trawa

Autor Wątek: Tomb Kings - dyskusja ogólna  (Przeczytany 156965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shino

  • Gość
Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1950 dnia: Październik 09, 2006, 12:40:46 pm »
right nigdzie nie ma napisane, zeby oddzialy te nie mogly szarzowac...


ja tez mam pytanie... moj oddzial rydwanow spalil szarze... potem sie nim ruszylem jeszcze raz (zakladajac, ze nie szarzowalem).. czy w fazie ruchu moge strzelic? i jesli tura ruchu jest wazniejsza to jesli bedzie na odwrot to bede mogl strzelic?

Offline Tomash

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1951 dnia: Październik 09, 2006, 07:34:46 pm »
Cytat: "Shino"
czy w fazie ruchu moge strzelic?

Ogólnie rzecz biorąc to nie, w fazie ruchu nie wolno strzelać nikomu pod żadnym pozorem  :D
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline voltar

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1952 dnia: Październik 09, 2006, 07:46:48 pm »
Cytat: "Shino"


ja tez mam pytanie... moj oddzial rydwanow spalil szarze... potem sie nim ruszylem jeszcze raz (zakladajac, ze nie szarzowalem).. czy w fazie ruchu moge strzelic? i jesli tura ruchu jest wazniejsza to jesli bedzie na odwrot to bede mogl strzelic?


No fakt, popieram przedmówcę, w fazie ruchu nie ma strzałów  :D
A jeżeli chodzi o strzelanie w fazie magii dzięki Incantation of Righteous Smiting, to też byłbym za NIE, albowiem:
str. 21 A failed Charge "A unit that fails its charge cannot shoot with missile weapons that turn"
A czy w fazie shootingu czy magii to już ganz egal, bo to i tak ta sama tura.
\_/)
(0.0)
(><) This is Bunny. Copy Bunny and this message into your signature to help him on his way to World Domination!

Shino

  • Gość
Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1953 dnia: Październik 09, 2006, 08:20:27 pm »
Cytat: "Tomash"
Cytat: "Shino"
czy w fazie ruchu moge strzelic?

Ogólnie rzecz biorąc to nie, w fazie ruchu nie wolno strzelać nikomu pod żadnym pozorem  :D


oj czepiasz sie slowek... w fazie strzelania po tym co opisalem...

@voltar akurat incantation of righteous smiting jest opisane czy mozna strzelic czy nie....
chodzilo o incantation of urgency

Offline maxi241

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1954 dnia: Październik 09, 2006, 08:36:16 pm »
he dobre
ttp://s1.bitefight.pl/c.php?uid=106374
http://www.sei-mein-freund.de/1103775

Offline Padishah

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1955 dnia: Październik 09, 2006, 08:41:23 pm »
No jak na mój gust to strzelić nie możesz i nie ważne kiedy paliłeś szarżę (czy w magii czy w ruchu). Ale za to możesz sobie potem rzucić smitting w celu dania im tury strzelania, którą przegapią, a potem sobie już normalnie strzelą. Co prawda w opisie smitting pisze tylko o klopie, że można rzucić smitting, by klopę odblokować (czy to po misfire czy po stracie załogi), żeby potem strzelić normalnie, ale pytałem wielu przeciwników i nikt nie miał obiekcji jakoś, że po rzuceniu smitting na klocek łuczników, który się reformował mogą sobie strzelić już w normalnej fazie.
nd the ground did tremble as the king marched to war.

Offline Shakin' Dudi

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1956 dnia: Październik 09, 2006, 08:59:48 pm »
myśle ze tak jak w przypadku reformingu tak i przy spalonej szarży nie mozesz wystrzelic z łuku chyba ze za pomocą inkantacji ,,odblokujesz se'' mozliwosc strzału.... ;) Tak jak to ujął Padishah

Jak myślicie co teraz na 1500 bedzie uwazane ze PG jezeli chodzi o khemri? Ja testuje na te pkt uszate teraz ;) bo trzeba jakoś zastąpić kawalerie
)

Offline Silverman

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1957 dnia: Październik 09, 2006, 09:50:29 pm »
Cytuj
trzeba jakoś zastąpić kawalerie


Grałem już trochę na piętnastce z undying legion.
Niekoniecznie trzeba z kawalerii rezygnować - nawet się spisywało :)

Offline Shakin' Dudi

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1958 dnia: Październik 10, 2006, 04:18:24 pm »
i ja grałem...ale z undeing nie mają sensu...muszą mieć warbanner koniecznie :/ . Ale taka 15 już nie ma racji bytu przy grze z :Lizardami,  WE....nie można już nimi szarżować w kroxy i jak 2 driady więcej sie dostawiają to też nie dobrze :/ szarżując na driady to statystycznie moze nas uciupac :/ .
)

Offline Kotlet

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1959 dnia: Październik 10, 2006, 04:39:06 pm »
To ja driad nie doceniam... ;) 7 driad z 14 atakow trafia 10 powiedzmy,wounduje 6 i ty sejwujesz statystycznie 2 rany.Driady przegrywaja o 1 ;) (a to jeszcze jak zadnej nie zabijesz).

Offline Shakin' Dudi

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1960 dnia: Październik 10, 2006, 04:43:14 pm »
uwierz mi nie ubije :D . Oj i tych 2 savów pewny bym nie był ;) hehe. Poprostu kawa zrobiła się bardziej plewna ;) . Chodz nie mam wogóle pomysłu jak ją zastąpic
)

Offline Silverman

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1961 dnia: Październik 10, 2006, 05:16:16 pm »
Cytuj
i ja grałem...ale z undeing nie mają sensu...muszą mieć warbanner koniecznie


Nie grałem z warbannerem, fakt, sensownie on brzmi, ale undying naprawdę jest dobry! Tą kawalerie trzeba cały czas naprawiać, a szkoda na to inkantacji. Tylko aby była rzeczywiście skuteczna trzeba bardziej się skupić na jej wspieraniu - książę na rydwanie albo scorpion do nabijania ran.

Nie mogę sobie wyobrazić jak jedna ranka więcej mogła zmieniać oblicze całego unitu.
Elfy, lizadry; driady, kroxy - od nich zawsze można było dostać baty. Nawet w przypadku staro-edycyjnej 16tki.

Offline bless

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1962 dnia: Październik 10, 2006, 05:57:00 pm »
Cytat: "Tomash"
Cytat: "Shino"
czy w fazie ruchu moge strzelic?

Ogólnie rzecz biorąc to nie, w fazie ruchu nie wolno strzelać nikomu pod żadnym pozorem  :D


A stand and shoot?  8)
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline Shakin' Dudi

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1963 dnia: Październik 10, 2006, 06:02:07 pm »
Silverman.......................... ......no coments...........Nie wiesz że teraz jest maxymalizacja frontu do przeciwnika? Czyli motym dostawiania się do 2 kroxów i brejkowanie jest już nie możliwe. Wystawianie 15 a nie 16 ma wieeeelkie znaczenie....
)

Offline StoryTeller

Tomb Kings - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1964 dnia: Październik 10, 2006, 06:10:47 pm »
Ale problem. Teraz bedziesz musial po prostu kombinowac Carrionami i ustawiac je czesciowo na drodze kawy zeby np. dostawic sie do jednego kolesia. Bedzie wiecej kombinowania.
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

 

anything