trawa

Autor Wątek: Nowy numer "Science-Fiction"  (Przeczytany 264003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mr.maras

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 20, 2005, 06:46:27 pm »
Porozmawialiśmy z Vaninem na privie i jak się okazuje nie ma on zbyt wysokiego mniemania o tym forum, w związku z czym zapowiedział, że nie będzie już nas odwiedzał. To też przykre bo jak już pisałem żal każdego forumowicza, który odchodzi.
Spalić po przeczytaniu.

Offline Robert J. Szmidt

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 23, 2005, 11:00:16 am »
Nowy, 50-ty numer SF-a jest juz w kioskach. Za opóźnienie spowodowane technicznymi zmianami przepraszam. Mam nadzieję, że stabilizacja terminów wydawniczych nastapi już z nastepnym numerem, najdalej za dwa.

Offline Shadowmage

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 23, 2005, 03:19:03 pm »
Cytat: "Robert J. Szmidt"
Nowy, 50-ty numer SF-a jest juz w kioskach. Za opóźnienie spowodowane technicznymi zmianami przepraszam. Mam nadzieję, że stabilizacja terminów wydawniczych nastapi już z nastepnym numerem, najdalej za dwa.

Już mam, zabieram się do czytania.

A tak przez ciekawość - czyją wypowiedź przytaczasz w artykule o Nautiliusie i masz z nim zamiar wojnę prowadzić? Brykalskiego? Składnia zdania jakoś nie pozwala mi tego stwierdzić na 100%.
url=http://www.katedra.nast.pl]Katedra[/url] - Twoje źródło informacji o literaturze fantastycznej :)

Offline Robert J. Szmidt

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 23, 2005, 04:34:02 pm »
Cytat: "Shadowmage"
Cytat: "Robert J. Szmidt"
Nowy, 50-ty numer SF-a jest juz w kioskach. Za opóźnienie spowodowane technicznymi zmianami przepraszam. Mam nadzieję, że stabilizacja terminów wydawniczych nastapi już z nastepnym numerem, najdalej za dwa.

Już mam, zabieram się do czytania.

A tak przez ciekawość - czyją wypowiedź przytaczasz w artykule o Nautiliusie i masz z nim zamiar wojnę prowadzić? Brykalskiego? Składnia zdania jakoś nie pozwala mi tego stwierdzić na 100%.


nie wiem jeszcze kto to, choc mam jego numer telefonu. Generalnie zajmuje się tym teraz adwokat. Jak dobrze odrobi zadanie gościu pęknie na kilkadziesiąt k. na rzecz pewnego domu dziecka:-)
Opcje rozpieprzenia Zajdla przez wzajemność na razie odrzuciłem, choć nie byłby to wielki problem, technicznie rzecz, ujmując. wystarczyłoby zrealizowac słowa Parowskiego o dowożeniu autobusem:-)
Nawet zachowując skalę tego, co zrobił ten ktoś nagroda byłaby tego, kogo bym wskazał.
nie jest to na pewno Brykalski, on zrobił swojego wałka tak nieudolnie, że szkoda gadać:-)

Offline bewis

Problemy z "Science Fiction"
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 26, 2005, 11:27:14 am »
    :evil: Czy ktos prubowal skontaktowac sie otatnio z redakcja gazety "Science Fiction"? Okazuje sie to z jakichs wzgledow NIEMOZLIWE!!! Nie odbieraja telefonow,poczty a nawet maili! I to ma byc powazna firma??? :?:  

Offline bewis

Problemy z "Science Fiction"
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 26, 2005, 11:44:14 am »
:evil: Czy ktos prubowal skontaktowac sie otatnio z redakcja gazety "Science Fiction"? Okazuje sie to z jakichs wzgledow NIEMOZLIWE!!! Nie odbieraja telefonow,poczty a nawet maili! I to ma byc powazna firma??? :?:  

Offline Jimmy

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 26, 2005, 12:07:37 pm »
A do wylewania swoich frustracji trzeba aż nowy temat zakładać i swoje wypowiedzi dublować? :roll:

Offline mr.maras

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 26, 2005, 12:16:47 pm »
Kurza morda. Przerzuciłem temat do topiku "Science-fiction". Bewis orientuj się... Wpadasz na forum i w pierwszym poscie zakładasz nowy temat. Potem go dublujesz mimo że trafił na właściwe miejsce (po ingerencji moda). Źle zaczynasz naszą znajomość.
Spalić po przeczytaniu.

Offline Robert J. Szmidt

Re: Problemy z "Science Fiction"
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 27, 2005, 08:50:19 am »
Cytat: "bewis"
:evil: Czy ktos prubowal skontaktowac sie otatnio z redakcja gazety "Science Fiction"? Okazuje sie to z jakichs wzgledow NIEMOZLIWE!!! Nie odbieraja telefonow,poczty a nawet maili! I to ma byc powazna firma??? :?:  


Przepraszam, że zapytam ale na jaki adres pisałeś, że ci nie odpowiedzieliśmy? Staram się udzielać odpowiedzi na bieząco, zwłaszcza w sprawach dotyczacych problemów z otrzymaniem/wadliwościa wysyłanych egzemplarzy.
Telefon faktycznie nie działa, nowy będzie podany, jak tylko firma zmieni ostatecznie lokum. Natomiast wszystkie maile są aktywne.
Kłopoty z prenumeratami zgłaszaj na prenumerata@ jesli chcesz pytać o swoje teksty pisz na teksty@

Offline Henry

Czy Science-Fiction padło ???
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 29, 2005, 10:13:37 am »
Witam
Od dluższego czasu nie mogę doczekać się nowego numeru SF. Na stronie pisma zastój od wielu, wielu tygodni. Czyżby to koniec magazynu ? Może ktoś wie coś na ten temat ?

Offline mr.maras

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 30, 2005, 09:17:06 am »
Spalić po przeczytaniu.

Offline mr.maras

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 09, 2005, 12:24:12 pm »
Są zmiany ale pismo istnieje i ma się dobrze. Szczegóły tutaj.
Spalić po przeczytaniu.

Offline K-phuloz KAOX

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 10, 2005, 01:13:22 pm »
Cieszy to, że wszystko jest w porządku. Czasami odnosiłem wrażenie, ze SF istotnie wzięło za duży rozmach - te ciągłe kłopoty z wydawcami... i pewna nieregularność ukazywania się pisma z tym związana, liczne zapowiedzi książkowej "Żóltej Serii", która dość szybko się wypaliła... Wreszcie dobre wieści :)   Życzę ekipie SFFH wytrwałości pod sztandarem.

Offline hopatika

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 14, 2005, 11:50:50 am »
czy ukazał się już nowy numer, czy też znów skończyło się na zapowiedziach?

Offline mr.maras

Nowy numer "Science-Fiction"
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 14, 2005, 12:09:47 pm »
Przecież REJS zapowiada nowy numer na 24-15.10.
Spalić po przeczytaniu.

 

anything