trawa

Autor Wątek: "7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie  (Przeczytany 23413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pingus

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 11, 2005, 06:01:26 pm »
Muszą się wliczać... :)
Brawo za to ograniczenie! Niestety mnie nie będzie (jestem na obozie) bawcie się dobrze. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Ghaundan Zauviir

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 11, 2005, 06:05:52 pm »
Nie mogą się wliczać ! Ja się nie zgadzam normalnie być nie może... po to te kostki są darmowe, żeby były darmowe :D

M.T. - to wtedy będzie nieco ponad 2/3 jego możliwości...

Offline Kensiorek

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 11, 2005, 06:07:25 pm »
kurde normalnie sie zastanawialem czy pingusa na szelendzyka nie wyzwac a ten mi do jakiegos obozu uciekl :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline pingus

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 11, 2005, 06:09:46 pm »
Cytat: "Kensiorek"
kurde normalnie sie zastanawialem czy pingusa na szelendzyka nie wyzwac a ten mi do jakiegos obozu uciekl :)

Czemu challenge? Coś podpadłem? Służę uprzejmie pomocą na jakimś lokalu najbliższym na którym się pojawie, możliwe że już z własną armią (acz niepomalowaną).
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Loremaster

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 11, 2005, 06:12:27 pm »
swietny turniej sie zapowiada szkoda ze nie bede mogl sie pojawic[/code]
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Kensiorek

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 11, 2005, 08:16:47 pm »
Cytat: "pingus"
Cytat: "Kensiorek"
kurde normalnie sie zastanawialem czy pingusa na szelendzyka nie wyzwac a ten mi do jakiegos obozu uciekl :)

Czemu challenge? Coś podpadłem? Służę uprzejmie pomocą na jakimś lokalu najbliższym na którym się pojawie, możliwe że już z własną armią (acz niepomalowaną).
a bo wymyslilem fajna rozpe i na jakies poczatkujacej bretce wyzyc sie chcialem  :lol:  :lol:  :lol:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline pingus

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 11, 2005, 08:17:50 pm »
Cytat: "Kensiorek"
Cytat: "pingus"
Cytat: "Kensiorek"
kurde normalnie sie zastanawialem czy pingusa na szelendzyka nie wyzwac a ten mi do jakiegos obozu uciekl :)

Czemu challenge? Coś podpadłem? Służę uprzejmie pomocą na jakimś lokalu najbliższym na którym się pojawie, możliwe że już z własną armią (acz niepomalowaną).
a bo wymyslilem fajna rozpe i na jakies poczatkujacej bretce wyzyc sie chcialem  :lol:  :lol:  :lol:

Dobra to ja Ci coś rzucnę na następnym turnieju na małe pkt.. wtedy się wyżyjesz. :)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Green Knight

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 11, 2005, 08:42:01 pm »
Cytat: "Ghaundan Zauviir"
Nie mogą się wliczać ! Ja się nie zgadzam normalnie być nie może... po to te kostki są darmowe, żeby były darmowe :D




Oczywiście że dostajesz te kostki. Twój Szlan bedzie mógł generowac nawet 30 kostek(jeśli to wogóle możliwe), Ale wykozystać bedzie mógł tylko 10.

Slann może rzucac czary na dodatkowej kostce która nie jest brana z Powera . Ale na ture moze użyć tylko 10 kostek/boundów i nie ważne czy sa darmowe czy nie.

PS. Odpowiedziałem ja, ale niech Szafa albo Barb się wypowiedzą bo to oni sa na tym turnieju da boss.
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Barbarossa

  • Gość
"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 11, 2005, 08:59:13 pm »
Wykorzystać możesz do 10 kostek. Czy je wygeneruje slann, czy za darmo, czy nie za darmo - taki jest limit. Z 10 kostkami też się naczarujesz.

Shino

  • Gość
"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 11, 2005, 09:53:27 pm »
a czy inkantacje mozna rzucac tak aby zamiat np. 2 kostek rzucic jedna (czyli malej liczki jedna koska :?: )

Barbarossa

  • Gość
"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 11, 2005, 11:23:55 pm »
Nie, opis inkantacji nie przewiduje takiej możliwości. Bez kombinowania, magia jest ograniczona i tyle. Na bogów, bitwy na 2K bez maga lorda nie potraficie zagrać?

Offline Tomash

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 11, 2005, 11:32:10 pm »
W przypadku Khemri mag lord jest na 2k baardzo potrzebny :). Poza tym można się zmieścić: 2x3d6 high liche, 1x2d6 liche, do tego dokładamy dwóch prince'ów (albo prince'a i liche'a i którymś nie czarujemy) i jest cacy :).
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Ghaundan Zauviir

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 12, 2005, 11:59:22 am »
Dyskryminacja :) Idę skoczyć przez okno... w takim razie Slanna 2 generacji nie ma najmniejszego sensu wystawiać :/ szkoda. Trzeba będzie pomyśleć nad czymś innym...

Offline Kensiorek

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 12, 2005, 12:03:16 pm »
he he jaka dyskryminacja wreszcie wszystko licza a nei tylko jakies glupie levele . :lol:  dajcie liste tych przedmiotow zeby było wiadomo czego oczekiwać a nie gosciu mi wyskakuje to ja mam miecz +35 do CR przeciwko przeciwnikowi w czerwonej koszulce  :lol:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Manfred

"7 Skarbów Karaibów" 24 lipca na Narbutta w Wawie
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 14, 2005, 07:54:36 am »
uwaga potrzebuję porzyczyć : 1 fell bat 3 hosty i 10 wilków :D jest ktoś chętny porzyczyć
a i do sędziów czy mogę wystawić wraitha jako nekromante?
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

 

anything