Autor Wątek: szukam chetnego...  (Przeczytany 34793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 25, 2005, 01:37:35 pm »
Heru dyskusja ma sens - bo jak nam narzuczą z góry kogoś to nie typuje zeby coś osiągnął - najwyżej wywalą te Gildię z NG :-(((((.

Ja mam trochę pomysłów niebawem się podzielę i wtedy jak coś uderzę gdzie trzeba.
paweł

Offline MiSiO

szukam chetnego...
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 25, 2005, 05:05:51 pm »
Ktoś z zew. w końcu zrobie porządek... nie będzie pyskowania ciągłego! Mi to odpowiada.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 25, 2005, 05:12:13 pm »
Ale chyba lepiej, żeby moda wybrali użytkownicy danego forum spośród siebie (tym bardziej, że wiekszość z nas to i tak stali bywalcy), niż żeby admin wybrał kogoś, kogo nie znamy...

Offline Herudaio

szukam chetnego...
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 25, 2005, 06:32:11 pm »
Chodziło mi Pawle że dyskutujemy ile modów skąd jak etc. a nawet nie wiemy jaki jest status... a nóż Skolo uważa że sobie sam świetnie poradzi? ;)
Tylko o to mi chodziło
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 25, 2005, 08:02:23 pm »
Ja się dziwię, że ani Nahar, ani Wychwetyl nei napisali jescze do admina o przyznanie moderatorstwa... dyskusje by się drastycznie ZAKOŃCZYŁY, gdyby tak się stało... bo mieli byśmy adminów... zreszta KAŻDY z was moze to zrobić... nie tylko dwóch kandydatów...

po pierwsze: Modów może być i 5 sztuk... (choć nie uważam tego ani za konieczne, ani za sensowne)
po drugie: Jak sie ktos ni esprawdzi to poleca skargi i wypadnie z fotela MD...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 25, 2005, 08:11:47 pm »
Forum Mordheim jest za małe, żeby mieć więcej niż dwóch/trzech modów. Wystarczy, żeby Nahar i Wychwetyl potwierdzili swoją chęć modowania, hajda do adminów i będzie gites :D. Dalej chłopaki :).

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 25, 2005, 09:12:25 pm »
Cytuj
Wystarczy, żeby Nahar i Wychwetyl potwierdzili swoją chęć modowania, hajda do adminów i będzie gites.  Dalej chłopaki.


No tak.
Ja to sobie przemyslałem. Wnioski poniżej.

Proszę o uważne przeczytanie tego co napisałem.

Cytuj
Ktoś z zew. w końcu zrobie porządek... nie będzie pyskowania ciągłego! Mi to odpowiada.


Tak zrobi. Większość userów zaliczy bana i będę sobie pisał posty z Heru :-)).

A nie o to chodzi chyba.

Co by zrobić aby na NASZYM podkeślam naszym forum Gildii Mordheim pojawił się porządek. Poza modem musicie sami zastanowić się na swoim zachowaniem.

Żaden moderator nie zwalczy zachowań userów jeśli Ci się mu nie podporządkują - lub raczej jeśli nie posłuchają jego uwag i rad. Oczywiście zawsze można dać bana ale co to zmnienia??? NIC.

Swego czasu czytałem trochę forum o forum ;-)). Tam było kilka ostrych kłótni które pozostawiły głównie niesmak. Widać było że moderatorzy nadużywali władzy czy też bawili się w tyranków.

Pomyślałem że mogę zaproponowć kilka zasad które tu będą panowały - sami użytkownicy się na nie zgodzą i sami WOBEC siebie będą ich przestrzegać. Od razu piszę że nie jestem jakimś wzorem (przejrzałem ostatnio trochę postów z zeszłego roku - tez miałem i pewnie mam rózne sprawki na sumieniu). Najpierw wobec siebie potem dopiero wobec innych.

1. Na forum nie przeklinamy nie używamy wulgaryzmów itp (dopuszamy to : &^#((#$)

2. Pisząc na dany temat piszemy na dany temat (proste ale zwykle nieprzestrzegane).

3. Unikamy postów jednozdaniowych (oczywiście czasem nie ma innego wyjścia).

4. Unikamy postów które nie wnoszą nic do tematu.

5. Czytamy UWAŻNIE co inni napisali przed nami.

6. Szanujemy zdanie innych - szczególnie w kwestii KLIMATU. Tu kilka zdań. Każdy ma prawo uważać za klimat co innego. Więc pisząc o nim piszmy o SWOICH pomysłach odczuciach i koncepcjach tego zjawiska. Nie odnośmy się do tego jak inni widzą klimat (przynajmniej personalnie) to od razu się atmosfera uspokoi. Chyba zrozumiałe???

7. Starajmy (!) się pisać po polsku (nie koniecznie z polskimi znakami ale jak się uda to będzie nam wszystkim bardzo miło). Przed wysłaniem czytajmy nasz post jeszcze raz - będziemy mogli go nieco wygładzić.

8. Pretensje personalne itp. załatwiamy za pomocą przycisku PW i nie afiszujemy się z nimi wobec postronnych userów.

9. Unikamy powtarzania tematów/wypowiedzi itp.

To chyba tyle. Jesli wszyscy zaczną się stosować do tego co napisałem wyżej moze się okazać że nie będziemy nawet potrzebowali nowych modów.

Bez Waszej akceptacji choćby tych w/w propozycji moje bycie modem niczego nie zmieni.
paweł

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 25, 2005, 09:20:52 pm »
Ok... to jest akceptowalne..ale co jeśłi 90% postapi zgodnie z tymi zaleceniami - a 10% po prostu NIE postąpi...kiedyś ktos mi napisał takie zdanie na priv "a kto mi zabroni?"... nie wazne kto to był...ale chyba czaisz baze o co mi chodzi:)... Moderator ukruci takie zachowania... bo wlepi ostrzeżenie komuś kto na nei zasługuje... Ja osobiście od kilku dni staram się okiełznac krew Khorne'a (mam nadzieję, że jest to widoczne)... przygotowując sie na nadejście zbawcy:)... i to nie napoju "zbyszko"
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline skolo

szukam chetnego...
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 26, 2005, 10:10:27 am »
Ok, to kto zglasza akces do bycia modem? Ilu ma ich byc najlepiej oprocz mnie? Prosze mi tu napisac, a ja pośle gdzie trzeba

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 26, 2005, 10:16:46 am »
Ja się z tym zgadam, podobają mi się wszystkie punkty mi się podobają.
Cytat: "Nazroth"
Ok... to jest akceptowalne..ale co jeśłi 90% postapi zgodnie z tymi zaleceniami - a 10% po prostu NIE postąpi...kiedyś ktos mi napisał takie zdanie na priv "a kto mi zabroni?"... nie wazne kto to był...ale chyba czaisz baze o co mi chodzi:)...
Od tego będzie moderator, żeby zrobić porządek z takim userem - najpierw np upomnieć na PW ze 2 razy , a za trzecim dać ostrzeżenie jak nie poskutkuje.

Offline mecenasik

szukam chetnego...
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 26, 2005, 10:26:51 am »
zasady zasadami..patrzac obiektywnie to forum ma byc miejscem do wyrazania swoich opinii,dyskusji oraz porozumiewania sie wiec nie tworzmy jakis pokretnych regulaminow bo bedzie jak na forum cytadeli lub cdactiona(gdzie jak sie post nie podoba tym "wazniejszym" to zostaje usuniety bo "nie byl na temat" i " nic nie wnosil do dyskusji" a uzytkownicy dostaja bana z predkoscia swiatla).
ja tam podpisuje sie pod tym co napisal nahar..choc wiem ze sam bede lamal te zasady gdy beda restrykcyjnie przestrzegane...czasem OT cisnie mi sie na usta(klawisze)automatycznie:)
nie robmy z tego forum czegos na ksztalt swietej ksiegi gdzie tylko te wlasciwe slowa maja byc zapisane a kto sie wylamuje ten heretyk i trza go na stos
a kto bedzie modem..jesli mam byc szczery to jest mi to obojetne..ja i tak bede pisal po swojemu(bez obaw o konsekwencje - to prawie jak "klimat": kto odwazy sie ocenic czy dzialam slusznie:)inkwizycja jakas?komisja?dyktator?:)
i juz przestaje wkladac ten kijek..:)
pzdr

Offline Mistrz wałków :)

szukam chetnego...
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 26, 2005, 04:05:55 pm »
Jak jeden z najwiekszych grzeszników tego forum równiez podpisuje sie pod propozycja Pawła i z skrucha obiecuje poprawę.

Skolo:
Porozmawiaj z Pawłem i umieśc go na stołku moda - jak widac jest to soba najcześciej typowana przez nas.

I wracajac do dyskusji na temat pomysłu wprowadzenia na stanowisko moda kogos z zewnatrz jestem temu PRZECIWNY.
Dlaczego?
Uważam ze osoba która ma byc naszym rozjemcą powinna doskonale znać zasady i świad mordki. Dzieki czemu potrafiła by rozpoznać z łatwościa w którym momencie dany delikwent przestał rozmaiwc na temata i rozpoczął nic niewnoszący spawm!
Kamil. (miszczu)

Offline skolo

szukam chetnego...
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 27, 2005, 08:51:11 am »
Cytat: "Mistrz wałków :)"


Skolo:
Porozmawiaj z Pawłem i umieśc go na stołku moda - jak widac jest to soba najcześciej typowana przez nas.


raczej to ja czekam na kontakt

Offline _Wychwethyl_

szukam chetnego...
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 27, 2005, 07:37:25 pm »
Cytat: "Musley"
Forum Mordheim jest za małe, żeby mieć więcej niż dwóch/trzech modów. Wystarczy, żeby Nahar i Wychwetyl potwierdzili swoją chęć modowania, hajda do adminów i będzie gites :D. Dalej chłopaki :).


Ja swoja chec potwierdzam i zglosilem sie do adminow.  :)
Graves odpowiedzial, ze jesli inni popra moja kandydature to dostane uprawnienia  :)
Tak, wiec wszystko zalezy od waszej decyzji
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 27, 2005, 07:42:21 pm »
Może załóżmy nowytemat...ankietę... ala

Kto popiera moderatora?
odpowiedzi:
Nahar:
Wychwetyl:
Nahar i Wychwetyl:
żaden z tych dwóch:
ZAŁOŻE TEMAT...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

 

anything