawdzi. Nawet jak spraedzi to pokaz mu srodkowy palec.

Dla tego uwazam ze GT nie powinno byc masterem, bo to ma jest najwieszky nacisk kladziony na malowanie Armii. A pomalowac 2500 na zajebistym poziomie to albo kupe kasy albo zajebiste umiejetnosci

pzdr
Balcer



Jesli nawet taki przymus sie pojawi , to watpie , zeby to sprawdzali , a sam przymus uwazam za zdeczka autorytarny !!!!!!!!!

Z tego co słyszałem pojawi się napewno w końcu to impreza GW, na której teoretycznie powinniśmy się bawić ich produktami..

Jakby co nie popieram tego, ale wiem że będzie, pytanie jak to będzie sprawdzane.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Sir_Glonojad

GTEE 2005
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 05, 2005, 11:40:09 am »
Cytat: "Loremaster"
mi sie 2500 jak najbardziej podoba przynajmniej cos nowego


Dla kogo nowego, dla tego nowego :P.
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

 

anything