trawa

Autor Wątek: "7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie  (Przeczytany 23698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kensiorek

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 25, 2005, 06:58:52 am »
:)

1) Syrius  czyli pan 12 hitow na mastera z if:P Wyjasnienia co do "troche szczescia " pana syriusa :P  1 runda 1 czar if na jedynym master of wood jaki posiadal 12 hitow w oddzial zostalo 3   2 tura 10 hitow po heraldzie ( moje dwie 1 na dispelu :P )  Rydwan nurgla taki z taftem 5 szarza na 5 lucznikow stand&shot trafaj 4 jeden po heraldzie rani savy/ward nie wychodzi 105pk za spolowienie 3 pozostalych trafia w rydwan rania na 6 wszyscy savy/wardy nie wychodza 70 pk za spolowienie .  :roll:  :roll: taaa trocheee  ;)
2) demony zrobily co mialy 18-2

3) znowu We (eh a ja sie tak kombatowo nastawilem :P ) bitwa wyrownana skonczona remisem chodz mogolo byc duzo lepiej gdyby Prince pierwszym czarem nie zmiskastowal i nie zafundowal sobie 2 tur stania 6 cali od lasu i na widoku 3 piatek strzelcow :) Poswiecilem wszystko co mialem na jego obrone ( znaczy furie sie poswiecily :) ) Po 2 turach bezczynosci Prince zaszarzowal na uciekajacych raiderow zagnonil wpadl w draidy i wyciol (zostala jedna) ktorej oczywiscie nie dogonil  (6;6 na 6;1;1 na pogoni :( ) gdyby mu sie udalo wpladl by w les party ( bo to magiczki byly ) :) i spokojnie pochlastal arcymagiczke z przyboczna :P . dodam tylko ze w nastepnej turze zarobil mastera 10 hitow ktorych niestety nie zdispelowalem :( . Zdrugiej strony bsb bil treemena ktoremu przyszli na pomoc wardanserzy z herosem . WE nie zrobil mi kblowa ( zreszta i tak na ostatniej ranie bylem z wardem ja mu oddalem rany + bsb+warbanner i elfy ucieklt . BSB jeszcze treemena zciol :P
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Katylina

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 25, 2005, 07:53:15 am »
Cytat: "Kensiorek"



2) demony zrobily co mialy 18-2

Nie, Kensiorku one miały przegrać a nie wygrać.
Już mogłeś napisać, że bitwa ze mną ;)

Offline Green Knight

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 25, 2005, 08:12:44 am »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Wyniki



Arghh. A gdzxie mozna zdobć szczegułowe wyniki?? Pewnie do Szafa trzeba się zgłosić.
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Offline Tomash

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 25, 2005, 08:50:58 am »
Jacek, dla takich historii jak Twoja (zdjęcie smoka bolcem) warto czytać wspomnienia z bitew. Po prostu miodzio! :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Manfred

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 25, 2005, 09:12:34 am »
czyli 7 miejsce całkiem nieźle ale Syrius aghhhhhhh jak on mógł tak bezczelnie mi wystrzelać wszystko co szybkie :( ,i tak męczyć moich knechtów, ale popełniłem 1 poważny błąd grałęm troche w SothR ostatnio i przeceniłem treemana :roll: gdyby nie to byłoby lepiej
*edit*
a i liczyłem sobie 5 DD w 1 bitwie a powinienem mić 6 nie ma to jak się nie wyspać :x i w każdej bitwie sobie tak liczyłem cholera :o
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Green Knight

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 25, 2005, 05:32:43 pm »
No to mój raporcik

1 bitwa Marcin Zakrzewski. WE.

Bitwa dość wyrównana. Przeciwnik miał dużo czarów ale popełniał błędy. 1 nawet tragiczny dla niego w skutkach.  Mianowicie przesunięcie lasu by zablokować mój oddział realmów. Po chwili zastanowienia postanowiłem to wpuścić. Mój przciwnik nie zauważył że taki ruch powoduje ze biedny Treemen przesówa się wprost pod tramwaj Errantów. Na początku mojej tury terrorek ładnie zdany i szarża. 12 ataków z 6S, z czego 4 trafiają na 3+. Nie musze chyba opowiadać jak się ten kombat skończył. I z gonitwy wpadam w maga.

Ogólnie był remis. Bardzo fajna bitwa.

2 bitwa. Tomek Stachewicz i TK.

Niesamowita przewaga w magii no i 2 katapulty. Jak mój przecwnik przyznał, Niezdana panika na 8 LD pegazów zmienia losy bitwy. Ten oddzdział wleciałby w mojej turze w 1 katapulte i Potem jechałby z overruna w Hierophanta albo 2 katapulte. Super bitwa ale 2 testy LD przesądziły jej wynik. Ale co tam zdarza się.  

Ogólnie to było 4-16. Dzięki dla Tomka z super fajo bitwe.

3. Bitwa i jeszcze raz TK. Tym razem Michał Rusinek.

Naszczęście nie było już tak dużo magii. 1 katapulta i skrzyneczka. Szybkie wyeliminowanie Hierophanta ( w 3 turze TK) Pozwoliło mi na masakre. Na polu bitwy została tylko połowa Swarmów. Fajna itwa ale widać było ze Michał dopiero zaczyna grę tą armią. Troche strasznych błędów, rospa niezbyt przegięta. Co durzo gadać 20-0.

Bardzo fajny turniej, ale było kilka ale...

1. Dziwna ocena malowania. 1 punkt za WYSIWYG???? W regulaminie było 5. W sumie 15 punktów za samą istote pomalowania to jak na lokala zdecydowanie za dużo. Nie chce narzekać ale podjeżdża mi tu jakimiś wałkami.

Cytuj
+ 5 punkt za pełną zgodność wyposażenia regimentów z tym, co znajduje się w rozpisce (WYSIWYG)



2. Podobnie jak wyżej. Nie było punktów za wysłanie rospy, choć w regulaminie takie rzeczy były.

Cytuj
Gracze, którzy wyślą rozpiski do 20 lipca (środa) otrzymają dodatkowe 4 punkty.


3. Dyplomy. A raczej brak.
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Offline szafa

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 25, 2005, 05:42:08 pm »
Cytat: "Green Knight"
Bardzo fajny turniej, ale było kilka ale...

1. Dziwna ocena malowania. 1 punkt za WYSIWYG???? W regulaminie było 5. W sumie 15 punktów za samą istote pomalowania to jak na lokala zdecydowanie za dużo. Nie chce narzekać ale podjeżdża mi tu jakimiś wałkami.

Cytuj
+ 5 punkt za pełną zgodność wyposażenia regimentów z tym, co znajduje się w rozpisce (WYSIWYG)



2. Podobnie jak wyżej. Nie było punktów za wysłanie rospy, choć w regulaminie takie rzeczy były.

Cytuj
Gracze, którzy wyślą rozpiski do 20 lipca (środa) otrzymają dodatkowe 4 punkty.


3. Dyplomy. A raczej brak.

1. Karolinie wydrukowalem nieskorygowana wersje regulaminu malowania, czyli ta co pierwotnie dostalem od Barbarossy, moje niedopatrzenie
2. Nie wysylalem wynikow do Scimitara, zanim wysle to dolicze.
3. Zawalilem z wczesniejszym wydrukowaniem, ale ostatni moj tydzien przypominal pieklo na ziemi. Zalatwiona cudem drukarka (wielkie dzieki dla JJ) niestety nie radzila sobie za dobrze z grafika, wiec szlag tez trafil przygotowane przez grafika karty magicznych przedmiotow.

Zdaje sobie sprawe ze bylo duzo prowizorki, ale niestety nie mialem glowy do tego turnieju, wzialem sie za niego z rozpedu.
Za brak sedziow przy stolach przepraszam, sam odsypialem na parapecie, bo bylem ledwo cieply.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline Green Knight

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 25, 2005, 05:56:01 pm »
Cytat: "szafa"



2. Nie wysylalem wynikow do Scimitara, zanim wysle to dolicze.
.


Czyli troche sie zmieni klasyfikacja. To jak dorzucisz te punkty to wrzuć skorygowaną klasyfikacje.

Turniej spoko. Wszystkie moje zarzuty miały słowa na obrone. Jeszcze raz gratulacje za fajny turniej.
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Offline szafa

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 26, 2005, 12:12:20 pm »
Po dodaniu punktow za zgloszenie punktacja zmienila sie nastepujaco:

1   Darek   Polit
2   Norbert   Sadlik
3   Mariusz   Kiliszek
4   Jacek   Jedynak
5   Władysław   Kasicki
6   Zbyszek   Wichłacz
7   Daniel   Gronowski
8   Marek   Golan
9   Stasiu   Leszczyński
10   Antoni   Kowalski
11   Piotr   Panufnik
12   Rafał   Bieliński
13   Łukasz   Łukasiewicz
14   Marcin   Bereda
15   Michał   Jedyński
16   Paweł   Krzemiński
17   Tomasz   Stachewicz
18   Karol   Jagiełło
19   Marcin   Zakrzewski
20   Michał   Dębowski
21   Jarek   Tyszka
22   Marcin   Sommer
23   Piotr   Grzesiak
24   Paweł   Linek
25   Marcin   Sałański
26   Piotrek   Zgórzyński
27   Paweł   Michałowski
28   Michał   Rusinek
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

JJ

  • Gość
"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 26, 2005, 12:19:33 pm »
A niech cie Syrius kule armatnie biją!
Tak to o każdy milimetr walczyłeś, każdy punkcik musiałem z korzeniami wyrywać, a rozpiski za 4 punkty to się nie chciało zgłosić?
Dobrze ci tak... :badgrin:

Offline Ghaundan Zauviir

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 26, 2005, 01:28:25 pm »
Pozowlicie, że zapytam z ciekawości - na turnieju było dwóch czy tam jeden Blood Dragonów na Zombie Dragonach - które miejsce zajęli i jakie wyposażenie miały vapmpirki ? :) Ostatnio ciągle za mną ten Blood Dragon na Zombie Dragonie chodzi - nie mogę sie od niego opędzić :P

Offline Syrius

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 26, 2005, 02:01:29 pm »
Rozpa rozpą... pkt. jedynie za kliknięcie.. .mówi się trudno...
I tak byłem lepszym generałem ;D  :badgrin:  :p
Szkoda...

P.s. Jacku... przecież się nie wykłucałem  :oops:  :)
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

Offline thurion

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 26, 2005, 02:03:21 pm »
a Mariusz chyba piwo wygral ;)

Offline Green Knight

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 26, 2005, 02:40:54 pm »
Cytat: "Syrius"

I tak byłem lepszym generałem


W klasyfikacji generalów byłeś trzeci..co daje nawet niezły wynik.

A ja byłem 11. I gdyby nie jedna panika to pewnie byłbym troszke wyżej. :(
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

JJ

  • Gość
"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 26, 2005, 04:10:06 pm »
Cytat: "Syrius"

P.s. Jacku... przecież się nie wykłucałem  :oops:  :)


No co ty??? :shock:
Bardzo miła partia, jak zawsze :D  :D

Grałeś bardzo dobrze, nic nie mogłem zrobić...
Więc za to cię chwalę, tylko, że to marnowanie wysiłku, nie wysłać rozpy. :roll: