trawa

Autor Wątek: Co sądzicie o nowym trendzie ?  (Przeczytany 6042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fazimodo

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2005, 10:42:12 pm »

Offline raseku

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 13, 2005, 07:24:37 am »
nowy trend? ja przez całe liceum musiałam cierpiec bo pewna rowiasta zwykle siadała z przodu...  :?

Offline Sukul Ankhadu

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:29:22 am »
He he, niezłe. Widocznie na całym świecie ten nowy trend już się pojawił.  :lol:

Offline Maladie

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 13, 2005, 09:39:25 am »
Cytat: "grzybek"
No ale tam w Japonii to na prawde szaleja nie zdziwilbym sie gdyby nastapa moda na przezroczyste ubrania :D

Przezroczyste ubrania?!?   :shock:  

A ten trend to w sumie, ani nowy, ani japoński... Moja sąsiadka tak ganiała swego czasu... (Może nie, aż tak, ale wierzcie mi... Prawie)

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline raseku

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:15:00 pm »
Cytat: "grzybek"
No ale tam w Japonii to na prawde szaleja nie zdziwilbym sie gdyby nastapa moda na przezroczyste ubrania :D

 :lol: http://www.snopes.com/photos/skirts.asp
ale to tylko nadruki podobno ;)
chociaz ja i tak wole  te szaliczki ponizej;)

Offline Maladie

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 14, 2005, 06:44:07 am »
Nie wiem... Mi to wygląda na fotomontaż. Tak dziwnie pasują do kształtu i budowy nóg tych kobiet.

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline raseku

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 14, 2005, 08:10:05 am »
kiedyś gdzies widziałam lepsze zdjecia ale gdzies mi sie w sieci zgubiły, ale pamietam ze były bardzo realne ale jednocześnie widać było ze je to nadruk. Coś w tym stylu : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56737627

Offline Pokpoko

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 14, 2005, 11:05:52 am »
coż,pod zdjęciami na stronie podanej przez Raseku dosyć jasno nabazgrali że to jeno fotomontaż i urban myth 8)

Offline raseku

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 14, 2005, 08:54:43 pm »
hehehehe :roll:  no to wpadłam  ja wiedziałam ze moja nienawiść do jezyków germańskich kiedyś obróci sie przeciwko mnie  :?
w kazdym razie (pisałam już o tym wyzej)  to nie były zdjęcia które chciałam wstawić - takie na których ewidentnie było widać że to nadruki

Ale przyznaje sie do winy i prosze o łagodny wymiar kary

Offline Jezus

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 17, 2005, 05:29:56 pm »
Cytat: "raseku"
chociaz ja i tak wole  te szaliczki ponizej;)

zawsze mazylem zeby miec takie cos :p <szaliczek rzecz jasna :D >.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Puchiko0007

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 18, 2005, 05:52:34 am »
szaliczki widziałam już wcześniej, ale ze spódniczkami na pierwszy rzut oka mozna się było pomylić. w Polsce zrobiłyby furorę..

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 24, 2005, 09:46:34 am »
Cytat: "Puchiko0007"
ale ze spódniczkami na pierwszy rzut oka mozna się było pomylić. w Polsce zrobiłyby furorę..


Czy ja wiem. Zaraz podniosłyby się głosy oburzenia niektórych środowisk, że to obraza uczuc innych i moralności i takie tam.
Choć może te szaliczki znalazłyby zwolenników (!) którzy po obcięciu pasków używaliby pozostałej części jako wypychacza garderoby.  ;)

Offline Puchiko0007

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 25, 2005, 02:10:39 pm »
Cytat: "Louise"
Czy ja wiem. Zaraz podniosłyby się głosy oburzenia niektórych środowisk, że to obraza uczuc innych i moralności i takie tam.

może dzięki szaliczkom zmieniłoby się polskie konserwatywne podejście do niektórych spraw?
polska młodzież byłaby zachwycona mogąc nosić takowe szaliczki starsi panowie zresztą też : P

Offline mangowiczka

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 25, 2005, 06:52:01 pm »
Może i u młodzieży furorę by to zrobiło ale cała starszyzna była by tym oburzona i te wszystkie pseudochrześcijańskie strony w internecie miały by temacik do rozmowy -.- :?
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Macias

Co sądzicie o nowym trendzie ?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 26, 2005, 04:31:57 pm »
Cytat: "mangowiczka"
Może i u młodzieży furorę by to zrobiło ale cała starszyzna była by tym oburzona i te wszystkie pseudochrześcijańskie strony w internecie miały by temacik do rozmowy -.- :?
sadze,ze oni maja 1000ce innych tematow do jazdy,wiec nie zrobiloby to wiekszej furory.
a stringi na wierzchu-standardzik u nas. ogolnie motyw mi sie podoba, ale swojej kobiecie w leb bym trzasnal za cos takiego :)

 

anything