Gildia Literatury (www.literatura.gildia.pl) > Forum Literatury

Nowy numer "Science-Fiction"

<< < (2/56) > >>

Maciej:
Lubię SF, zasadniczo nie mam kasy na książki, więc kupuję głównie (jak pewnie 90% ludzi, ale może nie...) dla opowiadań. Moim zdaniem ostatnie 'W czas wielkiej burzy' jest idealne. Władca przekładów też dobre.
Co do brudzenia palców to istotnie muszą popracować nad składem tej farby. A co do porównywania... Lepsze to niż nowa fantastyka dla mnie. Na pewno.

Neithan:
Zgadzam się Science Fiction Rulez!!!

żuk:
Mi sie bardzo podoba, kupuję co miesiąc od 8 miesięcy a wcześniej kupowałem tak sporadycznie. Powiem wam tyle że mi Science-Fiction przypadło bardziej do gustu niż Nowa Fantastyka.

drmuto:
no na pewno świeży oddech na rynku - a poza tym jak się zdaje pan red z tej gazety nie wywiera tak przemożnego wpływu na kształt pisam niż inny pan red - no i przede wszystkim nie trąbi wszem i wobec jakie ma poglądy i co jest na świecie najlepsze a co nie

Izolda:
Także uważam, że Science Fiction to bardzo dobra gazeta. Komiksy są super :), ale jak zauważył kolega Devonus brudzi ręce. To chyba jedyny minus tej gazetki.
Bardzo podobało mi sie opowiadanie o kamieniu filozoficznym, ale zapomniałam jak sie ono zwało :), jak ktoś pamięta to niech powie co o nim sądzi :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej