Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

"Syn"

<< < (3/3)

Gilbaert:
muszę przyznać jedno
Za cholerę nie mam tego gdzie włożyć bo zawsze wystaje. Nie pasuje mi do półek. Ale doszedłem do wniosku z kolegą Tymkiem że jak się zszyje zszywaczem po bokach to będzie fajna torba na plaże :P :P :P
A tak na poważnie. Przyjemna rzecz. Gorzka bardzo. uderza w wyścig szczurów.

pszren:
Syna widziałem tylko w sieci, ale sama forma wygląda bardzo ciekawie.

Dzięki Turucorp za wspomnienie o moich próbach :) Akurat dzisiaj wymyśliłem taki poemiks, format to podłużna połowa A5, ciekawe czy coś z tego wyjdzie :)

Takich rzeczy raczej się nie sprzeda (ja nie umiem), ale chciałbym dodać to do zina O jako gratis.

A z Czech przywiozłem sobie sztywny papier, może się przyda :) Chodziłem tam też sporo do księgarni, też sporo ciekawych rzeczy (poszukiwałem raczej poemiksów i aforyzmów) się znalazło. Poza tym wiele aforyzmów ilustrują dziś autorzy, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Bardzo to zinowe i poemiksowe :)

Acha, co do form wydawania, to bardzo dużo działo się tego w Niemczech, spotykałem grupę poetycką z Berlina Wschodniego, różne wydawali poezje w pudełkach, na podstawkach do piwa etc. No i na pieczątkach, to robiło wrażenie, stawiali pieczątkę jak się wchodziło na wieczorek. Zresztą to nie tylko oni, ale tam były jakieś hasła krótkie.

pozdrawiam,

i znowu znikam poza miasto, dziś tylko na chwilę do biblioteki wpadłem  :idea:

Piotruś Niuniuś Szreniuś

Faith:
ja tam wole inny typ komiksu chociaz i tym nie pogardze xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej